GüzellikBakım ürünleri

Parıltı ile Makyaj: uygulamak ve bayağı görünmüyor nasıl

sim tanecikleri ve doku parıldayan Bu sezon daha da alakalı hale gelmiştir. Birçok taraftar mat makyaj Parıltı en az bir kavanoz satın aldı. Bunun nedeni son yıllarda moda şaşırtıcı değildir giderek daha fazla etkisi 70s ve 80s eğilimindedir.

Makyaj Glitter Serin, orijinal, şenlikli ve neizbity görünüyor. Ancak, bu eğilim baş ve pul ufalanmış değil nasıl bilmek gerekir. Böyle meykapa uygulanması için ipuçları ve öneriler mükemmel bir görüntü oluşturmaya yardımcı olur.

Gerçek renkler ve teknikler

Bu nötr renkler ile deneme başlamak en iyisidir. ilk etapta tercihi olarak altın, gümüş veya platin tonları verilebilir. Parlak ve gösterişli renklerden kaçınmalıdır.

Bu sezon, gerçek taze ve ışıltılı kalır, ancak ışıltı ile en kolay makyaj. Bu tonal kaynakların çok sayıda vazgeçmek en iyisidir. parlaklık efekti elde, sen parmaklarınızın başa küçük ışık blestochek kullanabilirsiniz.

Akşam makyaj için başka topikal bir durumda ilave glitter ile astar kullanmak gereklidir, bronz duman gözleri. Ultra lüks kız daha özgün yöntemi kullanabilirsiniz - kaşların altında pullu bir çizgi çizin.

çok yönlü ama parlak göz kapağında vurgular veya pul aslına oklar.

pigmentler ve pırıltılar uygulanması için fırçalar

Parıltı ile makyaj gerçekleştirmek için, fotoğraf bu makalede sunulmuştur varolan herhangi fırça makyaj adapte edilebilir. Bu yapay veya doğal fırça düz olabilir, "fıçı", "pençe" - kullanışlı tüm bu güzellik uzmanı bulunmaktadır. Bu durumda, ana şey - payetler yaratıcılık için ek bir alan vermek çünkü onlar çarpıcı bir akşam makyaj gerçekleştirmek için kullanılabilir, deneme.

dekoratif kozmetik Sequins

parıltılı parçacıkları uygulayarak onların deneyim yetersiz olduğunda, bununla birlikte, tatil eklenen pullu kozmetik kullanımı çok daha kolay çarpıcı bakmak istiyorum. Bir fırça ile kendi başlarına payetler tutkal gerekli olmadığı için bu büyük ölçüde, makyaj uygulanmasını kolaylaştıracak.

İşte seçenekler:

  • göze bir pırıltı ile Eyeliner. Sadece simetrik yönünü çizmek gerekir ve Parıltı bir parçası ışıltı ve güzel ışıltı olacak, sadece bunu kullanın.
  • parıltılı sim ile Toz tüm yüz ve boyun alanı üzerinde parlaklık olun. Bu küçük hile akşam görüntüye sayesinde daha parlak ve abartılı olacaktır.
  • ışıltılarla Gölgeler. Slayt olmaz yüksek pigment konsantrasyonu ile su geçirmez bir makyaj seçmek gereklidir. Parıltı ile gölge makyaj partiler ve yeni yıl için idealdir.

simler kullanma ipuçları

Parıltı ile Makyaj hep adım adım yok edilmelidir. ipuçlarından bazılarını yerin dışarı bakmak bile, onları dinlemek, onların hatalarından ders için olması daha iyidir.

yanlış kullanılırsa pullar tüm cilt kusurları (akne, kızarıklık ve soyulma) vurgulayabilirsiniz. Bunu önlemek için, başlangıçta bir kapatıcı ve vakıf tonunu kullanmak gerekir.

Bundan sonra, tonal kaynaklar üzerinde glitter ile makyaj mat deri üzerinde iyi göründüğü toza uygulanmalıdır.

toz simler kullanırken kirpiklere tutkal kullanmak daha iyidir. Bu cilde zararsızdır, ancak Parıltı güvenilir sabitleme (bu Parıltı bir deneme makyajı yapmak en iyisidir o yapışkan çabuk kurur unutulmamalıdır, bu nedenle hızlı hareket etmek gerekir) sağlanacaktır.

Sadece özel araçlara düzenlenen Sequins büyük boy. Onlar profesyonel markaların bir ürün yelpazesine sunulmuştur, ayrıca kirpiklerini tutkal kullanılabilir. orta ölçekli payetler özel silikon araçları yaymak gerekir. Substrat yüzün deri üzerinde veya başlangıçta avucunun doğrudan yapılabilir.

"Giyilebilir" en işlevsel ve güzel bir parıltı olduğunu. Bu küçük bir fırça veya parmağınızla uygulanabilir. Kolayca krem alt-tabaka (gölge, gölge kalem veya kapatıcı) üzerine yapıştırılır.

Yeni makyaj Glitter: tatilciye fikirler

pullu Makyaj - Bir Yılbaşı için mükemmel bir seçimdir, daha olumlu karar çizili mutlu gözleri parlar.

makyaj performansında temel sorun - payetler çöküyor. Bunların üst özel sabitleme vasıtasıyla sabitlenebilir üzerine, Bunu önlemek için. Parlaklık büyük miktarda uygulamak için gerekli değildir.

görünüm daha etkileyici hale getirmek için, gözler bir kalem aynı renk çizmek ve kirpiklere maskara uygulamak gerekir. Glitter gölgelerin renk seçmek için en iyisidir. en karlı altın, gümüş, pembe veya siyah ışıltı bakacağız.

o parlayacak yerde üzerinde, vazelin ile yağlanır pamuklu çubuk ile yürüyebilir - bu özel kilitleme vasıtası harika bir alternatif var. Gözleri daha vurgulamak için titreyen gölgeleri alt göz kapağına ve gözlerin köşelerinde uygulanabilir.

yaş cilt üzerindeki payet kullanımı

Elbette makyaj, dikkate yaş almak gerekir, ama ne zaman o baştan kendinizi inkar için hiçbir neden yoktur. Bu durumda, sadece gerekli temel kurallara uymak. yansıtıcı parçacıklar yaşlanma belirtilerini vurgulayabilirsiniz varsayalım. Bu nedenle, gözler için sim ile makyaj gerçekleştirerek, bir saten doku tercih etmek en iyisidir.

kremsi daha görünür hale kırışıklıklarda rulo çünkü İşaretleyici, kuru olmalıdır.

bu iş becerilerini değerlendirmek ve aydınlık ve muhteşem bir görüntüsünü yapma - Makyaj Glitter o farklı şekillerde ana şey yapabilir, farklı bir yorum olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.