Ev ve AileAksesuarlar

Yatakta Cep: nasıl büyülü atlıkarınca seçilir?

Yaşamın ilk aylarında çocuk hala küçüktür ve büyük hamle bilgi miktarını , dünya görme ve işitme alır hakkında. Bu nedenle, ebeveynlerin temel görevi bu dönemde parlak ve hoş-sondaj nesnelerle bebeğinizi çevrelemek için. Bu tip küçük olanlar için en popüler oyuncaklar biri - yatakta hareketlilik. Nasıl bir müzikal atlıkarınca seçin ve ne bunlar için?

bir tasarım seçimi, kalitesi hakkında unutma

Bugün, tekliflerin aralığında çocukların cep bebekler için oyuncak ve aksesuar her büyük üreticisi. Her anne bebeğinin en güzel ve kullanışlı şeyler surround, böylece atlıkarınca görünümü dikkat çekinmeden istiyor. ilk ve en önemli şartlardan biri - Kalite oyuncaklar. Tüm öğeler güvenli hoş olmayan bir koku olmamalıdır birbirlerine, plastik, kauçuk ve ahşap eklenmelidir. çıkıntı yapan parçacıkları ve dökülen dolgu maddesi olmayan tek düzgün dikişler kumaş elemanları. Ayrıntılar oyuncaklar elleriyle dokunarak boyalı edilmemelidir. Buna ek olarak, yatakta hareketlilik kadar erken, küçük parçalar yoktu olması arzu edilir çocuk 6-7 ay oyuncak dokunacaktır. Çok daha kolay hareket edebilir elemanları ile atlıkarınca kullanımı. Yani çok daha kolay oyuncak yıkayın, ancak mevcut kümesinin tüm ama birkaç değil, değişti ayarlanacak istiyorsanız etmek için sadece. Yumuşak ya da sert elemanlar - zevk meselesi ama bir çocuk için, alerjik reaksiyonlara eğilimli plastik veya ahşap oyuncaklar seçmek daha iyi olduğunu unutmayın.

O yatakta Müzikal mobil söylüyor?

Gezici ile oynamak oyuncaklar ile döner piramidin dönmesi ve müzikleri dinlemek için bebeği gözlemlemektir. Daha sonra çocuk parlak elemanları ulaşmak ve hatta belki de kendi müziklerini dahil etmeye başlayacaktır. satın alırken standart tonu duymak emin olun. Çoğu zaman, üreticilerin bize klasik eserler, çocuk şarkıları veya doğa sesleri sunuyoruz. Tabii ki, daha her çocuk olarak, müzikte kendi tat daha iyi melodiler ve size sadece düzenli hareketlilik kullanmaya başlar, bunu fark. İstenirse, kaydı, seçilmiş anne veya saklamak ve sesleri oynatmak için bile kendi oynamak mümkün, yatakta çocuk hareketlilik bulabilirsiniz. Önemli bir fonksiyonu - Ses seviyesi kontrolü. Çocuğun uyanma saatlerinde yüksek sesle müzik dinlemek için izin ve dönen bir atlıkarınca altında bebeği sükunet istiyorum, sessiz hale getirmek için daha iyidir edilir.

yatakta Mekanik veya elektronik hareketlilik?

nasıl çalıştığını - çocuk müzik Carousel karyolaları seçimi için önemli koşulu. Elektronik pil veya akü gerektirmez, mekanik el her zaman başlamak gerekir. Cep ikinci tip çoğu durumda çok daha düşük bulunmaktadır. Elektronik Aynı uzaktan kumanda ve zamanında varlığını övünebilir. bu fonksiyonların hangisi her ebeveyn kendini karar vermek zorunda yatakta hareketlilik olmalıdır. Eğer satın almak ve Ekin türüne ve mevcut beşik ile uyumluluğa dikkat zaman emin olun. Büyük bir dükkanda da banyoda kullanımı veya bir puset-beşik bağlamaya yönelik bu tip küçük oyuncaklar bulacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.