BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl CrossFire kurmak için? CrossFire yapın

ağ ekibi atıcılar hayranları şüphesiz CrossFire biliyorum - projesi ilk yıl değil kendi türünde en popüler biridir. Hatta uzak her oyun dan eSports'a resmi disiplin, haline geldiği için ünlüdür. Ama insanlar bu oyunun kahramanlarından birinin rolüne de onların el denemek için acele o kadar çekici ne? Oyunun özü aynı kalır çünkü, "sayaç" mantıksal devamı olduğunu - Sen CrossFire gerçeği ile başlamalıdır. terör karşıtı, buna göre, terör ve - İki grup vardır. Teröristler daha sık var ve onu etkisiz hale getirmek için bomba yoktur ve askeri - - her takımın önünde farklı modlar onların sorunu koymak bomba döşenecek önce tüm teröristleri etkisiz hale getirmek için. onlar yapmak için zaman yoksa - onlar da saperskimi eserler devreye girer. Doğal olarak, bu, orada gerekmez çok sıkıldım dokuz kadar oyunda sadece en popüler modu ve bunların hepsi bu. Üstelik silahlar, güzel grafikler büyük bir cephanelik, konumların çeşitli - tüm bu projenin çok cazip hale getirmektedir. Ama herhangi bir ağ yetkili atıcı gerektirir dikkati çekiyor yapılandırmayı. Nasıl kurmak CrossFire ve neden böyle bir şey?

istemci ayarlarının önemi

Bilindiği gibi, ağ atıcılar tekli çok farklıdır ve burada nokta mücadele yapay zeka karşı değildir ve gerçek insanlara karşı olmasıdır. Dolayısıyla buna kazanmak yardımcı olmak için ayarlanmış olduğundan, CrossFire nasıl ayarlanacağını bilmek çok önemlidir. Doğal olarak, birincil önemi beceri, oyunun deneyim, ancak bir bilgisayar oyunu olduğunu unutmayın - edilmektedir mekanizma bütün rakipler aynı. Bu kullanarak, kendi başına kurarak avantaj elde edebilirsiniz - büyük ölçüde, hataların ve olasılığını azaltmak benzeri şekil ve görme rengini ve değişime grafik ayarlarını azaltmak için size yönetim daha rahat değiştirebilir. Bütün bunlar başarının anahtarı değil, ama bunu başaracak sürecinde önemli bir parçasıdır. Eğer gerçekten kazanmak istiyorsak onlar çok önemli bir rol oynayabilir nedenle, ayarları ihmal etmeyin. Eğer şanslarını artırmak için bu oyunda değişebileceğini - Hadi CrossFire nasıl kurulacağı bakalım.

Ekran Ayarları: Performans

Ayarları girdiğinizde bir pencere birkaç sekme bulunur önünüzde, görünür var ve bunların her sürgü, onay kutuları, öğeleri ve daha çeşitli bulabilirsiniz. Bir eğitimsiz kişi bütün bunlarda kaybolabilir. Nasıl CrossFire kurmak için? Ne ayarları değiştirme ve ne aynı kalır? Buna kaydırıcı ne etkiler? Bu ile daha ayrıntılı olarak anlamamız gerekir. varsayılan olarak açık olacak ilk sekme, - bu kurulum ekranı bulunuyor. İlk olarak size "performans" yazıldığı bir ucunda kaydırıcı dikkat etmek gerekir ve başka - "kalite". Bu çok ciddi bir ele alınmalıdır çok önemli bir nokta vardır. Performansta yönünde kaydırıcısını fakat bozulmuş grafik, kalite düşer ve bu ayarlaması hatalar, yüksek FPS (saniyede kare) olmadan oynamak sağlar. Eğer oyun tasarımcıları için oluşturduğunuz güzellik tadını çıkarmak istiyorsanız, o zaman ters yönde kaydırma çubuğunu taşımak zorunda - bu performansını azaltacaktır fakat grafikleri artıracaktır. Bilgisayarınız daha güçlü, daha az etkisi bu seçeneği vardır. Bu ayar ile uğraşmak istemiyorsanız, size mükemmel bir kombinasyon otomatik seçimini kullanabilirsiniz - oyun istenilen seviyeyi ayarlamak, bulgularına göre, bilgisayarınızı ve güç analiz edecektir. Gördüğünüz gibi, CrossFire hileleri bu gerekli değildir - tüm ellerinizle yapabilirsiniz.

