TeknolojininBağlantı

Nasıl MTS "Vodafone" dan geçmek için? Talimatlar, fiyatlar, yorumlar

MTS Vodafone'dan geçiş artılar ve minuses bulundurulmakta. Tabii ki, olumlu tarafı daha. Vodafone paketleri sadece dört ve bunlar Donets Havzası dışında Ukrayna topraklarının tamamı üzerinde kullanılabilir olsa da. Nasıl MTS "Vodafone" dan geçmek için? Mevcut iki yöntem vardır. Ama bunun için öncelikle ilişkinin ne tür hakkında bilmeniz gereken - Vodafone.

Gerçek ve algılanan avantajlar Vodafone

Önemli ölçüde daha az operatör "Vodafone", MTS aksine dolaşım edilecektir. 26 ülkeden Vodafone ile Ukrayna'ya Bugün, daha elverişli çağırır. MTS maliyeti dolaşım halinde, örneğin, dakikada 10 Grivnası, "Vodafone" çok daha ekonomiktir. Ukrayna diğer ülkelere İnternet trafiği ve telefon aramaları mobil operatör avantajları ait değil.

Gelecekte operatör "Vodafone" 3G-internet ile bir sorun daha az olacağı varsayılmıştır. Uzun 3G olarak ayarlandı devre dışı Avrupa ekipman, Ukrayna topraklarında yüklü olması muhtemeldir çünkü Böyle bir sonuç çizilebilir. Bu konuda varsayabiliriz ve 3G internet değeri MTS daha düşük olacaktır. Ama henüz mümkün değildir demek.

Neden "Vodafone" Ukrayna pazarında?

Bu hücresel İngiliz kökenli anlamıyla Ukraynalı MTS emer. Tabii ki, Avrupa operatörün bariz avantajları - eskisinden daha iyi kalite, ileri teknolojilerin tanıtılması. Ama ne olursa olsun o Vodafone tarifeleri toplam değeri sonunda birçok şimdi MTS "Vodafone" ile gitmek için nasıl düşünmeye olmasına rağmen çoğu insan basitçe olmak göze alamayacağı, gerçek bir Avrupa olacağını nasıl oldu. Ve tabii ki, üzücü MTS Ukrayna operatörler arasında en "geri" haline gelmiştir. Yani bu ilişki rekabet edemez ve bu mantıklı olurdu ya zaman ve çok para onun gelişimine yatırım yapmak, veya başarılı şirkete satmak. son çözüm muhtemelen MTS yönetimi daha kabul edilebilir görünmektedir.

MTS tarifeler artık değiştirmek mi?

Evet, MTS için tarifeler değişecek ve hangi yönde açık değildir. Ancak, şirketin resmi web sitesi herşey hizmetin kalitesi ile ancak, söz verildiği gibi, daha düşük olmalıdır fiyatları ile değil sadece iyi olacağını söyledi olduğunu.

Ukrayna'da Zamanla tamamen "Vodafone" yerine MTS olacaktır. Bu aynı zamanda MTS resmi internet sitesinde bulunan bilgileri gösterir. Ve tüm Vodafone markasının ilk 3G-Internet olacaktır.

"Vodafone" MTS Yöntem kapsamında

servis ve tarife planları yeni bir paket ile yeni bir oda satın almak, işin garibi, yeni bir bağlantı Vodafone en kolay gidin. Bu durumda, MTS "Vodafone" geçiş sadece tarife KIRMIZI S memnun olabilir, ama ilk bakışta olduğunu. Sadece bir KIRMIZI S depozito diğer tarife planları büyük bir meblağ ve USSD-komuta giriş için kullanılabilir geçiş zaten Geçiş için bir istekte bulunur.

Ancak genel olarak, "Vodafone" bir abone yeni bir numara almak için ille değildir olmayı. isteyenler nedenlerle, bir istek aracılığıyla Vodafone mevcut anahtarın bir dizi olağan numarası ile kalmak. * 750 # ve KIRMIZI L gidin - - * 790 # Bu paketin KIRMIZI S sahibi olmak için, KIRMIZI M gitmek için, komutu * 730 # tuşlamak gerekiyor. geçiş maliyetini, sırasıyla 60, 90 ve 180 Grivnası. Ve aynı Aşağıdaki tarife planları her biri için aylık abonelik ücreti olduğunu.

