Spor ve SağlıkKilo kaybı

Uyluk ve kalçalarda selülit için Seç egzersizler

Kadınlar plaj sezonu için değil, cilt elastik ve tonda uyluk almak eğilimindedir. selülit görünümünü - en güçlü motivasyon. gamzeler ve usulsüzlük ile Gevşek cilt böylece harekete geçmesi gerektiğini oluşun tehlike ilk belirtisinde, çirkin görünüyor. Düzgün kümesini seçilen selülit için egzersizler bu sorunu çözecektir. elastikiyet dönüşü derisini ve görünüm size sadece güveni etkileyecek.

selülit Etkili egzersiz

evden uzakta yapmak için fırsat varsa, günlük program koşu veya tempolu yürüyüş içine dahil etmek için çalışıyoruz. oturumları birçok önemli kasları, çalışma ütüsüyle sırasında, kan çıkışı artırır. Bu nedenle, bir topuk veya normal koşu olmadan ayakkabı uzun yürüyüşler için selülit yendi yardımcı olur. Bir başka etkili bir seçenek - bisiklet. Günde bir saat giderseniz, sonuç uzun sürmez. Tabii ki, herkes haftasında böyle eğitimi tekrar, ama hafta sonları en az meşgul denemek için gelemez. Karmaşık geri kalanı ev egzersiz için zaman bulmak. onlar iş ayak dahil edilecektir, yalınayak veya ince tabanları yerinde olmak zorunda mı.

Ana selülit için egzersizler uyluk ve kalçalarda

İlk egzersiz, "bisiklet" olarak adlandırılan onun çocukluk birçok tanıdık edilir. Venöz dönüşü geliştirmek ve kalça ve uyluk kaslarını işe gitmek için kullanılabilir. sırtüstü yatarken - Başlangıç pozisyonu. bunlar göğüs üzerinde olacak şekilde alt sırt ve pelvis altında bir havlu olabilir. eğilimi olan kişiler boyun altına bir havlu koymak gerekir nedeniyle kafasına kan akışına basıncında artmaya. uyluk ve kalçalarda selülit egzersiz için devam edin. Bacaklarınızı kaldırın ve periyodik olarak yön değiştirerek, hava "pedal" onları büküm. sıkılmaya etmemek için, müzik veya TV çalabilir, yaklaşık on dakika süreyle her egzersizi yapın.

sonraki egzersiz - "makas". Başlangıç pozisyonu kapısı, onun önünde bacaklarını uzatmak ellerini kalça yaslanır, dizlerini biraz eğilip yapmak, aynı kalır ve ondan üstünü ayaklarını boşanır. O anda, elinizde bir ayak bitki zaman, çorap göndermek ve bunları azaltmak, çorap yukarı çekin. Ayrıca yaklaşık beş ila on dakika sürmelidir uyluk ve kalçalarda selülit için bu egzersizi yapmak. Yeni başlayanlar yavaş yavaş zamanla yükünü artırmadan, biraz daha az pratik yapabilirsiniz.

sonraki egzersiz bir "rulo" denir. katta Önünde ve sol ayak bükük bacaklarla otur. vücudu hareket etmiyor, arkanızda ellerini Lean. sola ve sağa dizlerinizi düşürün. Eğer masaj etkisi ile minderde yapacağız eğer Özellikle göze çarpan problem alanı üzerinde etkisidir.

uyluk ve kalçalarda selülit egzersizi numaralandırma, bu kayda değer ve "çekme" dir. Başlangıç pozisyonu üçüncü tatbikata aynıdır. Ayaklar, topuk kısmının katta dinlenme çorap kendilerini çekin gerekir. dönüşte düzeltin ve daha sonra ileriye doğru ve geriye doğru bir hareketle ayak çekme kuvveti ile diğer ayak ona yöneliktir. katta ayağınız ile hafifçe kalçasını şaplak. Bu egzersiz ayrıca masaj mat kullanmak uygun olacaktır. Yedi dakika konusundaki ihtiyaçlarını karşılayın. Düzenli kompleksi tekrarlayarak, kesinlikle cildinizin durumunu iyileştirecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.