Sanat ve EğlenceFilmler

Dzhenifer Garner (Jennifer Garner) - kişisel yaşam ve onun filmleri

Dzhenifer Garner - zeki, güzel ve çok yetenekli bir oyuncu. Bir çocuk olarak stil ikonu eski moda kalın mercekli gözlük takan, giyinmiş, sorunsuz coiffed, küpe olmadan oldukça hassas olduğuna inanmak çok zordur. aile muhafazakar sağ hakim oldu, bu yüzden o, mütevazi giyinmiş dekoratif kozmetik kullanımı yuvarlak eğlence imkanları alamadım. Ekran güzel, sınır tanımayan cesur olabilir çünkü Garner sadece filmlerde aşık nedeni belki de budur. Bugün, Jennifer en şık ve moda Hollywood yıldızlarının biridir.

aktris çocukluk

Dzhenifer Garner kimya mühendisinin ailesinde Houston (Texas) 17 Nisan 1972 Amerikan kasaba ve İngilizce öğretmeni doğdu. Suzanne - aktris bir ablası ve bir kız Melissa vardır. onların gölgesinde kalmasını istemiyoruz çünkü arada, bir çocuk olarak Garner sürekli kızlarla yarıştı. Melissa, dans çok güzel piyano oynanan Matematikte durumum oldu, okulda etkin olan sınıf monitör. onun kardeşi daha kötü olmasına rağmen bu bilgiler ışığında, Jennifer, kayboldu.

Lisedeyken, o, saksafon çalmayı öğrendi yüzme takımının bir üyesi oldu. Buna ek olarak, 9 yıldır o dans çalıştı. Jennifer içmek değil, uyuşturucu yer almak asla, üniversitede bir tatlı ve mütevazı bir kızdı. Bir genç olarak para kazanmak için, o bir erkek giyim mağazasında çalıştı. Lisedeyken, o tiyatro hayran, ama oynamadı, ama sadece sahne, dikiş kostümleri, bilet satan inşa etti. çok geçmeden tiyatro bölümüne kadar taşındı Zamanla, Jennifer onu sevdim bit parçalar çalmaya başladı, Granville, Üniversitesi'nde kimya bölümü girdi.

Çalışma ve yolunu bulma

Çocukluğundan beri, Garner o araştırmacı kaderi kaderinde, ama oyunculuk tutkusu o oyuncu olmak için zor bir karar aldığını öyle güçlüydü emindim. Mezun olduktan sonra, Jennifer New York'a gitti. İşte orada, "Ülkede bir Ay" oyununun Broadway yapımı oynanan garson olarak moonlighted ve en az birisi fark umuduyla dökümlerde büyük miktarda aldı.

Sonra Los Angeles, Jennifer Garner taşındı. o o ana karakterin kızı oynadığı televizyon filmi "Zoya" rol doldurulan alamadım başarısız olursa Filmografi aktris iyi hiçbir işi olabilir. Genç yetenek yönetmenleri fark etmeye başladı, bu yüzden filmlerde küçük destekleyici roller güvenilir olarak iki yıl, Jennifer, çeşitli televizyon dizisinde şut geçirdi.

film endüstrisinin dünyada ilk adımlar


Dzhenifer Garner giderek haline o Hannah rolünü oynadığı gösteri "Mutluluk", sonra teklifleri almak gelmiştir. O gibi projelerde yer almıştır "Nerede My Car Ahbap?", "Pearl Harbor". 2000 yılında, D. Abrams, "mutluluk" yapımcı, TV şovu yıldızı aktris önerdi "Alias". dizi değil, aynı zamanda çok ötesinde, sadece ABD'de popüler oldu gibi bu filmin Garner dünya çapında ün kazandırdı.

Jennifer iyi saat

televizyon dizisi "Alias" in Kusursuz oyun blockbuster "Daredevil" Dzhenifer Garner başrolü kazanmak için izin verdi. 2003 yılında aktris Filmleri, onu en iyi eserlerinden biridir büyütülmüş. "Daredevil" Jennifer üreticileri ünlü güzellikleri etkileyici bir listeden seçilir. Garner da önceki çalışmalarda dublör sahneleri katılma deneyimini yardımcı dövüş sanatları öğrenmek zorunda kaldı. bir minyatür görevinde, Jennifer Spielberg'in "Sıkıysa Yakala", o baştan çıkarıcı eski modeli oynadı nerede rol aldı. Bu eser çılgınca popüler aktris Dzhenifer Garner haline gelmiştir sonra. Yılda birkaç başarılı filmler doldurulan onun Filmografi.

