SeyahatYol tarifi

Yat kulübü "Rubin" (Tyumen) - tek bir yerde tüm eğlenceler

Tyumen bölgesinin şaşırtıcı derecede güzel ve çok büyük gölünün kıyısında, Andreevsky, bir yat kulübü var. Burası, her zamanki konforu benzersiz bir doğa ortamında, büyük bir şehrin gürültüsünden sonra gereken gizlilik ve geniş bir eğlence yelpazesi ile mükemmel bir şekilde birleştiriyor.

yerleştirme

Yat kulübü "Rubin" (Tyumen) konaklama için çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Standart evler 8-10 konuk için tasarlanmıştır. İki yatak odası, geniş bir oturma odası ve lavabolu bir tuvalet var. Yatak odasında bir çift kişilik yatak, komodin tabloları ve eşya gardırop bulunur. Salon, yumuşak mobilyalar ve uydu kanallarını gösteren bir TV ile donatılmıştır. Soğuk sezon boyunca daireler ısıtılır. Her evin yakınında bir mangal bölgesi vardır. Rahat tezgahlar ve mangal içeren geniş bir masa.

Yat kulübü "Rubin" (Tyumen), misafirlerine yüksek konforlu evler sunmaktadır. Her biri sekiz kadar sürebilir. Evin birkaç yatak odası, kanepeli oturma odası, uydu TV ve müzik merkezi bulunmaktadır. Yemek odası, büyük bir buzdolabı da dahil olmak üzere modern cihazlarla donatılmıştır. Banyoda tuvalet, duş kabini ve banyo bulunur. Kışın yazlık ısıtılır.

Yat kulübündeki VIP müşterileri için iki misafir için ayrı giriş kabinleri vardır. İki ilave koltuk düzenlemek için bir fırsat var. Konforlu bir konaklama için her şey sağlanmaktadır: geniş buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı, mikrodalga fırın, uydu TV, müzik merkezi, küvetli banyo ve duş.

Ev "Lesnaya Polyana" on konuk için tasarlanmıştır (iki yer ek olarak sağlanmaktadır). Daire buzdolabı, uydu TV, tuvalet ve duş ile donatılmıştır. Kışın Lesnaya Polyana ısıtılır.

Fiyatlar, günde 4000 ruble'den 13.000 ruble'ye kadar değişiyor.

Yat kulübü de "Rubin" de

Yat kulübünde en çok ziyaret edilen yer sauna. Sadece onlardan üçü var. Onlardan biri, açık veranda hidromasaj havuzu ile ünlüdür.

Her banyoda rahatça 15 kişiye kadar konaklama imkânı bulunmaktadır. Misafirlerin rahatlığı için geniş bir yemek masasına ve bir mutfak alanına sahip rahat bir oturma odası bulunmaktadır. Modern aletlerle donatılmıştır. Bir saatin maliyeti 700 ruble'dir.

Her hamamın yanında mangal bölgesi, masalar ve tezgahlarla organize edilmiştir.

eğlence

Yat kulübü "Rubin" (Tyumen) yaz ve kış tatillerinde birçok seçenek sunuyor. Herkes kendi zevkine göre bir şeyler seçebilir.

Karada

"Atıcılar" ın hayranları modern paintball ile oynanır. Kurumsal paintball, eğlence, spor ve kış düzenlemek için bir fırsat var. Organizatörler maskeler, işaretleyiciler, toplar, üniformalar vb. Dahil olmak üzere ekipman üretir. Savaş senaryoları, müşterinin istekleri göz önünde bulundurularak geliştirilir.

Kulübün konukları tarafından en çok sevilen tüm eğlence dört bisiklet sürüyor. Kulüpte kiralanabilirler. Gerekli tüm teçhizat verilir.

Çoğunlukla çocuklar, aynı zamanda aileleri, dayanıklılık, cesaret ve vestibüler cihazlarını halat parkında kontrol ediyorlar. Cazibe üç zorluk derecesine sahiptir. Birincisi, bir çocuk, yerden bir metredir ve ondan biraz üzerinde engeller vardır. İkinci seviye aile. Yol dört metrelik bir yükseklikte geçiyor, engeller aynı, ancak büyüklük sırası daha zor. Ve üçüncü seviye - 20 metrelik bir yükseklik (standart beş katlı binanın üzerinde) birkaç tabere ayrılmıştır. Tüm engellerin ancak aktif atlet için mümkün olduğu söylenir, ancak sorun başlangıcıdır.

Kulübün topraklarında futbol, basketbol ve voleybol için çeşitli gerekçeler var. Ayrıca bir çocuk tatili düzenledi: bir bütün kasaba salıncakları, atlıkarınlıklar ve diğer cazibe merkezleri.

Suyun üstünde

Yat kulübü "Rubin" (Tyumen) tarafından sağlanan su eğlenceleri arasında, jet ski'de binmek için incelemeler yapılır, sayıları sadece ölçekten uzaktır. Gezinin amacına bağlı olarak, hem duran bir suayrayı hem de yerleşik bir kişiyi kiralayabilirsiniz. Birincisi yüksek hızlı bir sürüş gibidir ve ikincisi, çeşitli karmaşıklığın atlamayı da içeren çeşitli numaralar vermenizi sağlar.

Yat kulübü "Rubin" (Tyumen), fiyatları eğitmenlerden öğrenebilir, kendinizi yeni bir sporla - uçurtma-kayakla denemeye teklif eder. Çok muhteşem ve aşırı. Sonuçta uçurtma (uçurtma) tahtadaki kişi tarafından kontrol edilir. Rüzgârın ellerinizdeki gücünü hissettiğinizde, bunları kontrol edebilirsiniz, duygular ölçeğe girer.

Plaj alanı 700 metre uzunluğunda olup, şezlong, güneşlik ve giyinme alanları ile donatılmıştır. Ve ayrıca sahilde organize bar bölgeleri var.

Bir motor veya kürek çekme botu, katamaran, yelkenli bir yat, tekne vb. Bir araçla binmek için bir fırsat var. Saatte 250 ruble'den bir spor ekipmanları kiralayın.

Yacht Club "Rubin" (Tyumen) kendi iskelesi ve kayıkhanesine sahiptir. Ayrıca, eğitimler, mitingler, ziyafetler, festivaller, sunumlar vb. Düzenlemek ve yürütmek için tüm koşullar (büyük bir salonlu bir kafe de dahil olmak üzere)

Kışın

Kışın ve mevsim dışında kalan konuklar için iyi donanımlı bir spor salonu ve birçok bilardo salonu bulunmaktadır.

Kulüpte yaygın şekilde temsil edilen kış eğlenceleri standarttır . Her türlü kayak, kızak sürmek, donmuş bir havuzdaki buz pateni. Ayrıca kar motosikletleri ve snowboardlardaki tüpler ve geziler için düzenlenen inişler de var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.