BilgisayarlarDefterler

Notebook İnceleme ASUS K52F: açıklama, özellikler ve yorumlar

yüksek talep sürekli bütçe seriden Defterler, zorlama üreticileri düzenli olarak bu segmentteki yeni gelişmeyi bırakın. ucuz cihazlar başlangıçta etkileyici çalışma parametrelerini, bazen kaliteli cihazlar ile rekabet edebilecek oldukça layık aparat bulunduğu ışıkla tasarlanmamıştır rağmen. Bu kaygılar ve güçlü devlet memurlarının eşit konabilir modeli ASUS K52F. Ancak, dizüstü iyidir sadece basit oyunlar ve işin, aynı zamanda farklı iyi ergonomi için temel araç olarak.

modeli hakkında genel bilgiler

şirket ASUS notebook yeni bir aile üretilmesi amaçlanmıştır zaman modelin tarihi, 2009 ile başlayabilir. Bu durumda, iki koşul kuruldu - Cihaz ucuz ve şık olmalıdır. Bu sonucu elde etmek için ilk girişimler sadece maliyet haklı, ama deneyim geri kalanında başarısız oldu. Birkaç yıl sonra «K» ailesini başladı ve uzak bir temsilcilerinin öne çıkan etkileyici bir tasarım ve iyi bir performans ile bir dizüstü ASUS K52F olduğunu. Bu arada, nadiren bütçe segmentinin modelleri arasında bulunan özelliklerinden biri, dizüstü bilgisayar ile birlikte sizin Windows 7 ile diskin bulunmasıdır. Temel paketin geri kalanı oldukça zayıftır ve aksesuarlar ayrı olarak satın alınmalıdır. Ama yine, artık en önemli şey içeride kurulmuştur özellikle çünkü mütevazi sınıfına beklemek zorunda.

teknik özellikleri

Yorumun dizüstü garnitürler başlamadan önce, üretici ASUS K52F gelişiminde medyada eksik olmadığı dikkati çekiyor. Deneyimli bir oyun etkilemek, ama sınıftaki rakiplerine arka planı prezentabl görünmüyor olsa modelin özellikleri:

 • Boyutlar - 381 x 40 x 258 mm.
 • Birim ağırlık - 2.26 kg (piller hariç) ve (pil) 2.58 kg.
 • İşlemci - Pentium P6200 2 GHz.
 • Otobüs Hızı - 2.5 GHz.
 • çekirdeklerin sayısı - 2.
 • Bellek - 8GB'a kadar genişletilebilir DDR3 3072 MB.
 • L3 önbellek - 3 MB.
 • HDD modelleri hacmi - 320 GB.
 • matris gösterge Seçenek - 1366 x 768.
 • Işıklar - LED teknolojisi LED ekran.
 • Konnektörler - HDMI, VGA, USB, RJ-45, bir giriş-çıkış ses.
 • Güç - Bir 4400 mAh pil ile Li-Ion pil.

Konut ve Tasarım

onun üretimde asgari araçları kullanıldı açıktır rağmen dizüstü bilgisayar, oldukça çekici bir görünüm ile donatılmıştır. Örneğin, kapağında vernikle, plastik uygulanan yuvarlak örgütü oluşturulması kurumsal logosunu yansıtmaya devam ediyor. Genelde, koyu kahverengi karkas yeterince az net görünüyor çekiciliği ASUS K52F modeli ekleyemezsiniz daha ince ve daha ince cihaz döndü.

iç dekorasyon artık parlak ve mat olduğunu. Bu kapak aynı desenin dokusunu yansıtan kabartmalı plastik uygulanır. Aslında, dizüstü bakmak tüm yüzey bütçesi değildir ve hatta prim bir ipucu ile. Ancak bir dezavantaj vardır - kapaktaki yüzeyi kaplanmış olmasıyla Parmak izi korumak için en hassas, mat iç paneli, estetik kusurları karşı dirençli iken.

Çerçeve matrisin en az ASUS K52F aracılığıyla video için bir cihaz temin edilmektedir. Kamera küçük çözünürlüğe sahiptir - 0.3 megapiksel, ancak Skype ve benzeri diğer hizmetleri ile çalışmak için yeterlidir.

verimlilik

dizüstü işlemci, iki-çekirdekli Core i3-330M temelidir. Arrandale adı çekirdek 32 nm işleminin standartlarına uygun olarak geliştirilmiş olması, önemli ölçüde modelin avantajı artırır. Buna ek olarak, yaratıcıları basitleştirilmiş fakat daha verimli iki çip platformu ile yeni mikro mimarinin bir model oluşturduk.

