Haber ve ToplumPolitika

Tüm kadırga, bir bakıma, ilk etapta "sığır" olarak!

Duyduğum ve biz, Rusya Federasyonu nüfusu, kötü çalışması olduğunu görüyoruz (bakımından (Internet şeklinde Dünya hava çıkışlarına çitler ve duvarlardan) verimlilik) ve az oku ... ama yine de duymak ve ne kadar konuşma görmek ve çok yazmak . Ve genel olarak, pathosla ve komik ve garip acı ve safra olmadan, genellikle kalpten, konuşmak ve doğru yazmak, fark ...

Biz tamamen hareketsiz aptal ya kayıtsız insanlar değildir bir düşüncesi var. Yani zaten güzelce ve doğru konuşmak yazmak ve belki de düşünülebilir için öğrendi. Bir küçük şey vardı - onun yerine her - etkin bir şekilde doğru ve en önemlisi hareket çalışmaya başlamak için. Ancak, tüm istek ve ilgi ile çalışacak dahası biri vardır. Ve onlar olmadan, bildiğimiz gibi, sadece köle çalışmak ... ama yine de bu aynı köle yardımıyla büyük bir imparatorluk kurmuştur geçmişten biliyorum, ama bu tarihin bir paradoks, ama tek yolu barbar insanın sömürülmesi değil insanlığın gelişiminin en iyi yol değildir.

Ve bu yüzden anlamıyorum: Kim ve ne bekliyorsunuz .. Büyücü, Mesih, büyük ve muhteşem bir fikir, köle gasterbayterov, Kafamıza düştü ve o uzaydan .. uzaylılar yüzden donanımlı ülke çocukları yok nereye?!? , güçsüzlük sığır insanlar ve ülke prosrali (bütün kelimelerin aynı hava havalandırma sayısız, uzun tartışmaların tarafımdan alınır) .. bir bayan var "... Rus gerçeğine kabul ediyorum - sığır anlamına gelir. Hatta Hıristiyanlık, biz uygulandğını ekili. Biz kendisine ait bir şey yok. Önemli değil. Biz cahil, cahil ... "Şaşırtıcı Rusya Federasyonu bu vatandaşlar dolayısıyla her nasılsa bu başa arzu bol ve, herif.

Geçmiş ve yapmayacağım demek mevcut, ama bu içinde patrici ve plebeians Hakkında o spekülasyon yapmak mantıklı Modern değişiklikler yeni sığır ilgili. Bir sözsüz iki ayaklı, fıstık, çorba, sığır gibi bir şey için sert, kirli işler yapmak - Hepimiz sığır biliyoruz. körü körüne bu tanımı izlerseniz, o sekteye nedenle bazı konulara açıklık vnesom mümkündür.

Birincisi, Rusya Federasyonu yerli sakinleri arasında "fıstık ve çorba dilsiz iki ayaklı, do sert, kirli iş" Özellikle orta ve büyük şehirlerde, şehirlerimizin ve başkentleri yakın, onun Razdolnaya açık alanlar üzerinde fark etmek çok zordur. Ve orada, o, bizim nüfus hayatımızın 3/4 söylemez.

o kelimenin çok doğru değil kullanımı, o zaman ... "cahil", hamur çok şey var iyi yemek ve tatlı içecek, rahat konut yaşamak istiyor, nedir sırf "sığır" ise İkincisi, bir bez ve sadece var tercihen yabancı bir arabanın içinde önemsiz değil, aynı zamanda sosyal yardımlar, seyahat, en azından İspanya veya Çek Cumhuriyeti'nde, değilse Miami, mülk edinmek.

Bütün catch (özellikle "yüz ter içinde boynuz" onun iterek değil) "sığır" bir parçası mı bütün bunları ve çok uzun bir süre ve bu değil, bunun büyük bir kısmı, diğer fakat dışarı için daha da çok olsun ve "ter içinde boynuz." dinlenme değil

Bu pozisyondan iddia ederse, o zaman Rusya'da sığır varolduğunu kabul ediyorum, ama bu bizim çağdaş Rus "cahil" dir. Ve bu "çöp", dilsiz olmayan bir bencil ya da kurumsal çıkarları, oldukça basit, değil, diploma ve derecelerde, sığır gibi görünüyor en kişisel ... dili doğru bilen savunuyor ve etkilidir ve. hepsi görmek edilmektedir için - Kamu olmaz topluma sonuçları ve ülkenin faaliyetleri hakkında konuşmak için.

Onlar büyük ve hatta orta ölçekli işletmeler ile iktidarda kaynaşmış olan neredeyse gibi Garip, ama bu durum yetkilileri ve çağdaş Rus "redneck" için yararlı gibi görünüyor, ama iyi bakarsanız, yüzleri sık sık birleşir.

Bir "kadırgalarda" izlenimi tek Başkan alır biz ve geri kalan sadece ağızlar gaped. Ama Herkül değil - efsanevi patlatır ve tüm dünyevi şeyler bizim için ve bu "çöp" için geri alınamaz.

Evet, Başkan bizzat güç modernizasyon ve yenilik yolunda, bir hidrokarbon, ham ve zaten haddelenmiş lezhnovki ile Rus "nano-cart" hareket etmeliyiz 20-25 milyon Modern işler konuşuyor. Ve burası değil tırnak içinde sığır için ve onlar olmadan ve yetişkinliğe girebilir veya sadece bunun için hazırlanıyor olanlar içindir.

Rakamlar oldukça etkileyici, ama gerçekten "sığır" ve bu yerler yanı sıra Rusya Federasyonu, şimdi umutsuzca ihtiyaç olduğunu Nüfusumuzun, o kısmı yapar bunu? .. İşte web çıkışlarına ait fikir (Modern "sığır" nin şüpheli) bazılarıdır Onlar "... Rusya yeni bir slogan ihtiyacı olduğunu iddia ederler. iki kelimeyle sloganı. biz ve bizim nerede ... "Ve seçenekler böyle slogan için neden soruyorsun, bizim kim söyler sloganı. Onunla geldi: "Tüm kadırga!"

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.