TeknolojininBağlantı

Hizmet "güven ödeme" dir

hizmet "güven ödeme" hemen hemen tüm mobil operatörler sağladı. Onun özü basittir: Önemli bir arama yapmak için bilançoda yeterli fon yoksa, siz "borç" mobil operatöründen alabilir, yani bu hizmeti kullanmaktır. Tabii ki, bu miktar vardır sonra restore edilecek.

Hizmet son derece elverişli olduğu açıktır. Her zaman hesabınızı güncellemek ve hiçbir erkek bazen gerekli aramak için fırsat yok, düşünün. Böylece, her zaman aile, arkadaşlar ve iş arkadaşları ile iletişim halinde olacak. Herhangi koşullar rut sizi nakavt edebilir ve mobil iletişim olmadan sol olmayacaktır.

Sayıları engellenen aboneleri için kullanılamaz Beeline üzerine Vekil ödeme. üç ay bu numarayı kullanmak ve bağlantı elli ruble her ay harcamak Diğer arayanlar, kolayca bağlayarak olmadan bu hizmeti kullanabilirsiniz.

Vekil ödeme, sadece üç gün süreyle geçerlidir, bundan sonra tutarın hesabınızdan çekilecektir sağladı. Ayrıca, toplam operatör farklı içerir. Bunlar ortalama aylık maliyeti büyüklüğüne bağlıdır. Eğer dolaşımdaysanız, geçerlilik süresi bir haftaya kadar artar. Bu arada, bu hizmet ücretsiz değildir. kullanımı için, 7 ruble kaldıracaktır.

Megafon içinde vekillere ödeme ya 100 ya da 300 ruble olabilir. Servis ücreti - 10 ruble. sadece en az iki aylık yani tek parti olabilir yararlanın. "Görev" Üç gün içinde yapılmalıdır dönün.

sorusu "Nasıl MTS güven ödeme alınır?" Bir cevap bulamazsınız. Ve tüm operatörün farklı bu hizmetin adı - çünkü söz ödeme. öngörülen oranda ise aylık ücret, hizmet herhangi bir bakiye ile bağlayın ve eğer olamaz - sadece olumlu altındadır.

Daha önce bahsedildiği gibi, hizmet bağlı olması gerekir. Bu Internet Yardımcısı kullanılarak yapılabilir, ya da dört basamaklı sayı arayarak. Bağlandıktan sonra, siz "kredi alabilmesi için". Herhangi abone miktarı elli ruble tutarında satışa sunulacak. Son bir ay içerisinde mobil iletişim ne kadar harcama bağlı kullanılabilir veya kullanılamaz Büyük miktarda. Bir hafta içinde borcunu ödemek gerekiyor.

Avantajlı güven ödeme olur? Elbette. o bunun için ödeme biraz overpriced görünse. Ama hücresel iletişimin yokluğunda bazen fiyat geçersizliği hakkında argümanlar değil olur. Tabii ki, bu hizmeti hesap bakiyeniz en az akılsızca yakın sıfır her zaman kullanmak. Bu davranışın gerekçesi sadece tembellik olabilir. Gerçekten de, bazı durumlarda çok daha rasyonel bir ödeme terminali ulaşması veya bir cep telefonu hesabına karttan para transferi.

Eğer gerçekten dengeyi doldurmak için hiçbir yolu yoktur ne zaman etkinleştirme mütevelli ödeme gereklidir. Ve tabii ki, acil ihtiyaç aramak için.

Böyle durumlarda bunu mümkün olduğunca az var diliyoruz. Bu operatörler dengesi sıfıra yakın olduğu konusunda uyardı olması hiç şaşırtıcı değil. koparmayın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.