OtomobilArabalar

İş çapında otomobil "Chrysler 300M" (Chrysler 300M): özellikler, akort

90'ların ortalarında Amerikan otomobil Chrysler Kartal Jazz olarak tanınan kamu konseptiyle, tanıtıldı. Bu makine gibi lüks sedan selefi oldu ise "Chrysler 300M." 1998 yılında Detroit'te Onun ilk. Ve onun görünümünü üç yıl önce meşhur oldu konsepti ile bazı benzerlikler yakalamak gerçekten mümkündü. Ancak, rafine görünüm bu sedan tek özellik değildi.

dış

1422 mm ve maksimum genişliğe - - 1980 mm "Chrysler 300M" uzunluğu beş metre yüksekliğinde ulaşır. 2870 mm - dingil mesafesi oldukça etkileyici. 13 santimetre zemin boşluğu.

Dıştan bakıldığında, bu araba inanılmaz büyük görünüyor, ama o etkileyici uzunluğa ve ok biçiminde gövdeye sahiptir, çünkü sadece ilk bakışta olduğunu. Ama araba etkileyici görünüyor. Düşük çatı, etkileyici optik, büyük bir cam alanının (ön ve arka ikisi), uzun bir kaput, büyük ölçekli gıda ve kitlesel çıkıntılar: Dikkat herşeyi tarafından çekilir. Her eleman araba sportiflik ve çabukluk görünümünü verir.

salon

Eğer araba içine bakarsak biri hemen anlayabilir - bu gerçek bir iş sınıftır. Her şey pahalı ve prezentabl görünüyor. Dekorasyon, yüksek kaliteli malzeme ve önemsiz için tasarlanmış ergonomi kullanılmalıdır. Bu arada, iç hala modern ve çağdaş görünüyor.

torpido üzerinde 3 görebilirsiniz delikleri ve kontrol üniteleri ses ve iklim kontrolü kırpın. Gösterge paneli siyah figürleri olan dört beyaz bir daire oluşur.

rahat koltuklar özellikle memnun. Bunlar oldukça yumuşak, rahat, geniş ve aynı zamanda 8 yöne düzenlenir bulunmaktadır. onlar eksikliği tek şey - yanal destek nitelendirdi.

Onu üç yolcu vardır arkasında rahat hissediyorum. Yeri ve herkes için yeterli alan, büyük ölçüde genel uzunluğu ve dingil modeli sayesinde.

Daha dikkat bagajı unutulmamalıdır. Onun hacmi - 530 litre. Ancak, yükleme ağzı küçük bir dezavantajı vardır. Hacimli ürün çalışmaz bölmeye koymak.

kaputun altında ne var?

"Chrysler 300M" çekici ve rahat iş sedan değil aynı zamanda oldukça güçlü ve dinamik ibaret değildir. Onun özellikleri sportif tasarımı haklı.

Temel "Chrysler 300M" 203 beygir 2.5-litre motor ile tamamlandı. Bu benzin V şekilli atmosferik "altı" salon 210 km / h dağıtılır. Bir işaret 100 km / s hız göstergesi hareketinin başlamasından sonra 10.2 saniye sonra ulaştı. Bu arada, bu motor 4 aşamalı "otomatik" tandem olarak sunulmaktadır.

Bu unutulmamalıdır motoru "Chrysler 300M" oldukça sağlam yakıt tüketimi söyledi. uzak kombine çevrim 100 kilometre başına benzin yaklaşık 10.2 litre.

Ancak, alıcı kaputun altında daha güçlü bir motora sahip bir araba alabilirdik. Onun hacmi 3.5 litre idi ve güç - 252 beygir gücü 100 km için böyle bir motor ile makine 7.8 saniye için hızlandırılmış ve hızı limiti eşittir 225 km / saat karıştırıldı. kombine çevrim yaklaşık 12 litre - bu araçta akış doğal olarak daha yüksek idi.

kontrol edilebilirlik

Bu konuda konuşmak, "Chrysler 300M" özellikleri ne, bu sürüş ve kullanım dikkatini unutulmamalıdır. Neredeyse 2000 kilogram ağırlığında bir makine için, idealdir. Sadece negatif - ani hareketlere birkaç yavaş tepki sürüş. Ama köşelerde hiçbir rulo ve bu aracın yörüngesi tutar. Yolda araba, çok emin, rahat ve yumuşak süspansiyon özellikle memnun gider. Hatta büyük delikler hızla düzgünleştirilir ve bu sıradan kentsel usulsüzlüklerin caizse. Sabit asfalt eklemleri veya rayların üzerinde bu araba Ancak, tekerlek titreşimi hissedebiliyorum.

Genellikle, kötü yollarda bu modeli vermemeli. O, tabii ki, sağlam monte ve iyi kaliteli sahiptir fakat açıklık o sadece 13 santimetre olduğunu. Biz bu hatırlamak gerekir. Ve her durumda, yolda binmek yok ve gerekirse, minimum hızda bunu yapmak daha iyidir.

Ve yine bir küçük uyarı - frenler. Onlar diski, havalandırmalı, ancak onlara alışmak zorundayız. Sürücü önceden fren yapması gerekiyorsa o kadar Çabuk, bunu yapamazlar, böyle bir genel ve dinamik arabayı durdur.

