OtomobilArabalar

Arabada subwoofer doğru monte kulağa için

aracıyla ulaşım aracı değil, aynı zamanda yüklü olduğu oto-müzik, zevk alma aracı değil sadece. ses, derin düşük notlar ve sıradışı renklenme büyüsünü hissetmek için, kendi ellerinizle yapılabilir arabada, bir subwoofer ihtiyacı vardır.

Bir satın almadan önce subwoofer, size hoparlörler gibi nasıl görüneceğini sonunda yaklaşık bir fikir olmalıdır. kelimesinin woofer veya subwoofer kafası ile akustik kanal kastedilmektedir. Büyük önem şekli, hem de yüksek kaliteli düzeneğidir.

küçük bir yardım - subwoofer hiçbir fikrim yok olanlar için. Bas, hemen her iki taraf için, ses, ters faz üreten ileri ve geri olup. Nedeniyle ve dalganın karşılıklı iptal yüksek frekanslı sesi olsun.

Eğer sedan subwoofer ayarlarsanız, genellikle gövde içerisine yerleştirilmesi, daha sonra ses yakalamak için böyle olacak. Ve iyi sızdırmazlık çizme sesi ile doruk noktasına ulaşır.

Bagaj bölmesi iç hizalı olup, burada vagon tipi araç veya minibüs, bir kapalı kutu, bir macun olarak iç ses yalıtımı üzerinde ve termal yalıtıcı malzemeyi birleştirmek mümkündür. Tabii ki, arabada bu subwoofer üretmek kolaydır, ama bir takım dezavantajları da vardır. sadece ön taraftan Maksimum çıkış, bu nedenle daha güçlü bir amplifikatör gerekir. Kapalı bir hacimde tükenmişlik dinamiklerinin olasılığı da vardır.

en basit ve neredeyse maliyetsiz akustik tasarımı - doğal bir kapalı hacim. Onlar iyi bir sedan gövde olarak hizmet edebilir.

Orada subwoofer imalat birçok yolu vardır, ama bunlardan biri orijinal tek değil, aynı zamanda yerden tasarruf sağlar. Bu stepne düzenli bir yerde üretim ve subwoofer kurulmasıdır. Daha doğrusu stepne kendisinde. Nedeniyle açılışta alt bir oyuk bulunmaktadır olması nedeniyle, tam sonra kurulum, arabada subwoofer olmamaya görülebilir, gövde aynı kalacaktır.

Yani, yedek lastiği almak ve her tarafta yapışkan bant yapıştırmak, o zaman her şey yakın folyo olduğunu. Seyreltik epoksi reçinesi ve cam elyafı elde edilen şekli yapıştırın. Bu stepne hatlarını takip etmek zorundadır.

Elde edilen reçine kurutulduktan sonra kase stepne çıkarıldı. Şimdi bandı kaldırabilirsiniz.

Ayrıca ahşap çevreleri hazırlamak için gereklidir. Kalın kontrplak ya da başka uygun bir malzeme kullanmak mümkündür. Elde edilen bardak çapına eşit kaydırmalı iki daire çapı. konuşmacı için bir delik açın. senin takdirine - iki ya da üç, kurulacak kaç hoparlörler bağlı. Tipik olarak, arabada böyle bir subwoofer - stepne, üç hoparlör anlaşılmaktadır. bir yuvarlak delik olarak sabitlenmesi için, küçük hoparlörleri geçmek büyük ve diğer olmalıdır.

Sonraki yapıştırıcı iki daire epoksi reçinesi. Ses kalitesi yapıştırma kalitesine bağlıdır. Yani reçine için üzülmüyorum.

Elde edilen Podyum üzerinde, önceden elde edilen teller ile bir primer uygulanır. boyama başlayabilir toprağın kurutmadan sonra. Estetik görünüm elde etmek birkaç katmanları boyamak için gereklidir. yüzey düz ve eşit boyanmış olmalıdır.

tamamladıktan sonra boyama işi monte hoparlörler olmalı ve galvanizli vidalarla sabitleyin edebilirsiniz. Amacıyla üst ahşap halka üzerinde gerekli, doğaçlama subwoofer dekoratif kolu set eğer uygun, ayıklamak yapmak. Bu kurulum çalışmasında sona erdi. stepne podyumu Set ve yerleşik şebekeye subwoofer bağlamak.

Bu yazıda, bir üretmeyi öğrenmesiyle ellerinizle subwoofer. Hiçbir şey karmaşık, sadece yönergeleri izleyin ve kesinlikle bunu takip etmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.