Spor ve SağlıkHokey

Pavel Kulikov - umut, "Neftekhimik" ve Rus milli takımı için aday

Günümüz dünyasında, pek oyuncular eğitilmiş okulda, takım için oynuyor. Bununla birlikte, bu tür olayların profesyonel hokey gerçekleşmesi ve bir örnek Pavel Kulikov olduğunu.

Nizhnekamsk vatansever

Kulikov Pavel Vladimirovich Nizhnekamsk'de bulunan Ocak 14, 1992 doğumlu ve bugüne kadar yaptığı biyografisinde, ailesine sadece komşu bölgede Nizhnekamsk kulüpleri artı kısa vadeli kiralama görünür oldu. Tüm ebeveynler genç Paul getirdi zamanki Nizhnekamsk hokey okulu, ile başladı. Çocuk bir adamın oyun ve hızlı bir şekilde onu umut verici bir forvet yapılan herhangi pozisyondan deneme atışı uzağa rakibinizden taşımak ve yapma yeteneğini sevdim.

Pavel Kulikov bir yıl sonra neredeyse üç kat iyi sonucu gösterdi ederken, 9 puanla, 31 toplantıda oynadığı ilk sezonunda dahil kulübü "Reaktör", ile bir anlaşma imzalayarak 2009 yılında yapılan yetişkin ligde ilk profesyonel adımlar neredeyse aynı miktardır toplantıları - 30 maçta 22 başarılı puan. Bu başarının ardından, genç yetenek bölge ( "Neftekhimik") ana takımda lekeli ve çift Anlaşması imzalamak için sordum - KHL ve MHL.

Fetih "Neftekhimik"

CHL Pavel Kulikov yaptığı ilk maçında ben maçın akışı içinde, Astana "Barys" karşı randevu için başvuruda döndü neredeyse 5 dakika olmak üzere toplam siteye gitti, ancak etkili eylem başarısız kaydetti edilecek. forvet için 2011/2012 sezonunda ülkenin üst bölümü tek oyun, zamanın her şey o 48 maçta 44 puan figür ile şampiyonluk tamamlayarak, deli etkinliğini attı "reaktörün" için oynamaya devam oldu.

forvet vurdu kapısı olan rakibi kendisi Magnitogorsk "Metalürjist" olurken, aynı zamanda turnuvanın ilk golü Bu sonuçlar bir kez daha teknik kadronun, "Neftekhimik" dikkatini çekmek zorunda kaldı ve ertesi sezon sadece KHL ekibi dönmemesi Paul için işaretlenmiş, ancak. Hedef genç forvet, "petrol" zafer getirmek 7 puanla kazandı "MMK" vermedi: 2, ama o yer aldı Kalan 10 maç, kendini ayırt etmek mümkün iken oyunun deneyim, oyuncunun gelişiminde rol oynamıştır.

Sezonun sona At Pavel Kulikov o gerekli deneyim kazanmak oldu Penza "Diesel", komşu bölgeye gönderildi. attı 2 gol varlıkları ile, orada 9 maçı oynamış olması, forvet artık sol kolun "Neftekhimik", geri döndü. Daha sonraki mevsim Paul sitesinde düzenli göründü ve etkinliği bir sezonda bile 20 puan ulaşmamış olmasına rağmen, takımın teknik kadronun başka çarpıcı sonuç bekliyor, buz üzerinde oyuncu ve bültenleri bunu inanmak devam eder ve önemli gol attı.

Milli takımın oluşturma adımları

Kariyerinin sırasında, forvet defalarca farklı yaşlardaki Rus milli takım oyunlara getirdi. 40 veya daha fazla puan inanılmaz indeksi sezonu açtı Pavel Kulikov, hokey oyuncusu, sadece Koç tarafından farkedilmeden olamazdı. Sonuç olarak, Ruslar, 2010 yılında Rusya'nın gençlik takımda oynadığı 4 sırada tamamladı ve iki yıl sonra, "gümüş" eş yazarlarından biri haline geldi 7 maçta iki sayı attı.

Şimdi Paul, Rusya'nın düzenli ekibi için mükemmel bir aday olarak kabul ve biz ülkenin ana ekibin bir parçası olarak görmeyi bekleyebilirsiniz yakın gelecekte onun için gayret ve yetenek verilir, sadece 25 yaşında.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.