Diğer ekran ayarları

Ama bunun dışında bu sekmede kaydırıcı performansı, size kendileri için ince ayar yapabilirsiniz diğer seçenekleri bulabilirsiniz. Yine, CrossFire hileleri sadece oyun için kullanılır, bu yüzden ayarlarda olduğunda onları düşünmek için hiçbir mantıklı - herhangi bir yapılandırma oyun tarafından sağlanan beri, yasal olacak değiştirmek neyse. Burada seçim monitör sahibi nasıl temelinde yapılmalıdır - sekme ekran ayarlarında ekranda görüntünün çözünürlüğünü seçebilirsiniz. Bu performansını etkilemeden, grafik artırmak için kolay bir yoldur olarak paragraf rengi size, ikinci noktayı koymak için tavsiye edilir, 16 ila 32 bit seçebilirsiniz. Doku kalitesi haritalar çekilecek ne kadar detay etkiler ve onlara nesneleri, tabii ki, yüksek kaliteli yavaş makinelerde performansı üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır. Eh, nihai birim - bu ekran modu. Burada tam ekran ve pencere biçiminde arasında seçim yapabilirsiniz. İlk maksimum konfor ve sürükleyici oyun verir ve ikinci paralel ve diğer şeyler meşgul sağlar. Ücretsiz CrossFire'da her zaman oynamak için zorlamaz - oyuna girip uygun ortaklar veya rakipler bekleyin ve internette oturmak, ya da daha eğlenceli mücadele olacağı altında bir şarkı seçmek için şu anda olabilir. Ama burada seçim tamamen size aittir.

anahtar ayarları

CrossFire size farklı olabilir hesapları, bu yüzden farklı durumlar için oyunun taktiklerini değiştirirseniz, her biri için özel bir yapılandırma oluşturmak için mantıklı. Burada en önemli şey - grafik veya ses ayarları gibi klavye ayarları aynıdır, ancak anahtarlar hesaptan hesaba göre değişebilir. size uygun olmadığını Yani, varsayılan düzenini kullanır, ancak o zaman tüm birkaç tuşa değiştirebilir ve. Bir ünite karakterin hareketi sorumludur - hareket, atlama, hızlanma ve squat yönünde sorumludur tuşları seçin. Başka ünite tam olarak böyle devam önceki veya sonraki, bıçak, el bombası ve silahları değiştirmek için bir tuşa ayarlayabilirsiniz nerede olduğunu, silah altında geri çekilir. Ayrı ayrı, sen mücadele için düzenini özelleştirebilirsiniz. Burada benzerleri, markaları yeniden ateş bombası atmak ve hangi tuşları seçebilir. En iyi en iyi şekilde CrossFire klan içinde olduğunu düşünürsek, daha okuryazar bir kontrol tuşu seçmiş ve daha iyi düzeninize usta, daha hızlı klan olacaktır. üst düzey ortakları kullanılmaya devam edilebileceği, sen güvenebileceği - Bu en önemlisi bir ikramiye, yanlarından çeşitli ve anlamına gelir.

fare hassasiyeti

Sizin hasarı pek çok açıdan bağlı olabilir çünkü ondan da fare hassasiyetini ayarlamak ve önemlidir. kafasına veya vücudun belirli bir bölgesinde CrossFire çekimleri için birçok atıcılar olduğu gibi çok önemlidir, bu yüzden atış öncesi iyi nişan gerekir. Ama bir dahi doğruluğu bile, kötü ruh hali fare tüm bozabilir. Yani istenilen düzeye fare hassasiyetini ayarlamak unutmayın. Üstelik Özel CrossFire'da daha hassas ve görme duyarlılığı ayarlamanızı sağlar. Şimdi size oyunda etkili avcı yapacak, mümkün olduğu kadar doğru çekebilirsiniz.

Nasıl oyunda sesi kurmak için?

