Ev ve AileAksesuarlar

Nasıl indüksiyon soba için bir moonshine seçilir?

Moonshine - uzun zamandır bilinmektedir - içecek lezzetli ve çevre dostu. kutlamalar üzerinde makul sınırlar içinde o ruh halini iyileştirir ve neşe veriyor. Birçok kişi büyük bir alkolik lezzetleri için mağazaya acele ve indüksiyon ocak için moonshine kullanmayı tercih ve pişirmek yapmadığından kendini içilir.

Yararları demleme

başlayanlar hep bir seçim var önce: Ev yapımı ya da satın alınan ekipman kullanın. En kolay yolu birçok tecrübesi gibi minimum finansal maliyetler ile yüksek kaliteli alkollü içecekler yapmak için mükemmel bir araç olduğunu kanıtlamıştır, indüksiyon ocakları için moonshine satın almak.

yine de, bankalar buhar tamburunun bir yapıdır ve hortum mükemmel bir alkollü içecek, 1.5 litre elde etmek için 60 dakika olabilir votka üretimi için aygıt ile. İşlem, bağımsız bir şekilde yürütülür - yıkamanın damıtılarak. indüksiyon ocakları için kaçak içki avantajları inkar edilemez.

bunun olumlu nitelikler şunlardır:

  • Cihaz yapıldığı malzeme, - gıda genellikle paslanmaz çelik olduğu;
  • mükemmel performans;
  • güvenilir sızdırmazlık, çok hoş değil koku odasında kapsamında değildir çünkü;
  • çalışma esnasında güvenliği;
  • kullanım kolaylığı;
  • bakım kolaylığı;
  • Toksik safsızlıkların saflaştırma kadar fazla olacaktır.

Nasıl moonshine seçilir?

sorusu indüksiyon ocakları için moonshine nasıl seçileceği, doğduğunda bilmeniz gereken küçük sırlar vardır. Bir tanesi çok, ama hepsi değil çeşitleri kurulu bu tip için uygundur. Bu nedenle, nüanslar bir sürü rol oynar ve talimatları, kullanım ömrü çok uzun olacak.

Sen kaçak içki soğutucularda farklı türü vardır bilmeli. Bu akış tipi soğutma cihazı sadece su ya da su bağlanabilir halinde kullanılabilir ise.

Bu bir rol ve cihazın hacmini oynar. Bu faktörün alkollü içecek miktarına bağlı olduğundan hazırlanacak. hacminin ¾ üzerinde alembic doldurmak için değil - bir kural yoktur. Bu durumda Açgözlülüğü sıvı damlacıkları veya köpük buhar tamburu veya buzdolabında düşmek gerçeğine yol açabilir, ama çok daha zor bir damıtma yöntemidir.

Buhar tamburu ya da bazı cihazlarda dephlegmator atlanabilir, ancak yine de bağlı alkollü içecek kalitesinin, bu adaptasyona büyük ölçüde geliştirilir. Ve en önemlisi - damıtma esnasında kirletici maddelerin temizleme sıvısı.

Boyun dikkat etmekte fayda var: daha kolay, öyle geniş bir sürecin tamamlanmasından sonra temizlenecek sonra tüm malzemelerle doldurup etmek.

Birim eşit ısıtılır için kaçak içki altında indüksiyon ocak kullanılıyorsa, yine alt kalın her zaman mükemmel bir şekilde düz olması gerekir, ancak değildir. Metal yüksek sıcaklıklara dayanması gerekir ve deforme olmaz. Tüm Kaçak içki bu nitelikleri karşılık gelir ve bu nedenle yük takviyeli dayanamaz.

moonshine yemek için uygun indüksiyon ocak olsun?

Son zamanlarda, indüksiyon ocak gazının daha az olmayan talep elektrik voltajı üzerinde çalışır ve kullanımı çok güvenli olduğunu. operasyonun Onun prensibi bir yerleşik olduğu endüktif bobin gerçeğinde yatmaktadır. Mevcut içinden geçer ve ısıtma kapasitesi yüzeyi üzerinde olan, meydana gelir. Ama her mutfak eşyaları kendi operasyon sırasında kullanılabilir. Ve yine de, kaçak içki altında indüksiyon ocak idealdir. Biz dikkate verimliliğini atarsam, indüksiyon ocak bir 90 yüzde hedefini olmasıdır. Gaz olarak - sadece yüzde 50 var.

