Gıda ve içecekÇorbalar

Vejetaryen çorbalar ve kuralların hazırlanması

Lezzetli vejetaryen yemekleri ve aralarında ve çorbalar, herkes tarafından temsil edilir
Dünyada milli mutfakları. Ve boşuna, birçok çorbalar zengin et suyu pişirmek için tercih ediyorum. Sonuçta, aslında, pişmiş etin kokusu her zaman sebze ve rafine doğal lezzet drowns. Ve lezzetli vejetaryen çorba olabilir olmadığı sorusu cevap vermek, ama sadece ilk hazırlamak için daha iyi değil etsiz yemek ve ilgi davranın.

Lezzetli bir yemek için etsiz çorba, şunları bilmeniz gerekir:

sebzeler sıcak su, çorba konur 1. Eğer vejetaryen daha besleyici ve güzel kokulu olacaktır.

2. İlk tadı zenginleştirin sebze yemekleri kök sebzeler, böylece havuç ve soğan ilave olarak, maydanoz, kereviz, yabani havuç, şalgam ekleyin.

3. İyi, sebze çorbaları sarımsak taşlanmış fındık doldurmak bir fırında veya bir kalbur önceden bunları kurutun.

4. çorba, sebze ve meyve ilave edildi. Bu mercimek, fasulye ve bezelye olabilir, her biri kendi lezzet vardır, bu nedenle çorba lezzet nüans verir.

5. vejetaryen elde kokulu , mantar çorbası beyaz kurutuldu de kullanılabilmektedir.

6. Baharatlar için uygun bir ek vardır sebze çorbası, ancak sebze çünkü kendileri kokulu, uzak onlar tarafından kapılmak yok. tabak baharat ikiden fazla çeşidi eklemeyin.

7. taze otlar unutmayın. Beş dakika pişirme sonundan önce çorbaya ilave edilmesi gereklidir. Her bölümü kendi tadı eklenen böylece masaya doğranmış otlar bir tabak koyabilirsiniz.

Burada eşsiz tadı ile vejetaryen çorba hazırlamak yardımcı olmak için yedi kurallardır. ekşi krema ya da tavsiye krema ile servis yapın. Buna ek olarak, aynı zamanda gelecek için çorba pişirmek olamayacağını hatırlamak gerekir, bu yüzden onları sebzeler "dubeyut" ve çanak lezzetini kaybeder. Lezzetli sadece taze sebze çorbalar.

çorbalar için üç yol vardır:

  1. ayrı bir tavada pişirilmiş patates ve diğer sebze reçeteye göre baharatlarla zazharki hazırlamak kadar, o zaman pişmiş sebzeler eklenir. Zazharki Pişirme yağı için özel olarak kullanılır.
  2. Güvece bitkisel yağ sebze ve baharat üzerine kavrulmuş ve sonra kaynar su dökün ve yumuşayana kadar pişirin.
  3. İlk olarak daha uzun bir sindirim süresi ile sebze alınır ve daha sonra hızlı bir şekilde hazırlananları ilave edilir ve sonuncu baharatlar bitkisel yağda kızartılır. Bu çorba zenginliğinin en elde edilir.

Popüler bugün çorbalar, hızla bütün bu kurallara ve tavsiye uyum ile, yumuşak haşlanmış sebze, hazırlanan ve homojen bir kıvam elde edilene kadar blender fırçalamak edilir. Böyle ise Çorbası süt ve yeşillik bir miktar eklemek için önerilir.

Ayrıca, pişmiş ek olarak, orada çorba soğuk farklı karma - hazırlıkları. sadece onları Cook: çiğ sebze (domates, salatalık), haşlanmış sebze (patates, havuç) kesilmiş pişmiş fasulye, baharat ekleyin ve önceden hazırlanmış soğuk sebze suyu dökmek için gereklidir. Çoğu zaman, bu durumda onun adını kullanır. İstek üzerine, bu, yoğurt ile değiştirilebilir kaynamış su veya domates suyu ile seyreltilmiş. karma denilen Böyle lezzetli vejetaryen yemekler, pişirme çeşitli seçenekler var ve yaz sıcağında özellikle popülerdir.

"Mükemmel", onlar, sindirim geliştirmek zararlı maddelerden vücudu temizlemek için yardımcı ve diyet gibi yardımcı ilişkin olarak, örneğin o sebze çorbalar kendini gösterecektir. Bu nedenle, sebze çorba kilo kaybı için diyet ortak bir bileşenidir. Ama bunun dışında, onların sağlığına önem ve davranış hem yaşam tarzı karşılayan insanlara en azından birkaç haftada diyette sebze çorba dahil edilmesi tavsiye edilmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.