Ev ve AileEvcil

Neden kediler mırlamak ve miyav mı?

Neden kediler mırlamak mı? Bu soru çocuk hem de yetişkin sadece sorulur. Bazı hırıltı kediler ana bilgisayara duydukları memnuniyeti veya şükranlarımı inanıyoruz. Bu kesinlikle doğrudur, ama eğlenceli - değil tek nedeni. Kediler - çok zeki hayvanlar. Bunlar herhangi bir ortamda sağ kalma, kendi ana işlemek ve her zaman istediklerini elde edebiliyoruz. Kediler şaşırtıcı hayvanlar: onlar mırlamak olabilir büyük kedi ailesinin içindir. son bilinmemekle birlikte bilim adamları beynin elektrik dürtü dilaltı kemiğe iletilir zaman hoş, gırtlaktan ses meydana inanıyoruz dek Bunu yapmak gibi. Onlar güzel bir yatıştırıcı sesi yayan, titreşimle başlar. Büyük kediler (. Kaplanları, cougars, vb) bunu yapamazsınız: kendi dilaltı kemikleri sıkıca yüzden hala kıkırdak ile kaplıdır. Belki adam ve evcilleştirilmiş kedi değil, bir dağ aslanı veya leopar, kabiliyeti için hoş bir ses çıkması? Ama neden kediler mırlamak?

Ben rahat ve iyi

Birincisi, herkes ne bildiği bile bu kedileri sevmeyenler. Bulanık değer o yüksek sesle murchanie yapmaya başlar, lezzetli bir lokma olsun. Kedi yemek için ana teşekkür etmek istiyorum. O da petted için duyduğu memnuniyeti dile ve çalınır. Neden kediler mırlamak mı? onlar iyi, kolay, lezzetli ve güzel çünkü.

Bana dokunma

Kediler mırlamak ve tehlikeli bir durumda olabilir. Ben iyi ayarlanmış ediyorum, ben zayıf, ben saldırmak için gitmiyorum, ve sen bana dokunma: Benzer, gırtlaktan ses ile buluştu Küçük evcil hayvan, açıklık getirir. Büyük baskın kedi mırıltısı onlar dost ve düşman saldırısı olmayacağını bildirmiştir. Bazen hırıltı kediler oynamak için arzu ifade.

Hırıltı sağlığı için iyidir.

onlar hasta veya yaralı iken neden kediler mırlamak mı? Kendilerini korumak Bu şekilde, iyileşmeyi hızlandırmak için olumlu dürtüleri üretir. Bazı hayvanlar tedavi insanları mırlamak. Onlar bamteli "ayaklar altına" ve yumuşak titreşimli ses çıkarmaya başlar. Bu kişiyi yatıştırır ve hastalığın kurtulmak yardımcı olur.

Neden kedi yavruları mırlamak mı?

Kedi yavruları çok fazla nedenleri mırlamak. Birincisi, çünkü annesi işaret. İkinci olarak, hırıltı ve "masaj" annesinin karın süt üretimini teşvik etmek. Böyle bir yolu çocuklar duydukları memnuniyeti ve sempati ekspres Son olarak, onlar sırayla her şeye sahip olduğunu anneme.

hırıltı anlaşmazlık Purr

Neden kediler mırlamak mı? Duygularını ifade etmek niyetlerini iletişim kurmak için. Zar zor duyulabilir ses kedi şeyin acilen ihtiyaç olduğunu gösterir. Gürültülü guruldama takdir belirtmektedir. Ve hırıltı kedi konak işlemek için kullanılır. Kedi severler, özellikle kadınlar, hırıltı önce, kendi ayakları üzerinde sürtünme ve kürklü hayvan direnmek mümkün değildir yüzüne bakmak biliyoruz. O lezzetli lokma sormak veya ev sahibesi İşlerinebitişik neden olabilir ve kalıcı ama nazik hayvan pat olacak.

Konuşuruz

Kediler çok düşkün ve iletişim kurmak için biliyorum. Onun miyav herhangi duyguyu ifade edebilir: öfke ve zevk, korku ve dikkat çekmek için arzu. Purr - en emin yolu dış dünya ile iyi ilişkiler kurmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.