Bir sonraki sekme ayarları - her şeyi değiştirebilir ses, müzik yapmak ve eşlik oyun sesi. Eğer CrossFire seçtiğiniz modu farketmez - sesler her zaman önemli, onlar o bomba vb ayarlayabilir ve nerede, nerede duymak, düşman yok sayar, uzayda gezinmek için yardımcı olacaktır. İlk bloğunda müziğin sesini ayarlamak ya da sadece kapatmak için fırsat verilmiştir. İkinci ünite etkinleştirmek veya oyunların sesini devre dışı kendilerini, yani çekim, yürüyüş ve benzeri, onlar da bir daha yüksek sesle veya sessiz yapabilirsiniz sunmaktadır. Geçen blok - Telsiz sesleri, yani oyunda sizi memnun edecektir mesajlar olduğunu. Tamamen, onları devre dışı bırakabilir açıp beğeninize ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Üstelik bunları bırakmak karar verirseniz Bu iletileri almak hangi dili seçebilirsiniz.

Ses performansını etkileyecek mi?

CrossFire oyuncu arasında sen, oyunda performans artışı tüm sesleri kapatmak eğer bir efsanedir. Bu kısmen doğru, tabii ki - verimlilik artacak, ama sadece biraz FPS en fazla 5. büyür Ama aynı zamanda oyunun yarısı eğlenceli kaybetmek, bu nedenle bu tür deneyler koymayın. grafik ayarlarını düşürmek ve dokunma sesi - performansı artırmak istiyorsanız.

iletişim sekmesi

CrossFire göz önüne alındığında - bir takım çok oyunculu oyun, herhangi bir durumda sizin takımın bir parçası olanlar ile iletişim zorunda kalacaktır. Bu nedenle onun zaferini getiren eylemleri koordine etmek sağlayacaktır. Sen chate bir bütün mesaj yazabilir, ama daha etkili bir yolu yoktur. Bu belirli tuşları seçebilir ayarlarında iletişim bölümünde ve onlar için belirli bir metni düzeltmek için. Çoğu zaman, atıcılar bir bomba bulundu veya yangın desteğine ihtiyaç olduğunu rapor istiyorum, örtbas almak gerekir. Her zaman bunu yazmak için eğer, verimliliği azalacaktır. Bu nedenle, sıcak tuşlarını kullanın - "! Beni koruyun" F8, örneğin, bağlayabilir, Ve yerine tüm bu harflerin hemen hazır sohbete bir mesaj gönderecektir.

ek ayarlar

Diğer kategorilere uymayan parametreler için ayarlar ve sekme vardır. Daha spesifik olarak, bu sekme bilgilendirici - burada bazı öğrenebilir fonksiyon tuşları, böylece gösteri sorumludur veya radar, görüntüleme sonuçlarını, görünen adlarını gizlemek ve. süreçte onlar sizin için yararlı olabilir, çünkü böylece sadece onları okumak, normal şartlar yapamazsın altında değiştirin.

"Diğer"

ayarlarını muhafaza Başka sekme, diğer kategorilere uymaz. Yine de burada bir sürü için sayar ve öğelerin hiçbiri en önemli değildir isnat edilemez. Öncelikle, harita üzerinde bir iz bırakmak istiyorum eğer bir sprey seçebilirsiniz. sağ veya sol tarafta - Daha sonra görüntülenecektir silah hangi tarafı seçmek istenir. Bu oyun - o oyuncunun ilgilenir birkaç biridir solak olabilir ve Standart Kuralları silahların ekranda çok uygun olmaz. Birisi böyle bir kontrol yöntemine daha alışkın ise Ayrıca, fareyi tersine çevirebilirsiniz. Tabii, en önemli parametrelerden biri - bu çalıştırmak ayarlayarak, o zaman size o amacı ve ateş kolaydı, şeklini ve rengini değiştirebilirsiniz.

ayarlarını kullanma

Size bu projesi olarak, oynamadan önce, CrossFire kayıt gerektiğini söylemek gerekmez - çok kullanıcılı, ve ileride kullanacağı kendi hesabına sahip olur. zevkinize oyun ayarlamak edebilir ve her seferinde tekrar bütün bunları yapmak gerekmez yerdir. ekran, kontrol, ses, iletişim ve benzeri, bütün bunlar zaten önceden yapılandırıldığı - Kendi profil ve tüm ayarları yükleyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.