BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Bilgisayar oyunu İleri Takip ( «Overvotch"): sistem gereksinimleri, çıkış tarihi

Blizzard Entertainment şirketi her yeni proje anında taraftarların bir sayıda elde gerçeği ile tanınır. Bu nedenle, herhangi bir merak bu onların gelecekteki multiplayer birinci şahıs nişancı İleri Takip birçok inandırıcı? Bu arada, oyuncuların birimine erişim kazandı oyun, kapalı beta 2015 yılı sonunda gerçekleşti. Ve bu o şanslı Overwatch üzerinde izlenim.

Oyun "Overvotch": çıkış tarihi

Bu Blizzard aynı tarz geliştirdi ilk oyun olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bu nedenle, bazı proje başarılı olacağına şüphe, henüz idi. eserlerin Doğru, gerçek taraftarlar güçlükle bu sorgulanmaya ve bu nedenle çok oyunculu FPS bugüne kadar en iyilerinden biri olacağını başlangıçta ikna edilir.

tahmin ederken uzun. Yakında herkes "Overvotch" oynayarak bu ifadeyi doğrulamak mümkün olacak. Yayın tarihi Mayıs 2016 yılı sonunda yapılacak. Bu yüzden bekle.

Oynanış. ilk izlenimler

Hemen o oyun atıcılar hayranları hitap emin olduğunu belirtmekte fayda vardır. Birbirine karşı mücadele altı oyuncu iki takım için bir araya gelebilir oturum çerçevesinde oyun, için tasarlanmıştır. saldırı uçakları, defans, destek veya tankın kahraman: Ve herkes olmaya kime seçmek mümkün olacak. Buradan da Overwatch tüm dört sınıfları ve oyun karakteri 21 için kullanılabilir olduğunu izler. Yani seçim de biraz değil.

Oyun "Overvotch" isteyenler tek başına oynamak için değil. Sadece bir takım başarıya ulaşmak için ve bir zafer gelmek için birlikte çalışabilir. mutlaka hemen gerçek bir savaşa girmek değil, önce eğitim almak ve mücadele eğitimi kendini test edebilirsiniz. Ve ancak, deneyim kazanmak gerçek oyuncular ile rekabet.

daha sonra ele alınacaktır "Overvotch" Sistem gereksinimleri olan oyun, bahsedersek, onun savaş modu unutulmamalıdır. Bunlardan Sadece iki - desteği ve yakalama noktaları. Birinci modda, gerekli olacak, ya belirli bir nesneyi korumak için ya da dokunulmamış EMR cihazı dağıtmada. yakalama modu ile ilgili olarak, aynı takım atak ve ikinci muhafız kontrol noktasına sahip olacaktır. Sadece bazen kadar çabuk sadece düşmanları öldürerek bir sonsuz tuşuna, olduğu şeyler olur, çünkü saldırı veya savunma, ne yapacağını belli değil, iyi, sonra zaten neyin ne anlıyoruz.

dört çeşittir, ama hepsi oldukça farklı birbirine benzer olmasa da karakterler "Overvotch". Her karakter kendi uzmanlık uyacak kendi kişisel yetenek ve kabiliyete sahip olacaktır. Bu nedenle, oyuncular bile savaş başlamadan önce diğer takımın üstünlük sağlayıp denemek için çeşitli taktikler geliştirmeye yapabilirsiniz.

atık toplama aracını savaş taktikleri ortasında gerçekleşmesi olsa hangi rakip takıma yararsız olacağını neden yenilgiyle havada bir nefes. Her an başka karakteri değiştirmek ve radikal savaşın kaderini değiştirmek mümkündür, çünkü sadece bu durum, kritik değildir.

