BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Maynkraft" araba inşa etmek ve neden gereklidir

Bu "Maynkrafta" dünya bunaltıcı olabilir sır değil. o paralel olarak sen, yiyecek aramak bir ev inşa etmek için ihtiyaç ve diğer önemli konular do gerçeği göz önünde, bütün gün sürebilir incelenmesi. Bu nedenle, zaman bu oyunda çok önemli olduğunu ve daha iyi olur, yapın. Eğer kaynak bulma ve topraklarını reconnoitering sürecini hızlandırmak istiyorsanız Böylece herhangi vasıta iyidir. Ve bir makine nasıl oluşturulacağını bilgisi "Maynkraft", size çok kullanışlı gelebilir için.

Hızlı keşif Avantajları

Eğer oynamak dünyayı keşfetmeye gittiğinizde, yürüyerek bunu muhtemeldir. Sen "Maynkraft" araba inşa etmek nasıl bilmiyorum, böylece hızlı arazide dolaşmaya çıkmak ve onu keşfetmek için yeteneği yok. Ama size büyük bir avantaj verecekti. İlk olarak, hız - bir saat yürüdü mesafe, sen birkaç dakika içinde üstesinden gelmek mümkün olacak. İkincisi, bir üçüncü taraf öğeler olmadan seyahat ediyorsanız hemen saldırı olurdu çetelerin korunacaktır. arabada oturup, size hiçbir suç siz hız kazanmak olarak hangi ile herhangi bir mafya rekabet mümkün olmayacaktır, korkmayacağım. Ve tabii ki, sen teknisyen fethetti araç kurmak ve dünyada hepsi etrafında binmek var duygu - o unutulmaz. Ve kesinlikle en azından tam parlaklığı anı hissetmek için, "Maynkraft" araba kurmak öğrenmek gerekir.

kraft tekerlekler

Böylece, bir arabanın yaratılması yerlerden başlamak her zaman gereklidir. Bu oldukça hızlı bir şekilde yapılabilir en iddiasız unsurları olduğu gibi Ve en kolay yolu, tekerlekli bunu yapmak. Eğer "Maynkraft" bir makineyi nasıl oluşturulacağını öğrenmek istiyorsanız size çok ihtiyacınız olduğunda, o zaman kaynaklar için gidin. Örneğin tekerleği alırsak, olan tek bir birim olarak iki ünite, sen tekerleklerin iki set gereken bir araba oluşturmak için vardır. Ama ihtiyacın tam olarak ne ve ne miktarda içinde farkında olmak, tek üniteyi düşünülmelidir. Sekiz derileri - yapamayacağınız onsuz temelidir. Sen inek veya atları öldürerek onları alabilirsiniz - sadece bu şekilde, oyunda daha insani görülmez. Bu derileri aşırı yerlerde bankta yerleştirin ve merkezde bir metal külçe yerleştirmek gerekir. metal - Birincil birimlerin mümkün birini yapın. fırın ünitesinde metalin yeniden eritme, kullanmak gerekecektir barlar, olsun. Ayrıca, olması gerektiği şekilde malzemeyi verilecek lütfen, diğer parçalar için aynı malzemeler gerekir. "Maynkraft" için bir makine nasıl oluşturulur, onlar bir tekerlek olması hazırız, çünkü uzun süre öğrenmek zorunda ve onlara yalnız çok gitmez.

araba kalp

motorudur - Her araç kendi kalbi vardır. yalnız arabalarda "Maynkraft" motorunda, çeşitlilik özellikle burada görülmez. Aynı prensip ve aynı düzeni üzerinde hepsi yapılır - Yani makine "Maynkraft" olduğunu iyi ya da kötü dışarı açabilirsiniz gerçeği düşünmek mümkün değil. kaynaklar Onu aramak için gitmek, böylece Ama şimdi, motor bahsediyoruz. Burada her şey biraz daha karmaşık tekerlekli durumda fazla. İki piston ve meşaleler aynı sayıda almak gerekecek, ancak bileşenler var sonu yok olduğunu. Bir kırmızı kum olması gereklidir ve kraft fırınının kullanımı sırasında meydana gelir. fırın, üzerinde kırmızı kum iki tarafındaki meşaleler yerleştirin ve kum her iki tarafında - pistonları. Bu tarifi ve motor üretimi için kullanılır. Hatta "Maynkraft" makinede modları yanı sıra kendi elleriyle inşa edebilirsiniz bir arabanın içinde yüklü olması gerekmez. kraft araç kendisi - Eğer tekerlekler ve bir motor varken arada, en önemli anı geliyor.

araba yapma

Makineyi oluşturmanın son akor birlikte siz de onlara gerekli unsurları ekleme gibi, yapmış olduğunuz tüm parçaları birleştirmektir. motor ve tekerlekler iki çift ek olarak, bir göğüs ve iki metal külçe gerekecektir. aşağıdaki gibi elinizde mevcut tüm Yerleştirilmiş gerekir: - Merkezi hücrede motoru olmalıdır, bir organ olarak hareket edecek göğüs sağ yanında yer almaktadır. motor altında ve onun sol koymak metal çubuklar ve bir çift tekerleği koymak iki alt açı. Eğer işçiliği butonuna tıkladığınızda Şimdi, hızlı toprakları keşfetmek, hangi aracınızın sahip olacaktır.

hareket temelleri

Ama araba ile çevremizdeki dünyayı keşfetmek için, önce onu yönetmek için öğrenmek gerekir. Hareket için yön tuşlarını yürürken aynı kalır çünkü, çok kolay hale getirin. Ama araba buraya gitmez akılda tutulması gereken, ancak bunun yerine varsayılan olarak Shift düğmesine atanan fren, yönünü kullanılan, bu nedenle rahatlıkla istediğiniz herhangi bir noktada yavaşlatabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.