MTS "Vodafone" dan İade

Nasıl MTS "Vodafone" dan geçiş yapmak - anlaşılabilir. Ama "Vodaforna" MTS dönmek için? imkansız olacak bir tarife gidin. Hatta eğer MTS SIM kart var. Ayrıca, en önemlisi olası sonuç - British Vodafone kademeli Vodafone geçiş tüm MTS kullanıcıları ve şirketin yerine geçer.

MTS "Vodafone" yerine ve gerektiğinde-hayır zaman?

Ben şimdiki tarife planı için aynı aylık ücret hakkında ise, MTS "Vodafone" gidebilir miyiz? hatta gerekli yapın. Yurtdışında sık görüşmeler yapmak ve iyi, kaliteli interneti ihtiyaç gerekiyorsa Ve elbette, yeni bağlantı gitmelidir. "Vodafone" in ağa tercihli erişim vardır.

Öte yandan, hiçbir aylık ücret ile MTS sayısının, o zaman acele etmemesi gerektiğini değiştirin. Gerçekten de, tamamen bir aylık ücret ile Vodafone için önerilen tarifeler kadar. Yani, yakın gelecekte onsuz odalar hesaplanacaktır. olsun veya olmasın Yani bu durumda MTS "Vodafone" dan geçmek için? Kesinlikle - değil.

Ayrıca, MTS ve oda sadece ağ içindeki aramalar için ise, iyi, aylık ücret daha düşük 30 Grivnası ise değiştirmeye gerek yoktur. Sonuçta, "Vodafone" geçiş daha fazla ödemek zorunda kalacak, yani sadece yukarıda 30 Grivnası ve üzerinde abonelik ücreti ile tarifeler sunuyor. seçerken Böylece, - MTS veya "Vodafone" oranları önemli bir rol oynamaktadır.

ayrıntılı olarak Vodafone tarifeleri Hakkında

MTS ile Vodafone geçişte ayrıntılı olarak kendileri için en uygun seçmek için tüm tarifeleri incelemek gerekir. Ayrıca KIRMIZI S ek olarak, M ve L daha tarife KIRMIZI XS olduğunu bilmesi gerekir. Biz bu paketleri anlamak öğrenmelidir. MTS "Vodafone" ile gitmek için nasıl anlamak önemlidir.

4 tarifelerin, aboneyi seçtiğinde "Vodafone" nin numaralara Ukrayna çağrıda olursa olsun sınırsız olacaktır. Vodafone TV hizmetini açar Paketi "Eter" Yalnızca paketler KIRMIZI L. içindir

Ukrayna'da izin verilir Sosyal ağlar ve anlık mesajlaşma WhatsApp ve Viber Sınırsız KIRMIZI XS dışındaki tüm paketlerde mevcuttur. KIRMIZI XS sosyal ağlar ve anlık mesajlaşma bu durumda, 1 GB ayında verilen diğer internet, ayrı değildir. Diğer paketler sırasıyla 4, 8 ve 12 GB miktarında abonelik ücretleri artış İnternetin aboneleri memnun etmek mümkün olacak. "Vodafone" İnternet operatörü 3G ve 2G destekler. İnternetin 2 GB "Vodafone" ne olursa olsun bağlanmış tarife abonelerine hediye verecek ve sınıra ulaşıldığında, o zaman sonraki her 500 MB için 500 Grivnası ödemek zorunda kalacak.

Ücretsiz Ukrayna herhangi yemekleri mümkündür diğer operatörlerin numaraları aramaları, ancak sınırsız ayda dakika sayısı. 75 KIRMIZI M - - 105 ve kırmızı L - 300 dakika KIRMIZI S KIRMIZI XS 60 dakika koymak için. Diğer operatörlerin aboneleri ile konuşma 1 dakika maliyetinin sınırı aşarsanız 0.25 Grivnası olacaktır.