Her karakter için benzersiz yetenekleri ek olarak onun imzası isabet olacaktır. Ancak, enerji ölçeği tamamen restore edilmiş olması halinde, uygulanabilir, ve bunun için mümkün olduğunca çok sayıda düşman öldürmek gerekir. Her maç artık 10 dakikadan daha sürer olmasına rağmen, daha önce sona erdirmek için bir yol yoktur. bir takım tüm kontrol noktalarını defetmek mümkün olacak Örneğin, rakipleri otomatik olarak kaybeder.

mutlu Başka ne, bu yüzden oyunun "Overvotch" kontrolüdür. kontrol sisteminin genel bakış, dürüst olmak gerekirse, gerekli değildir. Sonuçta, basit ve tüm oyuncular için tanıdık. savaşa katılmak için, fare yeterli ve klavyedir. Ve sadece ustaca kaybetmemek için yönetmesi gereken kazanmak için.

grafik bileşeni

Oyunun ekran görüntüleri ve videolar görüldü herkes muhtemelen görsel olarak iyi görünüyor olduğunu kabul ediyorum. Nesneler, karakterler, çekim izleri - mükemmel takip tüm. Ve geliştiriciler oyun ortalama özelliklere sahip makinelerde yanı sıra güçlü bilgisayarlarda hem çalışacak şekilde iyidir optimize ettik. Böylece, "Overvotch" oyununda sistem gereksinimleri çok yüksek olmamalıdır. Fakat buna daha sonra. için aksaklıkları fark ve testi donuyor ne memnun. Ve bu tür oyunlar için büyük bir artı.

film müziği

Pozitif görüş birçok oyun için seslendirme ve film müziği hakkında vardı. olaylar ekranda meydana gelen uyum içinde entegre etmek olarak Müzikal eşlik şekilde dengelenir. Ruslaştırma da mükemmel uyguladı. Hatta sesli sohbet için oyuncular arasında iletişim için, oyun ekledi. Genel olarak, tüm İleri Takip ses en azından olumsuz yorumlar değildi, iyi olduğunu.

Oyun "Overvotch" Sistem Gereksinimleri

Geliştiriciler göre, yeni ürün geniş bir kitleye yöneliktir. Bu nedenle, oyun ama sevinmeyin farklı özelliklere sahip bilgisayarlarda çalıştırılabilir.

Ve gerçekten de, orta seviye ayarlarda rahat bir oyun için bir GeForce 460 veya Radeon HD4870, 4GB RAM ve işlemci Intel Core i3 seviyesi gerekir. Bu yapılandırma güvenle / sn 30 kare oynamaya sağlayacaktır.

60 kare daha güçlü bilgisayar gerekir. Ekran kartı GeForce 670 veya Radeon HD7950 den az olmamalıdır. işlemci gelince - o zaman en azından Intel Core i5 veya AMD benzer seçeneği. RAM yeterince 6 TR.

Her iki durumda da, Windows işletim sistemi sürümleri ve boş disk alanı son üç 5 GB ihtiyaç duyacağı açıktır. Yukarıda yazılı göz önüne alındığında, biz birçok oyuncu hala "Overvotch" yaşamaya muktedir olduğu sonucuna varabiliriz. Sistem gereksinimleri, bu çıktı dışarı, oldukça mütevazı.

Sonuç olarak,

Özetle, biz zaten kesin olarak söyleyebiliriz ki "Overvotch" - O Benzer bir türde birçok oyunlarla serbestçe rekabet test hala beta bile efsanevi Team Fortress 2. hareket edebilmek için muhtemeldir iyi çok oyunculu FPS.

Bunun kanıtı heyecan verici ve hazırlanmış oyun, güzel grafikler, kolay yönetim, sadece birkaç dakika içinde oyuncuya eğlenceli getirebilir karakterler ve heyecan verici, çılgın savaşlarda çok sayıda vardır. Bazı arsa, ama onun için olmalı çünkü orada hiçbir bilgi ve bu nedenle, bu oyunun "Overvotch" en güçlü avantajlarından biri olacak. Bu yüzden olup olmadığını göreceksiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.