Seçenekler

Bu araba, her iş sınıfı araba, ekipmanın oldukça kapsamlı bir listesi gibi. Alarm, CZ, ABS, EBD, immobilizer, Hava Yastıkları, çok fonksiyonlu direksiyon simidi, güç, hız ve klima kontrol, yol bilgisayarı, otomatik cam, aynalar ve koltuklar, hem de ısıtma vardır.

Ancak hepsi bu değil. Ayrıca alarm geribildirim, ESC, Xenon farlar, navigasyon, alaşım 12 inç jantlar ve fabrika tonlama sunuyor. Genel olarak, gerekli olabilir her şey bu arabada yoktur.

maliyeti

Bu tema hakkında konuşurken, dikkat dikkat etmek gereklidir "Chrysler 300M." ABD'de bu arabanın fiyatı çağımızın 3-4 bin dolar. Başlangıçta daha pahalı, elbette oldu. Rusya'da, bu model artık seri ilanlar bulunur ve oldukça mütevazı fiyat edilebilir.

Ne olacak açıklaması, yapılandırmanın yılın bağlıdır ve motor kaputu altında yüklü. Örneğin, 350 bin ruble için, bir 3.5-litre motor ile 2000 yılında üretilen mükemmel durumda bir model, satın alabilirsiniz. Bu tutar için kişi ASR, ABS, hidrolik, ayarlanabilir ve ısıtmalı koltuklar, uzaktan kumanda, CZ ve diğer hoş eklemelerle maksimum komple araba alacaksınız. Örneğin seçenekleri ve daha ucuz,, 200, 250 bin ruble bulabilirsiniz. Ama sonra bir yarasa, haşlanmış, vb o araba gibi herhangi bir tatsız sürpriz yaşamadım operasyon sırasında, sonra satın almak için servis istasyonuna araba kontrol etmek arzu edilir Yine, araba yeni değil, dikkatli olunmalıdır.

Yorumlar sahipleri

İş sınıfı her zaman sürücüler arasında yüksek itibara sahip olmuştur. Doğal olarak, para belirli bir miktar olan çoğunluk, "Audi" veya BMW "Mercedes" lehine seçim yapar. İşte Rusya'da bu makineler birini sürpriz yapmak başarılı olmak mümkün değildir, ancak özgünlük istiyorum, çünkü, "Chrysler" what boldur. O kadar çok insan, düşünce bu özel araba almaya karar verdi.

"Chrysler 300M" kendi motora birçok yönden sayesinde sadece olumlu eleştiriler aldı. Güvenilirlik ve kolay bakım, aynı zamanda memnun olan sessizce çalışır. Sürücüler fazla 2-2500 devrimleri kazanmak için değil eğer, makine üzerinde sessizce ve dinamik gidebilir söylüyorlar. Ancak birçok övgü ivme. O etkileyici: Bu dinamik iki ton 5 metre uzunluğunda ve ağırlığındaki arabadan beklemiyorduk.

Diğer bir avantajı - inanılmaz uygun ayar hızlandırıcı. Onun sürücü preslerde olduğu gibi, arabanın öylesine ve gidin. Bu arabanın yönetiminde PPC özellikle memnun, gerçekten çok uygundur. Adaptif "otomatik" sürüş tarzına uyarlar. Bir kişinin oldukça yavaş gidiyorsa, hız kazanıyor, PPC daha önce çok fazla yakıt harcamak değil daha yüksek bir vitese geçer. Yıllar içinde, bu makineler oldukça önemli tüketim: şehir - yaklaşık 15-17 litre (trafik tabi), yolda - yaklaşık 9-10.

araba iyileştirme

Birçok kişi onu geliştirmek için sağlıklı bir arzu yaşıyor, belirli bir araba satın alıyor ve bu anlaşılabilir bir durumdur. istisna ve «Chrysler 300M mi." Ayarlama sık sık onun dokundu.

Özellikle popüler sözde makas kapılardır. Yani, dikey açmak olanlar olduğunu. Ben "Chrysler" olarak iş sedan, iyi görünüyor ve oldukça haklı olduğunu söylemeliyim. Yani bu kapılar profesyonel ihtiyaç sadece kurulum prosedürünü emanet var. Uygun deneyim yokluğunda artırmak ve araba yağma olmaz.

daha birçoğu da modeli daha çekici ve muhteşem kılan yeni bir aerodinamik gövde kiti, ayarlayın. Bazı değişiklik konsol döşeme, daha sağlam görünüyordu Woodgrain olun.

Ama en zor ayar - teknik, yani motor hız. "Chrysler" güçlü, ancak bazı sürücüler de motor daha da etkileyici bir performans yapmak istiyorum. faaliyetlerin bir dizi, gerek çubuklar, vanalar ve diğer birçok ayrıntı bağlayan pistonları yerine bu süre boyunca - "atların" sayısı arzu ve sağ elleri ve 300. Ancak, geçiş artırabilir zaman. Yalnızca profesyonellere gerekmez bu konuyu güven.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.