Spor ve SağlıkVücut geliştirme

Alexandr Denisenko - atlet, ulusal vücut geliştirme öncülük etmiştir

Birçok kişi Rusya'da önce vücut geliştirme diye bir şey olmadığını da biliyoruz. Bu aktif yerli inşaatçılar yapan tek erkek bodifitnes oldu. yeni bir yönde gelişimine öncülük etmiştir sporcular, biri Alexander Denisenko olduğunu.

Antropometrik ve biyografik veri

Ünlü Rus vücut geliştirmeci Novosibirsk'deki 4 Kasım 1980 tarihinde doğdu. Yüksekliği 179 cm ve 83-90 kg çalışma ağırlığıdır.

İgor Gostyuninym Alexander Denisenko düello bu sporun bütün fanlar, belki de hatırlıyorum. Sonuçta, onlar birden fazla turnuvası ile dekore edilmiştir. Şimdi atlet en beğenilen klasik Rus vücut geliştiriciler birinin statüsüne sahiptir. cephaneliğinde - Rusya, Avrupa ve dünyada yarışmalar kazanan.

Dört yıl boyunca aniden tekrar sahnede şimdi olduklarını rekabet ve tüm Rusya şampiyonu olamadı.

Diyet klasik vücut geliştirmeci

Birçok kişi klasik vücut geliştirmeci sert oturmak olduğuna inanıyorum karbonhidrat olmadan diyet. Alexandr Denisenko - bodybuilder, geri bildirim devresine bağlıdır. Kurutma işlemi sırasında, atlet karbonhidrat 350 gram az kullanır. Bu miktar azaltılırsa, Alexander hızla kas kütlesini kaybetmeye başlar.

derisiz haşlanmış balık, pirinç ve tavuk uyluk - Bir vücut geliştirmeci diyetin temeli. İlk ay diyet olarak bir yarışma sporcu uymak zorunda olmadan karbonhidrat münavebe. İskender bile utanç damla olmadan bu dönemde çikolata ezmesi, krep, hamur işleri ve diğer tatlıları yiyor itiraf etti. Onun diyet sert yarışmalar yakın olur.

şampiyon eğitmen

Aleksandr Mihaylovich Denisenko - olağanüstü bir vücut geliştirmeci. Umut Lobozinoy - Ama onların daimi koçun yardımı olmadan birçok zirveleri ulaşamadı. Üstyapı vücuttaki ufak değişiklikleri görmek ve önceden tüm durumlar için sağlayamıyoruz bir koç, olarak takdim eder. Umut her zaman sporcu kazanma şansını objektif değerlendirme ve ekstra övgü kabul etmez. En iyi teknik direktör Aleksandr Denisenko ve kendim bakmak için gitmiyor.

Aynı Umut da ünlü bir vücut geliştirmeci eşi ve çocuklarının annesi olduğunu belirtmek gerekir.

Kaç uyur bilinen vücut geliştirmeci iyileşmek ve harcama yapan olup olmadığı?

Alexandr Denisenko erken yatmak çalışıyorum, ancak özellikle Uykunuzu normalleştirir.

Şarj gelince, atlet eve yapmaz. Sabah o yemek ve kahve içmek için basitçe tercih eder. eğitimden önce bir ısınma salonunda gerçekleşir.

aşınma ölçülen veya eğitim seansları: Hangisi daha iyi?

İnsanların kendileri için adapte edecektir temel düzenleri bol vardır. Alexander için haftada 3-4 kez sürer. Onun sonucu yatırım ve zaman kaybı tamamen bağımlıdır. Şimdi Üstyapı egzersiz göre farklı kas grupları için en fazla 3 egzersizleri yapıyor, rahat modunda yapan. Ama rekabetin daha yakın çalışmasının yoğunluğu arttırmak ve iki egzersiz günde ulaşır olacaktır.

sporda ciddi yaralanmalar Alexandr Denisenko

Ana itme bant üzerinde Bir gün vücut geliştirmeci kırdı. sporcunun elinde Kilo yeterince büyük ve o bu duruma hazırlıklı ve bu nedenle, geri çekilmiş bir acı şok bilincini kaybetti değildi. İlk Alexander hastaneye götürüldü ve streç yalan istendi, ancak bu uç hiçbiri yapılmamışsa edildi. İki hafta sonra, ağrı kesiciler şampiyon düzenli alımı bağımsız olarak sağlığını geri başladı.

Spor başarıları vücut geliştirmeci

2006 yılında Aleksandr Denisenko açık kategorisinde vücut fitness öncelikle Rus şampiyonluğu kazandı.

Bir başarı o 2007, 2008, 2009, 2010 ve 2014 yılında tekrarladı. Onun birçok zaferin ve Rusya Federasyonu'nun bölgesel yarışmalarda da ödüller dolayı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.