Üreticiler, indüksiyon ocakları, ısıtma alanının otomatik olarak ölçülmesi ile sonuçlanır tanıma çapı tencere için artık programlanmıştır, bu yenilikleri elde etmek mümkün oldu. Ayrıca istenen ısıtmanın yanı sıra doğru zamanı seçmek için izin yerleşik bir program yoktur.

Aynı da, çalışma sırasında soğutulur kalır plaka yüzeyi üzerine sıçrayan ise yanmış ürünleri ortaya çıkan koku keçe edilmeyecektir.

Bu tür plakalar enerji ve ısı tasarrufu. sürecini düzenleyecek püre kaynar önlemek için dahili termometre kullanımı uygundur.

Odnokonforochnaya indüksiyon ocak

çentik veya çıkıntılarla - indüksiyon ocakları için demlenmiş cihaz seçimi, alt küçük kusurlar olabilir. ısıtma yüzeyine temas hala yüksek, sıcaklık kontrolü, otomatik olarak ayarlanacaktır olacak. Önemi cihazının alt kalınlığı, ama yine de metalin kendisinin büyük bir rol oynar. İndüksiyon ocak alüminyum kap ısıtabilir. demir parçası içerdiği gibi bir dökme demir ürünleri, onu uygun. Ama alembic dökme demirden yapılmış - nadir.

kaçak içki için indüksiyon ocak odnokonforochnaya için en uygun kullanım, bir büyük kap koymak mümkündür. plakanın ısıtma yüzeyinin çapı damıtma çapını aşması durumunda, ancak, ısıtma çok daha hızlı ve daha yoğun gerçekleştirilir. çapları aynı olduğunda, o zaman yangın söndürme manyetik radyasyon yoktur.

emniyet

Bir güvenlik valfi ve bir termometre ile bir koruma derecesine sahip indüksiyon ocakları için ev demlenmiş cihaz böyle bir yapı, kullanılır. alkol buharlar dışarı Welling ise, yangın gerçekleşmez, böylece bir pişirici, kendisi ile donatılmıştır. plakanın bu tip elleri dokunmak operasyon sırasında gerekli olmasa da, güvenli kabul olmasına rağmen: indüksiyon akımı zayıf olduğu kabul olsa ancak bir kişinin zarar verebilir.

"Japon" mucize

indüksiyon ocak kaçak içki, ilk etapta ilgilenen bir alıcı için daha iyidir Ne.

Cihaz "Japonya" pişirmek ve lezzetli bira da sadece yüksek kaliteli demlemek hazırlamak için fırsat verir, çünkü evrensel olarak kabul ama olmasıdır.

Bu ikili soğutma ünitesi, reflü, büyük bir ağzı var. alt birim çelikten yapılmış 4 mm yüzeyidir. sıvının 28 litreye "Japonya" kullanılarak üretilmiştir.

olan birim oldukça pahalı, ama onun performansına dönüş maksimumdur. O aksesuar bir yeri vardır ve özel bir cihaz su kaynağına bağlı olmayabilir izin verir.

"Premium" için ödül

"12 l Magarych prim" - indüksiyon ocakları için yeterince bilinen demlenmiş aparat. Tüketici yorumları o viski, konyak ve diğer aromalı alkollü içeceklerin üretiminde yardımcı olduğunu söylüyor. Bu bir 3 mm altındaki ile paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Cihazın kalitesi çok uzun bir süre için çalışmaya izin yüksektir. İşten sonra sökmeye kolay ve temiz.

kaçak içki üretimi yapan bir indüksiyon soba var - bu kullanışlı ve karlı ve mali oldukça maliyetlidir. Ve en önemlisi, misafirler için temiz ve lezzetli içeceği her zaman deposunda olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.