Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Beyaz Karga": aktörler, roller, arsa. Aktör ve komedyen Mitch Mullany

"Beyaz Karga" adlı bir komedi - Bugünün makalenin konusu. İçinde Aktörler az bilinen oynadı. En azından sinemalarda komedi anda, ama 1999 yılında gerçekleşti. Sosyal sorunlar, Amerikan siyah gettolarında suç unsurları bol - tüm bu "kara koyun" gösterilir. Aktörler iyi rollerini oynadı, ama trajedi bir ipucu olmadan. birçok senaryo hırçın, durumsal mizah olarak. Bütün bu kitleyi çekiyor, ama "kara koyun" olarak ciddiye alınamaz.

Aktör ve komedyen

Ana rolü Mitch Mullany oynadı. Aktör stand-up türünde performansları ile kariyerine başladı. Malleni, onun monoton yorgun yaratıcı çalışma olsa ve o literatüre elini denemeye karar verdi doksanlı yılların sonlarında. Yeni oluşan yazarları yapabiliriz diye yazmadım roman, ama bir şey. Yani - senaryo yazmaya. Malleni onun "kara koyun" çağrısında bulundu.

aktör kendi senaryo üzerinde filmde önemli bir rol oynamıştır. Onun altı eser filmografi. Bunlar arasında, sadece bir senaryo - "Beyaz Karga". Aktör, maalesef dokuz yıl otuz dokuz yaşındayken filmiyle kariyerine sonra vefat etti. yaratma Mitch Mullany yaptı ve bir yazar olarak ve ana karakter olarak hangi bir komedi nedir?

Afrikalı beyaz Amerikalı

Film siyah çeyrek ikamet eden Derrick King adlı eşcinsel ve pervasız hayat beyaz adamın hikayesini anlatıyor. Onun biyolojik anne İrlanda'da, uzakta bulunmaktadır. o çok küçükken Anne, Derrick reddetti. Boy sayısız siyah hane babası. Ve şimdi siyah çeyreğinde zayıf büyüyen genç erkek, tipik siyah gibi davranır. Ayrıca, ana karakter kendini kendi çocuklarına cesaret edemedikleri şeyi onun sert üvey anne ile ilişkilerde bu tür özgürlükler, izin verir.

babasının evinden Atılma

O oldukça rahatsız koşullarda tamamen rahat hisseder. Derrick siyah getto cilt rengi için alışılmadık karıştırmaz. o bir kızı eve getirir sonra, bu yüzden daha yakından diyaloga onunla git. Ama aniden bir anne. O sağ kendi evinde utanç verici bir şey kabul oğlu bulur. Kolay erdemin Öfkeli kadın kapıya kız banishes ve adam kendini sert bir uyarı yapar. Sonra kahramanı ilk bakışta basit verir, iş - süpermarkete gidip bir şişe süt satın almak.

fazla uzatmadan o ciddi suistimal işlediğine bilerek genç adam, mağazaya gider. Ama hemen onun üvey ebeveyn ne sordu unutur. Bu sabır kadınların fincan doldurur. Sadece kapıdan zavallı adamı koyar.

Derrick daha da Maceraları

Ama bir adam için bu sorun değil tamamladı. Dikkatsiz işçi işten işten çıkardı. Buna ek olarak, polis aracına uygunsuz bir görünüm için ceza bir demet aşağı yazma, araba el koydu. Böyle bir günde kişinin omuzları üzerine yığılmış sorunlar, kimseyi kırmak, ama filmi "Beyaz Karga" nin değil sadece kahraman. O yardım bakmak ve aslında hayatının çoğunu sokakta, içine kendi sorunları çözmek gider. Burada, iyi huylu genç adam gizlice yasadışı uyuşturucu ticaretini sıkıntı çocuk yardımcı olur. Ve sonra King'in hayatta gerçekten zor zamanlar vardır. Derrick kayıtsızca Yerel suç patronu için yol geçtikten.

"Siyah koyun" olarak kendini müzisyen Dzhordzh Klinton oynadı. komedi tek kadın kurşun Loretta Divayn gerçekleştirilen - Popüler ABD aktris, "Emmy" galibini TV dizisi rolüyle "Greys Anatomy". Darius Makkreri Lamont Bentley, Edvin Hodzh: filmi "Beyaz Karga" Diğer aktörler. komedi ayrıca rapçi ve televizyon kişiliği Ellen Nataniel Dzhoyner oynadı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.