BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Avatar" ve oyunun diğer sırları hamile kalmayı

Bugün kızlar için ilginç bir oyun öğrenecektir. "Avatar" - Bu sen simülasyon dünyada kendinizi hangi en ilginç oyuncaklar, biridir. O yüzden kendi içinde gizler hangi sırları bahsedelim.

Ne hakkında?

Ama önce, bize böyle bir uygulama için genel olarak olduğunu düşünelim. Muhtemelen, birçok zaten efsanevi oyun aşina olduğu "The Sims". Yani, oyun "Avatar" - böyle bir şeydir, ancak daha az yoğun, ve diğer gerçek oyuncularla oynama imkanı ile.

Burada bir ilişki kurmak, tabii ki, evini donatmak için para kazanmak ve okulda ilginç bir iş yapmak için Karakterinizi yükseltmek zorundayız. Hatta sanal düğün oynayabilir. Ve sonra çok kız hamile konusunda bir soru var. In "Avatar" düğün, öper, sevinç, öfke ve diğer özellikleri sağladı. Ama "Sims", örneğin, bir bebek sahibi mümkün mü? Bakalım.

Doğru veya yanlış

Birçok kişi tam bir sanal aileyi nasıl oluşturulacağı düşünüyoruz. "Ana-Kız" ve Orijinal oyun her zaman kızın favori oyunları merkezi olmuştur. Tabii ki, hatta küçük çocuklar bir bebek sahibi olduğunu anlamak, hamile olması gerekir. "Sims" böyle bir fırsattır.

Ama nasıl 'Avatar' in hamile kalmaya? Ve genel olarak, bu yapılabilir? Birçok oyuncu bu mümkün olduğunu söylüyorlar. kadın karakter bir mide ile ayakta oyunun ekran görüntülerini - Özellikle onlar onay gördükten sonra. Kullanıcıların gebeliğin gizemini bulmaya internetin enginliklerinde düşürmekten başlar ve o zaman. Bu sanal bir aileyi oluşturma bütün süreç içinde ilgilenenler için özellikle önemlidir. "Avatar" hamile imkansız hale - Muhtemelen oyuncular eziyet gerekir. İşte zor bir gerçek.

imkansız bir şey olduğunu

Eğer ekran görüntüleri bakıp hala "Avatar" hamile kalmayı nasıl düşünmeye Ama, eğer bu bir küçük bir sır. Ancak, sadece resimler için geçerlidir. İşte "Photoshop" gibi yararlı bir programın yardımına gelir. Yapmanız gereken bil "Hamile" gizli - Bir kurgu başka bir şey değildir. En yaygın resim düzenlenebilir ve, yorum ile internette dışarı atılır "Ben hamilelik sırrını biliyorum."

bize "Photoshop" ile "Avatar" hamile kalmayı nasıl bakalım. İster profesyonel bu programı varsa, o zaman değmez bu konuda konuşmak. editör ile aşina değilseniz Ama, o zaman, tabii ki, bu konuyu araştırmak için daha iyidir.

Biz işimize

Değiştir "pozisyon" bu kadar karmaşık değildir. Başlamak için, bir ekran görüntüsü almak gerekir. İçeri-oyun veya klavyenizin Print Screen tuşuna basabilirsiniz. Artık "Photoshop" açıp resme yüklemeniz gerekir. Eğer oyunun bir "ekran görüntüsü" kullandıysanız, o zaman bilgisayarınıza kaydedin ve sürükleyip programın düşmesi gerekir. Print Screen tuşuna basmanız ctrl + N ve ardından kullanırken - Sonunda ctrl + V, resim programında olacak. Şimdi de gebe kalmak nasıl konusunu ele izin "Avatar".

Şimdi "C" tuşuna ve bu iş için gerekli seçin. Bunun dışındaki her şey - "sünnetli". plastik rejim gidin. Sen bir işlev bulabilirsiniz araç çubuğu "Photoshop" veya basitçe tuş kombinasyonu CTRL + SHIFT + X Şimdi resmi genişletebilir ve uzatabilirsiniz basın. germe için bir araç - "W" ye tıklayın. Şimdi dikkatle sürece kahraman "hamile" olmayacağı için resimde karakterin göbek düzenlemek başlar. Görüntüyü kaydedin. Bitti! Sizin koğuş - hamile!

gizli olasılıklar

Şimdi oyun "Avatar" açılmış ve eylem test edilebilir neler sırları görelim. Evet, gebelik burada sağlanan etmez. Bununla birlikte, az kişinin bildiği hangi ilgili faydalı ve eğlenceli özelliklerle, bir dizi vardır. deneyimli oyuncular tarafından kullanılan "fiş" oyun çeşitlendirmek bakalım.

Başlamak için, en Eğer karakterine özel eylemleri hale nasıl bahsedelim. Örneğin, olay yerinde yürüyen. Bunu yapmak için, eski bir güzellik salonunda devam etmek gerekir. Orada - koltukta tıklayın. Sürece karakter ona gider olarak, mobilya hakkında dergisine hızlı tıklayın. Bitiş - çalar şimdi gider ve aynı anda aynı yerde duruyor. Biraz rulosunu aptal istiyorsanız İlginç yapmak.

Bir başka ilginç özelliği - bu gizli modu. Bu "Avatar" veya herhangi bir özel becerileri kodları gerekmez. Eğer karakter görünmez olmak istiyorsanız, öncelikle bir sandalyeye oturtun. diye oturur sonra envanterde sandalyeyi kaldırın. Kaydedin. Şimdi insanlar için görünmez konum.

Eğer bir jakuzi giymiş oturmak istiyorsanız, uzun düşünmeye gerek yoktur. Sadece bir mayo giymek ve "banyosunda" atlamak. Şimdi herhangi bir "paçavra" seçin ve kaydetmek, giysi editörü gidin. Bundan sonra, karakteriniz giymiş olacak ve aynı zamanda sıcak küvet içinde oturacak.

Diğer bir yolu eğlenmek - çıplak sokakta yürürken. Püf noktası var gereklidir. Evin çıkarken tıklayın ve hazırlan. Bir karakter çıkmak istiyor kez hızlı bir şekilde mayo giydi. Sonunda, yükleme yerleri "progruz" zamanı yoktur mayo ve karakter çıplak sokakta yürümek zorunda kalacak ne zaman.

"VIP" -Özelleştirme

VIP odası - Tabii ki, birçok oyuncu uzun süredir beklenen ve elit bir konumda girmek istiyorum. Giriş sadece kartta var. nasıl soru "Avatar" hamile kalmayı Ama eğer sadece çözülemeyen, her şey çok daha kolaydır. Kolayca bu konuma alabilirsiniz. Bunu yapmak için, kaydetmek ve yeniden, maça gitmek 2002 yılına bilgisayarda tarihini değiştirmek. Şimdi kendilerini özel kart kalmadan VIP nesneleri ve yerleri kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.