En iyi filmler Garner

Gerçekten yeni milenyumda onun yetenek Jennifer yönleriyle açtı. 2000 yılından bu yana o büyük projeler, geçmişe indirileceği minör filmlerde anapara ve arızi roller teklif edildi. Bu bir komedi oyununda bir oyuncum "ahbap arabamı mı?" Diye kadın kahramanı oynadığı hangi unutulmamalıdır. "Pearl Harbor" Little hemşire rolü de başarıya giden yolda küçük bir adım oldu.

TV dizisi rolüyle Garner dünya çapında ün "Alias". Filmlerin yapımcı itibaren aktris tanıdık, ama o çünkü fiziksel uygunluk eksikliği dayanamadı. Jennifer onu elde etmek için kullanılan, bu yüzden bazı Taekwondo dersleri aldı. Ve son döküm tüm dövüş sanatları fethetmek başardı. O basit bir kız ve Ninja Assassin oynadığı bu çalışmada, Garner, reenkarnasyon hakimiyetini göstermiştir.

komedi türünde de o Jennifer kendini gösterir. Romantik filmi "13 30 Olsam" seyircilerin ve eleştirmenlerden olumlu tepkiler aldı. Ayrıca, aktris Ortadoğu'da çatışma konulu dramatik gerilim tüm kusursuz oyunu kazandı - "Krallık" 2007 yılında Garner melodram katılımın memnun hayranı var "Juno". İkincisi ki, bu Jennifer önemli bir rol oynamıştır hangi fantezi filmi "Timothy Green'in Sıradışı Yaşamı" unutulmamalıdır. Ayrıca, izleyiciler tiyatro ve "Dallas Buyers Club" "Yalan Buluşu" sevdim.

Kişisel yaşam Jennifer

Dzhenifer Garner ilk kocası - aktör Skott Foli. "Felicity" serisinin setinde 1998 yılında bir araya gelen, 2000 sonbaharında gençleri evlendi. evlilik, 2003 yılında boşanma davası açtı çift kısa ömürlü oldu. Jennifer kendini ayrı iş ve ev vinil aşırı istihdam etrafında boşluğu ve yetersizlik yorumlama. Aslında, sorun ihanet Garner oldu meslektaşı Michael Vartan ile "Alias" serisi bükülmüş romantizm setinde kim. sonra olsa da boşanma işlemleri , yeni bir erkek arkadaşı ile Foli Roman ile çok bitkin.

Dzhenifer Garner ve Ben Affleck filmin setinde buluştu "Pearl Harbor". acı tecrübelerle Bir çift bir ilişkisi gizlemek için uzun bir süre. Onların nişan Hakkında Garner ve Affleck 2005 baharında açıkladı. düğün Dzhenifer Garner anda hamile olduğunu, aynı yılın Haziran ayında gerçekleşti. kızı Seraphina Rose Elizabeth ve 2012 yılında - - Samuel Garner Affleck oğlu 2005 yılında 2009 yılında bir kızı Vayolet Enn vardı.

Gelecek için planlar

Bugün, Garner popüler aktris düzenledi. o daha ilginç ve samimi bir rolü belirlemek yapabiliyor böylece Üreticileri, onun teklifini yağmuruna. Dzhenifer Garner çocuk, mümkün olduğunca fazla vakit geçirmek için çalışan bir çılgın tempoda çalışan serbest zaman vykraivaya. Her yıl onun katılımıyla bir film. Ve aktris gidiyor dur.

biyografisinden İlginç gerçekler

  • Jennifer Anne Garner - aktris tam adı.
  • Garner sıkı Katolik geleneğinde büyüdü.
  • Jennifer üç yaşından itibaren bale dersleri aldı.
  • filmlerde stunts çoğu Garner, bağımsız bir şekilde gerçekleştirilebilir.
  • 2002 yılında Dzhenifer Garner o aktris ve 2020 yılına kadar ailesini yaklaşmak yasak mahkemede yetersiz fan ortaya çıktı.
  • TV dizisi rolüyle "Alias" aktris Jennifer Garner "Satürn" ödülünü, "Altın Küre" aldı, ve mega ödül için aday dört kere gelmiştir "Emmy".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.