Ücretsiz çağrılar yurtdışında KIRMIZI XS tarifesi değildir ve bu yüzden aramanın maliyeti dakikada 3 Grivnası olacaktır. Kalan çağrılarda tarifeler yurtdışında ücretsiz olabilir - artan (S, E ve L) içerisinde 25, 35 ve 75 dakika. ücretsiz dakikalar geçirdi Eğer bu üç oranları üzerinde konuşmanın 1 dakika maliyeti 0,50 Grivnası olacak.

SMS, MMS gönderilen mesajların sayısı, S, M ve L için sınır yük tarife serbest gönderilebilir 25, 70 ve 150 birim sırasıyla. Ve XS üzerinde, ayda 50 mesaj sağlayan bu hizmet için ödeme eğer. maliyeti günde sonra 1.50 Grivnası. SMS sınırını aşarsa ve MMS her mesaj için ekstra 0.50 Grivnası ödeme için gerekli olacaktır.

Bu yeni ilişkinin her ile, "Vodafone" Aynı zamanda yeni abone XS KIRMIZI ve KIRMIZI S. serbest internetin belli bir miktar vermek için promosyon olarak ücretsiz internet biçiminde küçük küçük hediyeler ile sağlıyor sadece ilk kez, ve sürece altı ay için. ay zaten tüketilen edilmişse, ek bir paket bağlamak yeteneği - Bu iletişimin Başka bir artı. Yeni bir bağlantı Vodafone (en azından henüz) pek memnun etmektedir olarak müşterilerinin.

Vodafone aboneleri Yorumlar

can asla herhangi bir operatörün, istisnasız herkesi memnun. Ancak genel olarak, Ukrayna vatandaşlardan negatif ve pozitif geri besleme yakınsama. operatöründen açık, TV ve radyo ve reklam mesajları gibi - Aboneler bu daha fazla reklam olduğunu düşünüyorum. Tabii ki, bu rahatsız edici kullanıcıları, ama şirket halk arasında kendi hizmetlerini daha popüler hale getirmek için her şekilde çalışıyor.

Ancak insanlar çok büyük bir artı "Vodafone" belirttiği - çok hızlı bir kesintisiz, kelimenin tam anlamıyla "uçan" İnternet 3G. Ama 2G, tabii ki, hız yetersiz kalıyor. Ukraynalılar gümrük hizmeti çağrı merkezi ve Vodafone bürolarına düzelmeye başladı. Muhtemelen, İngiliz şirket çalışanlarını eğitmiştir.

Ayrıca, "Vodafone" kullanıcıları hoş bir sürpriz hasar veya kayıp durumunda yenisiyle (aynı numara) eski SIM kartı değiştirilmesi işlemi olarak kabul edilir. Simcoe hızlı ve ücretsiz vermek. Önemli olan - atmak veya numarası satın alındığı paketi kaybetmezler. Birçok şey Vodafone diğer operatörler ile aynı olduğuna inanıyoruz. Örneğin, konuşma sırasında iletişimin kalitesini ilgilidir. Diğer tüm hücresel şirketleri gibi, bazı yerlerde ideal bir ilişki içinde, diğerine - durmadan kesintiye ve genel olarak ses kalitesi uğrar.

Farklı bir bakış

MTS tarifeler "Vodafone" aksine çok daha pahalıdır, hissediyorum, bu nedenle bu operatöre taşımak sanmıyorum aboneler bulunmaktadır. Orada ikna yenik kullanıcılara ve insanlar arasında, gereksiz hizmet empoze. Onlar bu heybetli negatif Vodafone bağlantı kalitesini inanıyoruz.

Genelde, gerçeğine rağmen "Vodafone" diye - yeni bir Avrupa teknoloji ve kalite, bir şey MTS eski oranlar hala kazanabilir. Birisi değişim odalara sadece para kaybı olacak, örneğin, emekliler için önemlidir. Daha iyi yerine MTS "Vodafone" numarayı değiştirme hakkında düşünmek gerekir ve moda trendlerini takip etme nedeni budur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.