Sanat ve EğlenceSanat

Tamamlayıcı renkler çeşitli tonlarla vermek

Üç ana rengin -, kırmızı, mavi ve sarı - renk paleti bir parçasıdır. ters, veya tamamlayıcı renk karıştırma ve renk verici ile bunların türevlerinden tonları çeşitli verir. Bazen görünüm için favori kıyafet almak zordur. yaş kategorileri göz önüne alındığında, kişi türü, hem de şekil yapısı, renkler denemeler ve sağ ton giysi bulabilirsiniz. Tsvetotip Her güçlü vurgulamak ve zayıf gizler kendi paleti vardır. Doğru kombinasyonu temellerini bilmek yeterlidir.

Bir daire Itten

"Renk çarkı" teorisi görünür gözlerimize renk paleti sunmak için bir fırsat verir. Itten daire kapsamlı bir palet var. Ama onların yarıçapları açıkça görülebilir tamamlayıcı renkleri 10 renge daraltmak ve paylaşmak için buna değer. Bu teori, yaratıcı insanlar için iyi bir araçtır. tüm renk çarkı sistemi aracılığıyla moda tasarımı, iç olay yapma.

Tuş kombinasyonu

renkleri birleştirerek birçok yolu vardır. öncelikler şunlardır:

  • Monokromatik. Bu tek bir ağızdan bir oyun ve renklendiriyor. ekstra şeyler, daha sessiz renkler seçmiş tarzını birleştiren vurgu karanlık ve doymuş konuda olduğunu. Nötr tonu böyle bir görüntü seyreltmek için yardımcı olur ve pastel hafiflik ve dişiliği verir.
  • Triadik - Üç ana renkten bir kontrast. Bu kompozisyon parlak ve canlı Birliği yaratır. 70'lerde moda trendleri odağı ana paleti dayanmaktadır. Onlar tarzı seçiminde parçasıydı. Bu karakteristik karışımı moda izin olup, aynı zamanda kendisini kalır.
  • Akromatik bir kombinasyon. Siyah, beyaz ve gri oynamak. O bir klasik. Bu aralık her yaştan kadınlar için ve herhangi bir rakam ile uygundur. Beyaz bir gömlek ile siyah takım elbise - bu her zaman doğru. Bu set çok ilerici görünüyor. Gri uzun algılanan ve sıkıcı olarak kabul edilmiştir. Ama uygun bir şekilde seçilmiş tonlarda bağlamında, bu farklı görünüyor. Son moda trendleri Bu rengi ve tonları edilir.
  • Ve ücretsiz renk kombinasyonu listesini kapatır. Bu tam bir kontrast dayanmaktadır.

giyim renkte Rolü

Tamamlayıcı renkler - kıyafet seçiminde en zor ve aynı zamanda en muhteşem. aklı her kadın ve renklendirmek için yanıt verir. mutlu herkes Belirli tonu. Bazı insanlar zengin gibi diğerleri daha yavaş tercih ederim. Kırmızı - bu en parlak ve güven ve hayal gücünü harekete mümkün neden oluyor. kırmızı bir elbise ve yeşil sandaletler ile tamamlayan, üstüne olacak. kendin gibi böyle bir kıyafet kadında ve böylece almak ve başkalarının onayı.

Buna oyun oynayarak

tezat korkmayın. giysi renklerin ücretsiz birleşimi - her zaman bir kazan-kazan durumu. Yeni üslup görüntüleri varyasyon tonları üzerinde odaklanan bir dizi seçmek için izin verir. yeşil ve kırmızı, sarı ve mavi Opponentnye tamamlayıcı renkler başkalarının dikkatini çekmek için. Çok renkli kumaş biraz küstah ve cesur yay yaratacaktır. Önemli olan - aşırıya kaçmayın. Kumaş tonları açık bir şekilde dengelenmelidir, ve nesnelerin doku hemen hemen aynıdır. Farklı doku yapısı da modern bir tarzda bekliyoruz, belirli bir dizi yılında kesin uygulamayı bilmek önemlidir.

stilistler tavsiye edilir

pastel ve gardırop tercih Kadınlar sıcak renkler, bir şeye kontrast yapabilirsiniz. Ya da seçmek cognate ana bitişik tamamlayıcı tsveta.Eto daha sessiz sesleri. uyum halinde mükemmel bir ana ile tamamlandı Ek tonları. o safdil imajı, her zaman göz çekmek akut moda parlak eşarp veya diğer aksesuarı yenileyebilirsiniz gibi bir durum varsa. Onun moda birçok faktöre dayanarak yönergelere stilistler. Tam bir kombinasyon için giyim bir ana öğeyi seçmek için yeterli değildir. Biz Ayakkabı seçerken, küçük detayları hakkında unutmamalıyız. Uyum ve bütünlük herşey olmalıdır.

Renklerin Armoni

Renk seçimi ahenkli olacağı kesindir. Etrafa, çok doğa önerir ve doğru karara rehberlik biliyoruz. Örneğin, renkleri izlerken, doğanın tam uyumunu görebilirsiniz. Bu bir ilham kaynağı olarak hizmet edecek ve giyim tamamlayıcı renkler unutulmaz bir set oluşturur.

Siyah ve beyaz

Bireysel renkler neredeyse tüm renk paleti ile uyum olabilir. Bu, beyaz ve siyah olarak. Bunlar modern moda tutkunları için önemli bir rol oynamaktadır. Bunlar onun gardırop ana bileşenleridir. İş topluluk çifti olmadan yapamazdım. Tabii ki, çok katı bakmak etmemek için, çeşitlendirmek ve canlı ayrıntılar yapmak mümkündür. Mavi gri bir çift alışılmadık bir set verir. Bu nedeniyle kontrast için sıkı ve yumuşak hem olacaktır. Ana gri parça üzerinde yoğunlaşırken, ikinci renk biraz arka plana dalıp gözden kaybolurken olduğunu. Susturuldu kontrast iyi bir izlenim yaratır. Yeşil ve tonları her zaman yüksek itibara sahip olduklarını. Durum örneğin boyama her zaman şık bakmak. Özellikle ilginç yeşil ve mavi kalın bileşimi olduğunu. yersiz birleştiren, görüntü oldukça doğru ve buna göre görünüyor.

parlak renklerin tek bir sette birleştiren çeşitli eğilimler yoluyla eksperimentirovat.Pri korkmak ve ritim görüntüsünü tamamlar yoktur. Sonuç olarak, şık donuk bir şekilde iyi seçilmiş kombinasyonlar sağlanacaktır. Ve en önemlisi - Eğer elbise benzersiz olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.