FormasyonÖykü

Voronezh bölgesindeki Manyak. Şiddet suç

Hikayenin tam korku onu başından sonuna doğrudur olmasıdır. Bu olaylar Voronezh bu yılın Eylül ayında gerçekleşti ve bu milyon kentinin sakinlerinin şok etti. Kısa bir süre içinde, bilinmeyen bir suçlu kurtuldu olsa kurban sonuçlanan, iki cinayeti ve iki deneme işlediği, ama hastanede durumu ciddi idi. Dört suçları kadınlara karşı işlendi. Bu Voronej manyak çıkan bir söylenti kışkırttı.

Sonbaharın ilk günlerinde trajedisi

çoğu kez olduğu gibi bu sonbaharın başında oynanan Dram, yaygın basında, fakat, ayrıntılar bazen çelişkili idi. Soru: milyonlarca insan endişeleniyorsunuz? "Voronej manyak yakalandı mı". Bize burada belirtilen gerçekleri sadece en güvenilir kaynakları kullanarak ve birbirleriyle karşılaştırarak, olayların akışını yeniden deneyelim. Biz suçlu biri ya da başka bir ruhsal patolojisi olan kişi veya önümüzde aşırı ahlaki bozulmanın bir örnek kan dökmek için onu itti olup olmadığını anlamaya çalışacağız.

Yani Voronezh (o kadar diyelim) içinde manyak ilk 1 Eylül'de kendisini ilan etti. Sabah erkenden köy idaresi Natalia Kolodyazhni başkanının evine girdi ve vahşice onu yaşlı annesi Anna Kholopov ve beş yıllık kızı Masha öldürdü. o zaman kendi içinde bir yetkili öğretim yılı başında işaretleme olaylarda oldu. o ilişkili taşıma ile bilinmektedir malzemelerin fazla araştırma, o şehir, bir kez daha onun hatası kan sol banka parçası taşındı. dükkan birinin satıcı - Bu kez kurbanı bir kadındı.

kurulması suçlunun

görünürde herhangi bir neden olmadan bilinmeyen kafasında bıçakla çarptı. Neyse ki, yara ölümcül değildi, ama, kurbanın eylemleri nedeniyle kan ve şok büyük bir kayıp sonucu bir hastane yatağında oldu. Ancak katil bu noktadan itibaren tanımlanmıştır. markete Breaking, o mercek kameralar girdi ve yakında araştırmacılar bir manyak giydiği isim, kurdu.

Artık eve bir milyondan fazla kişiye ancak Voronezh, içinde mutlak kesin olarak söylemek için birkaç dakika sürdü: katil - bu art arda düzensiz davranış ve silah bulundurmak 64 yaşındaki Vladimir Merkulov için mahkum edilmişti. MIA göre, o sadece son zamanlarda hapisten ve şehre döndü.

İlk operasyon eylemler

Araştırmacılar bertarafı azından koloniden döndükten sonra, katil kayıtlı olduğu, ayrıca adres oldu. Onun alanda kentin sol kıyısında yaşayan ortaya çıktı nereye deposunda bir saldırı. adresinde Sırf görünümüne vesilesiyle hemen bir pusu kuruldu.

Sabahın erken, ilçe idare kanın baş ev döken zaman, İçişleri Bakanlığı il teşkilatının bütün operasyonel yapısı teyakkuza geçti. orta öğleden sonraya kadar korkunç bir haber sosyal ağ siteleri hit ve anında Voronezh yayıldı. Manyak 1 Eylül Çoğu web sitesi ve medya ana konusu oldu. Hakkında ona sokaklarda ve yerel televizyonda konuşurken.

kamu güvenliği tehdit

Gerilim ısındı ve 2010 yılında okul kızlarını tecavüz, Voronezh manyak yakalanmış olması. Hala kasaba halkı belleğinde taze idi. Beş yıl önce bir manyak parkı Tanais (Voronej) onların fedakarlıkları için izledi ve saldırıları işlemek. Sonra kolluk görevlileri ve sakinlerinin uyumlu eylem sonucunda durduruldu.

Böylece kurulduğu suçlunun kimliğini, ama hepsi bu değil. Önemli olan - kanlı suçların zincirini vermek devam etmeyin, onu tutmak için. Ve o zaman Vladimir Merkulov geniş ve böylece Voronezh'nin hayatını ve güvenliğini tehdit hâlâ. tutuklama sürecini hızlandırmak için, televizyonda ona bir fotoğrafını gösterdi ve katil belirtileri verdi.

