ÇirkinlikInşaat

Emaye RAL 9006: uygulamanın avantajları, özellikleri

RAL 9006 - boya ideal metal yüzey üzerine yerleştirilmiştir, hasar ve aşınmaya karşı ikinci koruma sağlayan. Başlangıçta emaye Bu korozyon önleyici bileşimler. Bu nedenle, RAL 9006 boya yüzeyine uygulanan ve diğer bitirme işleri gerçekleştirmek için ihtiyaç unutun edilebilir.

Uygulamanın özellikleri

Şu anda satışa orada silindirin altında 9006 RAL boya ve sprey tabancası. Tedavi pürüzsüz, düz yüzeyler yapılacak ise, kullanım bir rulo ile uygulanır, emaye. Görünür lekeleri çıkarmak için bir fırça kullanılarak halinde gümüş pigment yazılmıştır.

püskürtücü altında RAL 9006 daha yüksek bir değere sahiptir. Ancak, çerçevenin uygulama, lekeleri riskini azaltır çok hafif ve çekici gümüşi parlaklık ile parlak gözüküyor.

Uygulama alanları

Gelişmekte bir alkid emaye uygulamasının aşağıdaki alanları tarafından üretilen RAL 9006, öngörülen:

  • Çelik çerçeve ve destek yapısına tatbik edilmesi;
  • Metal kapılar, garaj, barakaları, çitler boyama;
  • makinaları üretimini kapsayan;
  • Modüler Bina cepheleri süsleme;
  • Yol tekerlekleri işlenmesi;
  • mobilya metal elementlerin kaplama.

boyama tekniğinin özü

Emaye RAL 9006 bilinen temizlenmiş metal yüzeye uygulanır. püskürtme sırasında partiküller sürtünme etkisi üreten bir pozitif elektrik yükü kazanır. bir manyetik alan tarafından kurulan bir negatif yüke sahiptir kaplanmış bir ürün olarak yüzeyi üzerinde emaye elemanları çekmektedir. homojen boya olarak toz katmanı monolitik oluşturulur.

avantajları

RAL 9006 boya ana avantajı - Yeterli bütçe maliyetine rağmen yüksek kaliteli, dayanıklı bir kaplama oluşturmak için yeteneği. ortalama 7-10 yıl üreticinin spesifikasyonlarına göre uygulanan bu emaye ömrü.

Yanı sıra, emaye etkin bir şekilde tüm çift nüfuz etmez kaplama yoluyla neme maruz kalmanın metal yüzeyin koruyan dayanıklı, sert bir tabaka oluşturur gerçeğinden kaynaklanmaktadır. boya uygulanması, muamele edilen malzeme ile kalıp ve mikrobik büyüme oluşumunu önlemek için.

Sonuç olarak,

RAL 9006 farklı boyadır Gümüş renk, piyasadaki en popüler biri olmaya devam ediyor. Onun nedenleri vardır. Aslında uygulandıktan sonra metal yüzeyler, doğal renk ve doku muhafaza olmasıdır.

bu emaye boyanmış yapı görünmez toz, kirlilik, her türlü çökelme etkisi kullanıldığında. Aynı zamanda güneş ışınlarının boya bazların koyu renkler kullanılarak çok metal ısıtılmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.