RAM için ASUS K52F bir DDR3-1066 kayışı karşılamaktadır. temel yapılandırma sisteminde basit rutin işleri çözme optimum çalışması için yeterli olan bellek 2 GB içerir. biz büyük bir getiri gerekiyorsa, binanın uzantılı sorunlar olmaz - SO-DIMM bölmesinde serbest yuvası sayesinde hafıza genişletme için yeni cihazlar entegre hale getirir. kontrol dizüstü bellek verebilmektedir maksimum miktarı 8 GB.

grafik sistemdeki veriler,

Video alt sistemin çalışması için temel GMA X4500HD motor haline gelmiştir. Ancak, geliştiricilerin çeşitli iyileştirmeler yaptık. Özellikle, Intel grafik yongası HD Grafik cihazın performansını etkilemiştir gelişmiş sistemini destekler. Grafik çip tek bir çip üzerinde bellek denetleyicisi ile birlikte yer aldığı için, dizüstü bilgisayar, yaklaşık 17.1 GB / s hız olan, daha etkin bir veri alışverişi sağlar. Ayrıca, bu çözelti, ASUS K52F bellek ile çalışma süreci içinde gecikmeyi en aza indirmek için bırakılır. her durumda, çağdaş 3D-grafik sistemine oyunu usta değil - O IGP saygı beklemek değmez şaşırtan ile belirtilmektedir Yorumlar. Ve burada zaten kendisi eski motor GMA X4500HD ilişkili olarak keçe yapıyor. Bununla birlikte, grafik çekirdeği tamamen yüksek tanımı film oynar.

Klavye ve Touchpad

temel cihazın çıkış , bir klavye ve dokunmatik ekranı içeren klasik bir kombinasyonu ile temsil edilen. İlk durumda, tesadüfen, aynı zamanda onların dizüstü Sony ve Apple geliştiricileri istismar edilen bir chicklet versiyonu. analoji sadece vücut üzerinde yürütülür çünkü Ancak, özellikle değmez bu gerçeği sevinmek. Apple'ın, örneğin, bu tür sistemlerin kullanımı nedeniyle güvenilirliği. Buna karşılık, ASUS K52F klavye tespit merkezinde bazı sorunlar muzdarip. Klavye birimi sabitleyen sorunlara yol açan kabuk, aynı zamanda temeli chicklet sistemi sadece kullanılan ve revize formda olduğu gerçeği. Buna ek olarak, geliştiriciler yeni perçin kullandık.

Klavyenin boyutları 8,9 x 5,3 cm oldukça büyük dokunmatik ekranı olan. Ancak burada çalışma yüzeyi, 7.5 x 4.5 cm tek alan verilir, çünkü basit değildir görebilirsiniz. dokunmatik malzeme mat bir kaplama kabartma vardır kullanımı hoş bir plastik. kullanıcı ve konumlandırma doğruluğunu hayal kırıklığına uğratma - duyarlı alan imleç keskin ve düzgün hareket üzerine. Bu arada, dizüstü panelinin ana çalışma bölgesi pozitif makinesinin ergonomik etkiler ve görünümünü süsleyen elmas şekilleri şeklinde kabartma desenleri ile donatılır.

laptop incelemeleri

sahiplerinin görüşlerine geçmeden önce, bu bir bütçe modeli, yine de buna değer mevcut değilse kadar özel şartlar olduğunu hatırlatarak değer. Her iki şekilde de, kullanıcılar olumlu ASUS K52F birçok özelliklerine dile getirdi. Yorumlar iletişim ve tamamen sessiz çalışan tasarım esaslarını, ergonomik çalışma elemanları, fırsatları vurgulamak. Ama bu defterin asıl vurgulamak verimlilik olduğunu. Bu, geliştiricilerin pahalı işlemci entegre etmedi durumda, ancak becerikli düzen ve sofistike mimarisi sayesinde orta katman bileşenleri en iyi şekilde çıkarılan.

Ayrıca belirttiği eksiklikleri arasında, ancak küçük noktaları daha alakalı. Örneğin, kısa zaman hakkında birçok olumsuz yorumlar ASUS K52F çalışma. Bugünün standartlarına göre pil gerçekten 4400 mAh ortalama kapasiteye sahiptir, ancak bütçede-ve bir çok şey. Ayrıca izole zayıf kamerası ve klavye flex dezavantajları arasında.

Sonuç

Bir kullanıcı açısından bakıldığında, bu modelin fizibilite sınırlamaları bir dizi var emin olabilirsiniz. Böyle bir cihazda 3D-grafikler ile çalışmak ve en son talep teknik doldurma oyunların keyfini zordur. Yine de, ASUS K52F karlı edinimi daha fazladır fiyat değişikliği verilir. Bu sınıftaki rakiplerinden benzer teklifleri ile modeli karşılaştırmak Hele. Uzak bir çok üretici firma sofistike tasarım ve iyi bir yapı ile birlikte böyle yüksek performans sunar. Tabii ki, orada da klavye panelinde çöküntüler saldırgan eksiklikler vardır, ancak bu dizüstü avantajı çeşitli dengelenir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.