Onun ağaran kafasına orta boylu, ince, saçsız 64 yaşındaki adama dikkat etmek çağrıda bulunuldu. Özel özellikler - Bir bıyık ve hiçbir ön dişler. Onun ekose gömlek, siyah pantolon ve içinde, büyük olasılıkla, giymişti bildirildi kahverengi bot. Özellikle çok iyi fiziksel güce sahip olduğunu vurguladı. Tabii ki, bunun işaretleri ile milyon kent kişilerde bir çok şey olabilir, ama bunlar bile veri onun potansiyel kurban uyarmak ve muhtemelen onun hayatını kurtarmak mümkün olacak.

Savcılık çalışana girişimi

Bu arada manyak Voronej yeni cinayet hazırlanıyor. Satıcı mağaza saldırıdan sonra Merkulov'un bir taksi İlyiç sokak oturdu ve Chizhov Galerisi'ne sürdü. Orada, o dışarı çıktı ve bölgesel savcılık binasına gitti. o kapıya gittiğinde aniden açıldı ve dışarı yardımcısı bölge savcısı Olga Zemlyanukhina geldi.

takip herşey diğerleri TV "çirkin tarafından" sahneleri gibiydi olabilir ki imkansız oldu. adam birdenbire bir bıçak çıkardı ve tüm önünde savunmasız kadın birkaç yumruklar vurdu. Onun kurban düştü ve çevresinde asfalt kanla karardı. Genel karışıklık yararlanarak, Merkulov'un kaçmayı başardı. O gün bir manyak yapılan dördüncü saldırı oldu. Voronezh yılında yakalanmasından üzerine İçişleri Bakanlığı güçlerinin yerel Ofisi tüm imkanları seferber edildi.

motifler

Gazetecilere verdiği röportajda Soruşturma Komitesi başkanı katil kurbanlarının seçimi tesadüfi olmadığını söyledi. Natalia Kolodyazhni - raporlara göre, Merkulov'un defalarca ilçe yönetiminin kafa ile çatışır hale gelmişti. Bunu hayal etmek zor, ama misilleme, herhangi masum insanın iki cinayeti seçti - onun yaşlı anne ve genç kızı. Ayrıca, yanlışlıkla kan ve savcılık çalışanı dökülen etmez. Levililer göre, o Merkulova işleri yaparak edildi ve failin nefret etmeye nedeni olmadığını.

Davanın Yeni gerçekler

Soruşturmayı yürüten yetkililer, o zulümden saklandığına dair bilgimiz vardı köy Nechaevka Rostov bölgesine geçen arabalara geldi ama ilçenin soruşturma sonuç vermedi. Binlerce insan bir manyak henüz Voronezh yakalanmış, yoksa soru ile ilgilenen? vaka Yüksek federal makamların kontrolü altında alındı. Polis memurları tüm araçları kontrol yollarda gece ve gündüz görev vardı. Şehir genelindeki planı-durdurma açıklandı.

şeyin onu tahriş, şehir ve bölge sakinleri - Evde Vladimira Merkulova ettiği, harfler bulunan Devlet kurumları bir dizi dönüştürür ve on üç kişilik ilgili şikayetler içeriyordu edildi aradı. Bu soğukkanlılıkla bu canavar bir çocuğu öldürdü ve diğer yaşlı bir kadının kendisi yasal ve doğru tedaviye talep olduğu ortaya çıktı. Hemen harflerle belirtilen şahısların listesi çıkardım ve onun potansiyel kurban olabileceği kadar hepsi, koruma altına alınmıştır.

Arama üç gün boyunca devam etti. Bu dönemde, sosyal ağlarda ve medyada çelişkili bilgiler vardır. Bazı kaynaklar zaten Voronezh manyak yakalandı iddia, diğerleri bu mesajı yalanladı. failin yakalanması beklenmeyen uyaran karayolu, aranan bir adam yürüyen bir erkekte tespit o kamyon sürücüleri uzaktan mesaj şehir duty 3 Eylül aldı.

işlemin son aşamasında

Belirtilen alan acilen ameliyat grup geldi edilir ve zulüm başladı. Kısa sürede Merkulova (mezarlıkta) çevreleyecek başardı. Neyse ki, o henüz Voronezh bırakmak zamanları olmamıştı. Manyak, 1 Eylül o operatives silahlı dirence sahiptir, çifte cinayeti işlediği ve kesimden kendilerine ateş açtı. ardından gelen çatışmada onu öldürdü.

Daha önce yapılan incelemelerin sonuçları ile kanıtlandığı gibi savcılığa mevcut verilere göre Vladimir Merkulov, kesinlikle aklı başında oldu. Bu nedenle, bu durumda biz zihinsel bozukluk herhangi bir biçimde ve trajediyi neden ahlaki bozulma aşırı derece konuşamıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.