BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Veygar Hyde (Sezon 6): açıklama, özellikler ve yorumlar

Başarıyla "Efsaneler Ligine" oynamak istiyorsanız, size en uygun bir karakter seçmek gerekir. Biz bir kahraman popülaritesi bakmak gerekir - her zaman en popüler karakteri güçlü olduğu. Daha ziyade, anlamak ve hızlı oynamayı öğrenmek kolaydır çünkü yani her acemi oyuncu, bu bir karakter seçebilir, gelişiminin basitliği bahseder. Ama kaç kişi Veygar olarak bu karakter aşk?

Hyde, doğru ellerde underrated karakteri kadar güçlü olabildiğini göstereceğim, bak şimdi. Onun beceri özelikleri hakkında bilgi ve yetkin tüm diğer karakterler, hem de bu konuda haberdar olmak artıları ve eksileri kullanmak mümkün olacak, Veygar vardır. Hyde, tabii ki, sadece çok daha iyi onu tanımak ve öğrenme son derece karmaşık sürecini kolaylaştırmak mümkün olacak, okudun ve hemen kahraman usta olmak mümkün olmayacaktır, yani Vahiy kitabı olmayacaktır.

denge

Nasıl Veygar pasif beceri vardır? o az detay sökmeye gerekli olduğundan Hyde hep pasif bir inceleme ile başlar - uygulanmasana gerekmez, her zaman devreye girer. Sadece bazı oyuncuların bunu göz ardı edemeyiz, ancak her seferinde aktive etmek gerekli değildir aslında, unutmak hakkında hiç anlamına gelmez. Örneğin, Veygara Pasif mana dolum geliştirmeye odaklandık ve miktarı ne kadar harcandığını mana bağlıdır. Bir karakter kalır az, daha hızlı yeniden oluşturulur. Buna göre, bu karakter için oynayan, daha sen harcayabilir daha hızlı size geri gelecektir, çünkü büyülü çok fazla güç harcamadan şey hakkında endişelenmenize gerek yok. Bunlar da kullanabilmek için gereklidir. Ancak o zaman Veygar nasıl gerçekten güçlü gerçekleştirebilir. Hyde, tabii ki, pasif yeteneği odaklanmak olmaz - hala çok fazla ilginç ve önemli veri yoktur.

kindar darbe

İlk karakter başlayanlar oyunculara zorlayabilir aktif becerisidir. Ne Veygar yapabilir birlikte? Bunu anlamak ve gerçekten kabiliyeti zayıf olduğunu düşünmüyorum anlamak böylece Hyde (Sezon 5 oyun) ayrıntılı olarak sürecin eylemlerini tanımlayabilir. Böylece, bu yeteneği etkinleştirerek, iki düşman zarar anlaşma. Bu aşama başka karaktere bakmaya karar Magic hasar, değil yüksek, bu nedenle birçok oyun zaten.

Ama bir madde eklenecek karakterin büyülü gücüne sonra, bu beceriyi kullanırken düşman öldürülecek gerçeğine dikkat etmeyin. Kuşatma mignon veya düşman kahraman öldürüldü Ayrıca, eğer, sadece iki nokta eklenecektir. Böylece, ne olursa olsun kahraman düzeyinin artması, diğer büyücüler sadece hayal edebileceği bu yüksekliklere oyunun sonuna getiren, büyülü gücünü artırmak için başlangıç oyunun en başından beri mümkün olacak. Ve bu karakter Veygar duruyor. Sezonun Hyde 6 oyun zaten daha fazla dikkat çekiyor, ama yine de gerçek bir numune oyuncular çoğunlukla bu beceri karakter daha güçlü hale nasıl anlamak mümkün değildir.

karanlık madde

Bu yetenek bu hasar büyük düşman değil neden olur, ama uzayda, bu nedenle en tehlikeli karakterlerinden biri LoL içinde uzayda saldırı, son derece güçlüdür - Veygar. Hyde Ancak, akıllıca bu beceriyi kullanmak gerekir uyarmaya zorladı. Onun animasyon bir havada karanlık madde toplanması ve ancak bundan sonra olması zemin ve yol açtığı sonraki zedelenmeye düşüşünü geliyor. Böylece düşman, darbe herhangi bir alanda neden olacak görmek ve madde düşecek önce bile onu terk edebilir bir saniyelik bir gecikme vardır. düşman kampa, yavaşlama veya debuff ve kontrol diğer forma altında olduğu zaman Buna göre, bu beceri sadece tavsiye edilir. Ama bu size Veygaru üzerinde bir rehber veren sadece bir öneridir. 6 sezon oyun biraz güç dengesini değiştirdi ve bu yeteneği kullanmak için seçenekler için kendi görünüm yapabilirsiniz.

olay ufku

Dışında karanlık madde kullanımı kontrolün çeşit ihtiyaç duymasından, onu ortaklarınızla yardım beklemek gerekli olmadığını açıklamalı mümkündür. Veygara Birden düşmanları şaşırtır sağlayan bir büyük yetenek vardır çoğu gerçeği. Bunu kullanarak, karakter herhangi rakibi uçuklatacak sınır kapılarında beşgen alanı oluşturur. Dolayısıyla, ideal olan rakipler sınır alanda doğru olacaktır ve hemen hayrete olacak, ama her zaman bu bölgeye koyun ve aynı alanda karanlık maddeyi kullanmak, kullanmaktır. karar gelenlerin hepsi hala gökten güçlü saldırıların etkisi altına büyü süresini beklemek ve kim, kaçış kamp olsun karar verir ve savunmasız kalacaktır.

büyük patlama

Ulta gelince, bu oyunun en güçlü biri olarak kabul haklı olduğunu. O oldukça basit, diğer birçok karakter yetenekleri aksine hareket eder. Sen seçme yeteneği düşmanı saldırı ve o zarar bir sürü alır, ama hepsi bu değil. Aslında buna ek olarak, rakip de onun büyülü gücün yüzde 80'e eşit hasar almasıdır. Bu sihirbazlar ve sihirli puan bol diğer karakterler karşı bu büyüyü kullanırsanız, anında bile en güçlü kahraman yok, inanılmaz bir kayıp koymak anlamına gelir.

karakterin Artıları ve eksileri

Eğer iyi gelişmiş ona vermek ve düzgün kullanırsak Bu karakter, oyunun en güçlü biri profesyoneller olarak kabul edilir. Onlar değerlendirmeleri söylediği gibi, tek bir hedef üzerinde inanılmaz bir büyü hasarı olarak uygulanır ve ciddiye grup amaçlarını zarar ve değirmen grup hedefleri olan bir sorunu yok edilebilir. Ayrıca, çok hızlı bir şekilde büyü noktaları kuruyor ve mana noktaları restorasyonunu hızlandırdı. Ama oyun biz oyunun bu karakter en başında çok zor olan böyle bir gerçek gibi dezavantajları, dikkat etmeleri önerilir. Oyun boyunca, kaçmasına fırsat eksikliği ile birlikte hayatını zorlaştırmaktadır düşük canlılığını, kurtardı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.