GüzellikBakım ürünleri

Dudak Balsam "Belvedere": yorumlar

Kaliteli kozmetik seçmek için, bugüne kadar zor değil, görünüyor. büyük bir sorun - Ama aslında, gerçekten değerli bulmak için. Ancak, dudak Balsam "Belvedere" alıcıların beklentilerini karşılamak. Ve onlar seçiminde dikkate alınmalıdır.

Ana özelliği nedir?

o hipoalerjenik kozmetik kategoriye ait olmasıyla Dudak Balsam "Belvedere" olumlu diğerlerinden farklıdır. Yaklaşık yirmi yıl önce şirket kesinlikle herkese uyabilecek cilt ve tırnak bakım ürünleri için ürün geliştirmeye başladı. Hatta meydana alerjik reaksiyonlar sahip olanlar için. Balm "Belvedere" dudaklar önemli bir avantajı var - bu araçların geniş bir aralıktır. Şimdi herkes bu alerjiye neden olmaz, kendileri için itiraz edecek tat ve lezzet seçebilirsiniz.

Ne kadar iyi dudak Balsam?

"Belvedere" kuruluş doğallık odaklanmıştır beri bir şirkettir. kozmetik üretiminde gerçekten cilt ve tırnaklar yarar sadece bu bileşenleri kullanmak. yaklaşık 200-300 ruble tanesi: para böyle bir yeri yeterlidir vardır nedeni budur. Biz Balsam konuşursak. Onlar, tesadüfen, üreticiler depolama koşulları gözlenir eczane ve eczane konumlarda, satın öneririm. Zincir mağazalarda o nadirdir. balsamı doğru kaydedilip kaydedilmediğini ve bu onun dudaklarında "çalışmaz" olacak kadar iyi bağlıdır nasıl.

bir bütün olarak üretim Yorumlar

denediniz edenler, dudak kremi "Belvedere" olarak bu ürün hakkında söylenecek bir şey var. şirket hakkında, hem de genel olarak ürünlerle ilgili yorumlar çok hevesli ve olumludur. Bir müşteri kendi satın almalar memnun ve dudaklar soğuktan nem ve koruma gerektiğinde, kışın bunları kullanmak ve özellikle yaz aylarında vitamin eksikliği etkiler ilkbaharında, - kavurucu güneş altında. Genelde, Balsam evrensel ve dört mevsim çağrılabilir. Ve bu tür maliyet nedeniyle.

gül yağı ile Ürün

önemli bir bileşeni yaşlanmayı önlemenin bir özelliğe sahip olduğu üretici, 25 + kategorisine aldı. "Belvedere" ile dudak kremi gül yağı, iki versiyonu bulunmaktadır: ile ve sedef olmadan. vaka saydam pembe plastikten yapılmış olup, sopa güzel hatta sesi var. dudaklarda Aynı zamanda tamamen göze batmayan gül hafif kokusu ile, şeffaftır. Çubuk, özel bir valf yan kullanılması durumunda uzanır. Birçok kadın gül yağı ile merhem besler olarak kış soğuk için daha uygundur ve yoğun nemlendirir inanıyoruz. Deneyler oybirliği vardır ve araçlar sadece yeterince günde bir kez, bir saat ruj ya da parlatıcı uygulamadan önce uygulanacak bu dikkat çekicidir. etkisi bütün gün sürecek. Sen nemli dudaklarını için geceleri merhem yeniden başvurabilir ve vitaminler ve mikro elementler ile dolduruldu.

