HobiDikiş

Çocukların ne olmalı kumaş

Herkes çocuk cilt bir yetişkin daha fazla hassas ve duyarlı olduğunu bilir. yürümeye başlayan çocuklar belirli dokuları kullanmak için bu giyim imalatında, bu nedenle içindir. malzemenin ne tür bunun için uygundur?

doğal hammaddelerden kumaş bebek

Şu anda, kumaş geniş bir yelpazesi bulunmaktadır. Dikiş için çocuk giyim uzmanları doğal hammaddelerden yapılmış tekstil kullanılmasını tavsiye ederiz. Bu malzemeler şunlardır:

 • pamuk;
 • yün;
 • keten;
 • ipek;
 • mahr;
 • bambu.

Bu tür malzemeler sadece vücuda hoş değil, aynı zamanda çok sayıda özelliğe sahiptir. Bez bebek higroskopik alerji, neden olmaz ve en önemlisi - ondan yapılan giyim, cildin hava almasını sağlar.

Pamuk üzerine dayanan örme kumaşlar

pamuktan yapılmış bebek giysileri için çok popüler kumaş. En popüler şunlardır:

 1. Kilit. giysi bebek Bu kumaş, tamamen pamuktan yapılmış bir örgü kumaş olup. , Germek şekillerini tutmaz bu malzemeden yapılmış ürünler, çok sıcak ve yumuşak alerji ve tahrişe neden olmaz. Böyle giysiler hassas cilde sahip bebek satın alabilirsiniz.
 2. Alt Bilgi. Bu kumaş çocukların katkısız pamuktan yapılmış. bu tür malzemeden sıcak giysiler dikin. Kumaş cilt nefes almasını sağlar, mükemmel şeklini almıştır ve higroskopiklik yüksek seviyesine sahiptir. Bununla birlikte, bu tip bir kumaş bakımı için oldukça zahmetlidir. altbilgiden uygunsuz giysi yıkama sonucunda çekici bir görünüme kaybetmek.
 3. Riba. Bu kumaş, ince şeritler halinde elastik bir malzemedir. Jersey şeklini koruyan ve gerektiğinde gerilir. Bu kumaşta, cildin hava almasını sağlar. Böyle giysiler içinde bu çocuk sayesinde her zaman rahat.
 4. Kulirka. Bu havadar, hafif ve ince pamuklu jarse. malzeme sadece genişliği gerilir. çalışmayacaktır uzun çekin.

suni elyaftan kumaşlar

Kumaş çocuklar doğal olmayan malzemeden yapılabilir. Ancak, dikme için tekstil sadece belirli tür:

 • polar;
 • viskoz;
 • Velsoft.

Yapay dokuların Özellikleri

Polar polyesterden yapılmış bir kumaştır. Böyle tekstil süet anımsatan. keçenin birçok çeşidi vardır. Temel fark, böylece ağ kalınlığı olarak, bir dokuma yöntemine, yoğunluk ve yatmaktadır. Böyle bir malzemeden giyim geniş bir yelpazede üretim dikkati çekiyor. Bu parça takım elbise ve dış giyim ve iç çamaşırı ve iç çamaşırı. Bu kumaş, hava geçirgen bir yapılmakta ve nem etmez.

velsofta için olduğu gibi, bu kumaş polyester elyaftan. O, güzel bir vücudum ve kazık yumuşak. Malzeme hafif ve bakımı basit olduğunu. Böyle tekstil itibaren yastıklı ceket ve tulum yapılır.

Viskon olan yapay ipek. Birçok üretici üst takozlar giysi, takım elbise ve diğer ürünler için bu malzemeyi kullanıyoruz. Bu tür kumaş düzgün bir yüzeye sahiptir ve higroskopiklik yüksek düzeyde bulunur. Viskon anlamlı çocuk dış giysileri geliştirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.