Spor ve SağlıkKilo kaybı

Kaç kez basın sallanmaya gerek günde sırayla istenilen sonucu elde etmek için?

Sahipleri "asgari" kıvrımlar ekstra yağ tarafından dövüldü olasılığı düşünmek ve güzel atletik haber programı "azami" bulmak er ya da geç "rezervleri", okşayarak tummy. modern insanın bir dünya görüşü geliştirmiştir Yani, belirli bir sorunu çözmek için, eylemlere belli dizisini gerçekleştirmek ve sonsuza unut gerekir.

psikolojik temelinde, eylem için sözde motivasyon başında fiziksel eğitim ile ilgilidir herşey. Bir günde kaç kez değerli tavsiyeler, aldıysanız basın sallanmaya, bir ay içinde bu yeni bir şekil gösteriş, sahilde gösteriş yapmak mümkün olacak anlamına gelmez. Bir başka deyişle, fiziksel egzersizde - düzenli olarak yapılmalıdır iştir, bu sadece olağan fiziksel işten, öyle düzenli ve verimli bir şekilde daha hızlı ve kolay bir yol yapmak gerekir ve yok olması açısından farklılık.

En ilginç ekstra kilo kurtulmak teorik oldukça basit olmasıdır. İyi bir başlangıç noktası kendini kontrol temel teknikleri master ve eğitim başlatmak için o zaman fiziksel aktivite kontrendikasyon varsa doktorunuza başvurun ve.

sorusu bunlar basına sallanmaya gereken bir gün, biraz yanlış geliyor kaç kez vardır. her kişi için kendi yaklaşımlarını ve hacmi yükleri sahip olmalıdır. Mide alan yağ birikimi oluşması açısından en savunmasız. Ve istenilen sonucu elde etmek için, gıda alımı hakkındaki görüşlerini yeniden gözden geçirmek gerekiyor. tatlı, nişastalı gıdalar ve yağ Aşıklar menüsünden gıdalar ortadan kaldırarak diyet revize etmek zorunda kalacak, lezzetli ve iştah açıcı ama olsa hafif yararsız koymak. yapı malzemelerinin gerekli miktarda dolu Sağlıklı dengeli beslenme,: proteinler, yağlar ve karbonhidratlar, vücudunuz geleneksel lezzetleri daha fazla tat olacaktır.

İlk antrenmandan dönersek, size bir yaklaşımla basın indirmek için ne kadar ihtiyacım belirlemek, uzun ve düzenli egzersiz için vücudu hazırlamak için bir hedef belirledi ve egzersiz ne tür bir performans. Evde, en yaygın yükselterek ve bacaklarını düşürücü dayanan vücudun ile egzersizleri, ayrıca yükseltmek ve alt gövde bulunmaktadır.

karın kasları diğer kaslara hiçbir farklıdır ve nasıl egzersiz benzer kalır. İhtiyacınız günde kaç kez belirlemek için basın sallanmaya, maksimum egzersiz yapmaya çalışıyoruz. Şimdi toplam sayısının 60-80 yüzde saydı, bir görüşe göre tekrar sayısını elde ederiz. üç ila beş set olmalıdır. Günde bunlar basına sallanmaya ihtiyaç kaç kez belirlemek için başka, daha nazik şekilde, yavaş yavaş yükünü artırmadan bir yöntemdir. , Yaklaşımında sayısını ekleyin sübjektif kendini kontrol sinyallerini takip etmek ve en uygun eğitim rejimi olsun.

Çoğu durumda, eğitim yirmi kez üç set oluşur. Tabii ki, optimal günde birkaç egzersiz yapmak, ancak çoğu için sadece gerçek dışı olduğunu unutmayın. Haftada üç gün, (yarım saat kadar) etkili işgal veya günlük bir güç tasarruf moduna görünür sonuçlar elde etmek yeterli olacaktır.

Sonuç olarak, ben başlayanlar en yaygın hatalardan bağımsız egzersiz uyarmak istiyoruz. Bazıları günde kendiniz için kaç kez seçerek Basini kuvvetleri beklemek ve kas ağrısı şeklinde de hoş sonuçları almak için değil, bazen kasıtlı bir karar salıncak gerekir. Diğerleri, vücudun "nedonagruzhayut" tersine. Her iki durumda da, eğitim etkinliği azalır ve yük ayarlamak için acil ihtiyaç olduğunu. İlk durumda, eğitim durdurmak için birkaç tekrarlar acı dinmeye, arzu değildir ve hatta sadece tembellik aracılığıyla çalışmak için kendimizi zorlamak ikinci, hiç gerçekleşecek. Bazı egzersizler kafayı olamaz, diğer kasların unutma, onların set güncellemeniz gerekir ve her zaman dayanıklılık eğitimi için egzersizler şunlardır - koşma, spor , yürüyüş, bisiklet.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.