OtomobilArabalar

Yapıştırma karboksilik araba filmi

Bugüne kadar arabalar karboksilik filmi yapıştırma oldukça yaygındır, fakat uzun süre kendi popülaritesinin zirve geçti. Ama çekici ve güzel inananların hala var. Bu nedenle, bu makalede nasıl araba yapıştırma filmi tartışacağız. Karbon - vinil en popüler türü. Bu bir rahatlama yüzeye sahiptir ve sıradışı görünüyor.

hazırlık aşaması

Eğer yapıştırma başlamadan önce, ilk olarak bu amaç için arabanın yüzeyini hazırlamak zorundadır. Yani, yağ çözücü (sıradan kullanabilirsiniz makineyi parlatma ve polisaj macunu gerekecektir (bu tabii ki ideal olmakla birlikte, parlatma olmadan yapabilirsiniz) endüstriyel alkol, LPC arabanı pişman yoksa, mineral ruhları veya aşırı durumlarda, çözücü) ve tüysüz bir bez. Eğer (profesyonel stüdyolarda gibi) mükemmel sonuç için hedefliyorsanız, sen arabanı yıkadıktan vücudunun yüzeyini parlatmak gerekir. Eğer kendiniz yapmak varsa, çeşitli aşındırıcılar (en büyük en küçük tanelere) ile polisaj macunu üç tip gerekir. Ayrıntılı olarak, örneğin başlık olarak, kendi yüzeyinde "ovmak" hamur ve dairesel hareketlerle bir miktar olur. Ardından, fazla hamur kaldırmak sürecini 2 kez daha tekrarlayın. araba cilalı sonra,, aşındırıcı macunun artıkları kurtulmak alkol ve bir bez ile yağı gerekir. Hazırlık tamamlandı. Sonra sıcak içeride gerekir, temizlemek için arzu ve parlak.

Yapıştırma karboksilik Film

yapıştırma işlemiyle devam etmek için, her şeyden önce gerekli araçları hazırlamak gerekir. Yani, ihtiyacınız olacaktır:

  1. Film zaten her bir parçanın boyutuna kesilir. Bununla beraber tek parça film tek parça halinde yapıştırılmış olduğu açıklığa kavuşturmak gerekir. Bu, davlumbazın iki yarısını mühür değil, (marjı ile) uygun büyüklükte bir sayfa bilgisi için gereklidir.
  2. Ofis veya film için özel bir bıçak (Ben değiştirilebilir bıçaklı Olfa kullanın).
  3. Rakle (keçe, kauçuk ve küçük, düz ve eksiklikleri gidermek için ince).
  4. Endüstriyel kurutma makinesi, tercihen farklı modları ile.
  5. Sabun ve (eğer böyle bir pürüzlü yüzeyli tampon veya davlumbaz gibi karmaşık parçaları ile ilgili sürece) bir dağıtıcı.
  6. Ve takım arkadaşı, bütün bu büyük ayna veya eşik çünkü, bir kişi İlk seferinde yapmak, özellikle eğer çok zordur pokleit.

Yani karboksilik araç wrap bantlama başlar.

Yapıştırma işlemi

Eğer kaput veya çatıda olarak uygularsanız yapıştırma karboksilik filmi zor değildir. o tampon gelince denemek zorunda kalacaktır. Ben filmi uygulayarak oldukça kısadır iki farklı yöntemden söz edeceğiz. Bu ilgilenen ve bir arzusu olacaksa, daha fazla ve daha fazla kitap okuyabilir.

yöntem, bir

Film, bir sabun çözeltisi ile yapıştırılmış, çünkü ıslak (doğru anlamak) olarak adlandırılır (hazırlanması için sade su ve ihtiyaç bulaşık deterjanı, bir sprey çalışma yüzeyine su, karışık içinde seyreltilir ve uygulanmaktadır). Hazırlıklardan sonra işleme devam eder. Çalışma aracı yüzeyi bir sabun çözeltisi ile muamele edilir, diğer bir deyişle, Biz (daha fazlası, daha iyi ve malzeme ile çalışmak kolay olur), substrat film tabakası ayrılır, fakat ıslak deneyin aksi takdirde çıkarmak çok zor olacaktır madde koydu. Bu fazla kalıntı buraya yapışmış olmayan bir dik konumda olmalıdır tutarken Daha sonra, film, çözelti kendi üzerine uygulanır. kademeli olarak merkezden pürüzsüz hareketler onu iş parçasına bir film işleme çözümü koyarak ve silecek "prikatyvat" başladıktan sonra. Bu davlumbaz, merkezden kenarlara doğru kaput ise. gövdenin çıkıntı yapan parça varsa, endüstriyel kurutma koltuk ısıtır ve gelberi yuvarlandı. Film yapıştırıldığı sonra kurutma kenarları kuru ve daha sonra bükülmesine veya gereksiz kesim gereklidir. Bitti.

ikinci yol

Yapıştırma karboksilik filmin bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu durumda, ya risk almaya korkmuyoruz olanlar için daha gelişmiş için uygundur. Bir örnek olarak, kaputu alır. , Yüzey temizleyicileri tam yalnızca orta şerit birleştirir koymadan, film ve alt-tabakanın çıkarın. Öte yandan - bu durumda, bir kişi filmin tek bir köşesinden tutarak ve ona tam bir yandan ve başka bir kişiyle öğe üzerinde yalan izin vermedi gereklidir. Ayrıca tüm havayı kovma, filmin merkezden kenarlara doğru giderek silecek balyalayıcıyı hissetti. Konvekslik ve Gri saç kurutma. Bununla birlikte, aşırı ısınmaya olamaz filmi, bu oplavitsya veya gözyaşı olabilir. Aşırı da bükmeyin veya bıçakla kesti.

Eğer araç vinil filmi üzerinde yapıştırabilirsiniz dair genel bir fikir var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.