OtomobilArabalar

Araba "Suzuki Baleno": teknik özellikler, motor parçaları ve sahiplerinin yorum

"Suzuki Baleno" - K-sınıfa ait bir arabadır. Golf sınıfına Başka bir deyişle,. Suzuki Cultus - İç piyasada bu model farklı olarak adlandırılır. Ve ABD de - Saygısı. İlk defa bu makine 1995 yılında dünyaya gösterdi. araba hemen sağduyulu ve dengeli tasarımı ve rahat bir iç mekana sahip bir model olarak işaretlendi. başka ne olabilir lütfen hakkında "Suzuki Baleno" o yıllarda, o modelin bugün, daha fazla konuşmak etmektir.

iç kavramı

Üretici her şeyden önce salon onların dikkat çekti, daha doğrusu, hangi yolu olması gerektiği. Bu en rahat ve ergonomik iç yapmak ve sonraki tüm yıl boyunca ne amaçlı olduğunu takip etmek karar verildi. Peki, tüm "Suzuki Baleno" çok rahat ve fonksiyonel otomobiller vardır. Onların iç mükemmel yanal destek farklılık rahat koltuklar, memnun ediyor. hangi tanıklık kolaylıkla okunur nedeniyle Kontroller, optimal yerleştirilir - hiçbir şey sürücüsünü oyalar. Ortak araçların düzeni rağmen. yakıt seviyesi ve soğutma suyu sıcaklığı gösteren - hız ve sağ tarafta - ortasında bulunan takometre bıraktı. Genel olarak, her şey gelenekseldir.

ekipman

"Baleno Suzuki" çok uygun, ayarlanabilir direksiyon yüksekliğe sahiptir. Özel aynalar, elektronik olarak kontrol edilir. direksiyonun altında Kolları, bunlar nedeniyle 4 kollu direksiyon simidi mükemmel görülebilir böylece yukarı kaldırdı. Kontrol düğmeleri aynalar direksiyonun solunda yer almaktadır. Agy kolu hydrocorrector far yerleştirdi. Elverişli düğmeler ve pencereleri - onlar kol dayama üzerinde haklısın. ısıtmalı arka cam düğmesi ve alarm - Bu arada, pano köşesinde, iki büyük uyarı ışıklarının blokları ve üst kısmında görebilirsiniz. Standart araba da çift hava yastıkları, (bütün kapılarda) klima, Kadife, immobilizer yüksek kaliteli döşeme, elektrikli camlar ve ısıtmalı arka pencere gibi böyle güzel ve önemli eklemeler sahip olduğunu belirterek başka değer. Ve arka kapılarda da bunları yolda açmak imkansızdı özel kilit (sürücü çocuk varsa yararlı bir özellik) vardır. Genel olarak, makine bir güzel "yetişkin" bir şey Japon modelleri ile donatılmıştır.

Vücudun aerodinamik üzerinde

mükemmel görüş araba turne - Ben "Suzuki Baleno" olduğunu söylemeliyim. Ölü bölgeler tamamen eksik. Kompakt genel olarak arabalar, ama raf ve altında dökme yük taşıyıcıları ile hala "dokatka" yedek lastiği yatıyor.

aerodinamik gelişim en üst düzeyde bedende. Onun uzmanları bir rüzgar tünelinde deneysel yöntem geliştirdiler. Aerodinamik mükemmellik neredeyse getirilmiştir Yani (en azından o Japon otomobiller için bir başarıdır). Özellikle dikkat makinesi titreşim ve gürültü izolasyonu gelişmesine ödenmiştir. Mühendisler uzun süre bununla mücadele etti. Ve onlar iyi bir sonuç elde ettik, kalmaz, aynı zamanda aerodinamik üzerinde, vücudun tasarımı üzerinde çalıştı. Ayrıca özellikle biz birkaç tabaka halinde, bu aracın zemin, bagaj bölmesi zemin, çatı ve kabinden güç ünitesini ayıran bir kalkan koymak için karar verildi özel sentetik malzeme geliştirdi. Yine de, bu plastik pano, ayrıntılarına meydana rezonans fenomeni edilerek söndürüldü bir macun yapmak için karar verildi.

güç ünitesi Hakkında

Motor "Suzuki Baleno" Birinci nesil anda oldukça güçlüydü. bir dağıtıcı enjeksiyon ile donatılmış bir 85 kapasitesi ve 92 beygir gücü, 16 valf, 1.3 litrelik, - olup bu yıl tüm Japon araba bu özelliklere sahiptir olabilir. Bu motorlar, 5-hızlı "mekanik" 3- ya da 4-adım "makine" kontrolü altında çalışır. Nedeniyle mükemmel uyumlu şanzımanlar "Suzuki" ile böyle şanzımana çok dinamik ortaya çıktı vardır. Özellikle popüler elbette, daha sonra manuel şanzıman ile ikinci el arabalar vardır.

"Suzuki Baleno" mükemmel yön stabiliteye sahip bir tamamen bağımsız bir süspansiyon vardır. Ön, oldukça güçlü bir alt-çerçeve monte karar verildi. bir alt çerçeve ile çalışmalarını yürütmektedir bir stabilizatör hala yoktur. Arka süspansiyon, tesadüfen, aynı zamanda güçlü bir sedye üzerine monte edilmiştir.

yorumlar

Eski SUZİKİ teknik bileşeni memnun: arabalar sağlam gidiyor ve güvenilir idi. Eski model, "Suzuki Baleno" yorumları olumludur. Arabanın kalite faktörü, nadir yetmezliği ve ucuz yedek parça gibi sahipleri. Yani operasyon açısından mükemmel "Japon" dir.

Model 2015: iç ve dış

Belirli bir modelin başarısını izlemek amacıyla, bu bir örnek olarak ilk versiyonunu ve en son alarak değer. Eh, 2015 yılında, Eylül ayında dünya yeni Baleno markasını ortaya çıktı. Bütçe beş kapılı hatchback - Yeni Avrupa pazarında üzerinde duruldu.

Arabanın Görünüş, ilginç, dinamik ve modern. akan sanki hoş Vücut Hatları, ve tekerlek kemerleri bir kabartma gibi özetlenmiştir. Ayrıca göz araç arkadan bir şık ve özgün aydınlatma armatürleri, süs ışıkları yakalar.

Makinenin mütevazı boyutta iç rahatça gibi birçok yolcu karşılamak mümkün olması pek mümkün değildir çünkü Salon, ancak, beş yerde olduğunu. Ancak iki arka harika hissedeceksiniz.

Özellikler Suzuki Baleno 2015

Bunu yapmak için, araç üreticileri çevre standartları "Avrupa-6" uyarınca geliştirilen iki benzinli güç ünitelerini, hazırladık. Bunlardan ilki - litrelik hacmi ve doğrudan enjeksiyon sahip olan 3-silindirli turbo motoru. Bu 112 beygir güç üretiyor. 5 hızlı "mekanik" değil, sırayla Koşu - ve 6 adım "otomatik".

ikinci motor - 1.4 litre, hava soğutmalı. O 90 "atları" gelişir.

Ambalaj basittir - kafa ünitesi, ESP, ABS, 6 hava yastığı, iyi tasarlanmış iç. Üst versiyon 7 inç görüntülenmek, adaptif hız kontrol sistemi, iklim kompleksi ve daha fazlası ile multimedya sistemine sahiptir.

şehir etrafında sürücü - Genel olarak, makine basittir. 16 000 Euro - o Rusya'da satışa sunulacak, ancak maliyet ilan edilip edilmediği bilinmemektedir iken.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.