Ev ve AileAksesuarlar

Alüminyum kavanoz - bir adam için harika bir hediye

Antik çağlarda kullanılan kavanoz: onlar Doğu'da Mısır'da arkeolojik kazı ve Hint halkları sırasında bulundu. Onlar şarap tuttu ve yürüyüş alanı olarak kullanılmaktadır. Kapasite domuz mide veya hindistan cevizi meyvesi olarak görev yaptı, ama sonra cam şişeler, danteller ile deri parçası ile kesilmiş olan geniş şekil, kullanmaya başladı. Direksiyon şişe omzuna giyilir. gezgin için ve asker için çok kullanışlı bir şey.

Bu adamı Özellik

Ve kere kavanoz alüminyum - avcılık cephane, balıkçılık malzemeleri, mantar seçici bir turist favori erkek özellikten biri. Soylular kat silah ile dekore gümüş matara, kıymetli taşlarla kakma, giydi ve üst sınıfının bir aksesuar olarak değerlendirildikten sonra. Şimdi herhangi bir onurlu adam bu şeyler hakkında çok şey biliyor ve onlara erkek aksesuar için vazgeçilmez bir aksesuar düşünmektedir.

Bu arada, kadınlar da bunları kullanmak, ama kadınlar için erkekler su şişesi alüminyum aksine genellikle dekore güzelce zarafet ile karakterize olan ve. Dame aktif bir yaşam, ve bir hareket aşığı gelen, sıvı depolanması için bir küçük metal kap da çok kullanışlıdır.

Nasıl seçmek için

Şişe ağırlıklı alkol depolanması için, bu nedenle, bu yüksek kaliteli malzeme, yapılmalıdır ki:

  • Bu pas vermez;
  • Bu zararlı maddeler yaymaz;
  • Bu sonbaharda deforme olmaz.

O kavanoz alüminyum bu gereksinimleri karşılamaktadır. Yalnızca negatif - kalıcı alkol terk edemez ve düzgün (su ya da soda içme sirke ilavesi ile) yıkanmalıdır.

Bunlar ayrıca vinil veya deri uçlar ile, kalay ve gümüş şişenin yapılır. Şişenin şekli:

  • oval;
  • dikdörtgen;
  • kare;
  • kavisli.

Oval ve kare şişe, bir cebe giyilmek üzere tasarlanmış ise, o zaman bunun cebinde, her zamanki gibi, aşınmış, ya da uyluk şeklini bükülmüş aşağıdaki gibi. Şişeler o kaybetmek mümkün olmadığını sık sık, duvarın üstüne takılır vidalı kapağı var. Bazen balon içeride içki dökmek uygundur geçtiği küçük bir huni ile donatılan edilebilir.

Her durum için bir hediye

erkekler için mükemmel bir hediye - Aynı malzemeden küçük bardak seti ile bir çelik veya alüminyum su şişesi. şişeye HEDİYE adı sahibi, güzel kavisli harflerin onun şirket logosu veya monogram adını oyulmuş gibi. Görünüşte, şişe sahibini saygınlığını yargılayabilir.

Ve ne kadar alüminyum kavanoz - bu büyüklüğü ve dış "kabartmak" bağlıdır. Şişe bardak ve huninin veya özel deri durumunda satılan bir setin parçası ise, daha pahalı bir seçenektir. Ama en basit su şişesi alüminyum, 100-150 ruble gelen fiyat aralıkları, bir küçük, olağan kapaklı kapasite iç cebinde yerleştirilmiştir.

sahibini ayrılmak istemiyor, (bir değere ve çok pahalı olan erkek) her bakımdan hoş ve kullanışlı bir hediye.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.