aloe sahip bir ürün

Hemen hemen her kız kozmetik ürünlerin bileşimi suyu veya aloe vera yağı, böyle etkisini eklerseniz bir tesis benzersiz olacaktır emindir. Ama ne yazık ki, bu her zaman değil. Genellikle, üreticiler yararlı özellikleri buna ek olarak ilave edilir tüm kimya, engellemek için sadece yapamaz aloe gibi küçük bir miktarda kullanmak. Fakat burada da olumlu "Belvedere". aloe, pantenol ve vitamin E alışılmadık biçimde üretilir ile Balsam Dudak - sıkıca yeterince aracını tutan küçük bir yumurta kauçuk plastik,. yukarı veya aşağı - - ve daha sonra tüm yüzeye yayılmış sadece bir dudak mevcuttur uygulayın. Ürün tüketimi çok ekonomiktir, bu nedenle uzun süredir kayıp. Onun hakkında Yanıtlar en olumlu: etkilenen dudaklarında bir merhem olarak böyle kızlar,. O gerçekten iyi nemlendirir ve dudakları besler aslında yanı sıra, hâlâ birçok rakiplerin günah daha yapışkan hissetmez. "Belvedere" dan aloe ile merhem başka bir formu da vardır. Sıvı deterjan bir gibi bir tüp içinde ambalajlanmış dudak, çok popüler. Ancak, birçok artık aloe daha karpuz gibi kokuyor söylüyorlar. fonlar ekonomik olmayan harcanmaktadır gibi bazıları gibi ve tuba yoktur. Ama dudakların parlaklık verir. Bir merhem olarak özelliklerine göre yüksek kalıyor: cilt yumuşatmak ve nemlendirmek, düzenli kullanım ile mikro çatlaklar iyileşir.

böğürtlen

Ancak bu meyvenin yararlı özellikleriyle günü. Ve siyah frenk üzümü ile "Belvedere" dudak kremi yaşlanma ve yaşlanan cilt için olabildiğince yararlı yaptı. Uygun çoğunlukla yetişkin kadın, 35 + kategori anlamına gelir. Form balsamı yumurta şeklinde sunulmuştur, bu dudak rengi, değişmez ruj için bir üs olarak kullanılabilir, ekonomik olarak harcanmaktadır. bileşenleri kavurucu güneşe, sen ciltler için bakım sadece izin değil, aynı zamanda soğuk, rüzgar maruz kaldıktan sonra geri yüklemek için dahil. Buna ek olarak, siyah frenk üzümü özü cilt hücrelerinin yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur. Genç kızlar yanlışlıkla kendileri için ürünü satın, o zaman o daha uygundur, anneannelerinin peredarivat en sık olduğunu. Eğer değerlendirmeleri inanırsan Aksine, tüm kalır. siyah frenk üzümü aroması gün boyunca süren mütevazi, daha ziyade kuvvetli etkisidir. Şirket "Belvedere" Gerçekten bakım ürünleri serisini oluşturmaya çalıştık.

Aktif bir bileşen olarak papaya

Bu ürünün ateşli hayranı var. Daha doğrusu - fanlar. papaya ile "Belvedere" dudak kremi alışılmadık formu sunuyor - bu araçları depolandığı küçük düz kavanoz içinde. bir soğutma etkisi ve onsuz: İki çeşidi vardır. İlk - papaya ve karite - Temiz bir papaya, bu nedenle, ikinci bir caizse. Kendisi için her onu uygun olanı seçer. yumuşatma ve nemlendirici dudaklar - Her iki seçenek ana görev ile mükemmel bir iş yapmak. Bir fırça ile en iyi merhem sürün, bir parmak çok hijyenik değil. ince bir tabaka da hiç, lezzet oldukça kolay, rahatsız edici olmayan renk yok demektir uygulayın. papaya koku uygulamadan sonra birkaç dakika hiç kalmaz. Aksi ruj düşecek, mümkün olduğunca ruj altında bir üs olarak kullanılmış, ancak balsamı tamamen absorbe edilmelidir çok yumuşak değildir. Aracın Yorumlar hattının kalan "Belvedere" anlamına yanı sıra, aynı zamanda olumlu. dudaklar daha yumuşak ve daha nemli, mikro çatlaklar iyileşmek haline yapışkanlık hissedilmez - bu tam olarak ne söz verir çünkü kızlar, ürün ile mutlu. Bu nedenle, Konsey ve onun aracı kız arkadaşlarının çoğu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.