SağlıkDişçilikte

Parantez olmadan dişlerin hizalanması

Tüm insanlar için doğayı eşit güzel dişler ve göz kamaştırıcı bir gülümseme. Ama bugüne kadar diş hekimliği dahil olduğu problemlerin çoğunu düzeltmek için yapabiliyor overbite ve diğer gözle görülür kusurlar. Bu sorunu çözmek için, iyi bilinen bir parantez ek olarak dişlerin etkili bir uyumu daha ince yolu vardır.

Bunu beceriksizlik görünümünü bozan, daha ağız braket sistemi giymek istemiyor musunuz? yardım varolan sorunlar ve çantanızda yaşına bağlı olarak diğer aygıtları ulaşabilir. onların yerine - Bazı türler parantez, başkalarının kullanılarak elde etkisini arttırmak için kullanılabilir.

mouthguards

Dişlerin hizalanması ayraçları aligners kullanmadan doğru verir küçük dentisyonda sapmalar yanı sıra parantez ile tedavi sonrası sonucu düzeltmek için. Ortodontik kappa dişlerin üzerine oturur ve bilgisayar tasarımının ince ayar sonra onlara sabitlenir şeffaf üst sınırdır. Onlar 30 yıldır diş hekimliği bilinmektedir. Belirli insanlar tarafından oluşturulmuş modern hizalama, onların çene ve dişlerin yapısını verilen. Sorunlar ortodontik hizalayıcıların Çözülecek: hafif diş çapraşıklık; kasılması veya çenelerdeki genişlemesi; Dişlerin hafif hareketi (dönme).

En popüler Amerikan kappa şirketi hizalayın Technology'nin - Invisalign (Invisalign). Bunlar, kullanımı kolay ve rahat bir yüksek estetik kalite var. Diş tepsileri Ortho çekin düşük maliyetli çekmek. Bu cihazları kullanıldığında tedavi sıraya uygun olmalıdır.

kaplamalar

Yetişkinler için ayraçlar olmadan dişler hizalama veneerlerin yardımıyla mümkündür. Onlar parantez için mükemmel bir alternatiftir. dişlerin ön yapıştırılmıştır Bu seramik plakalar, dişlerin (iktidarsızlık tedavisi için diğer yöntemler durumunda) ağartılmış, yontma geri yüklenen doğru görünüşü, eğri dişler çok kısa dişlerin uzanan ve aralarındaki boşluğu gizlemektedir. Veneerlerin yardımıyla küçük kusurların düzeltilmesi zaman alıcı diğer yöntemlere kıyasla çok daha ucuz ve daha azdır.

parantez olmadan Diş hizalama - Luminar  

LUMINAR kullanma izin verir dişlerinizi düzeltmek için ortodontist diş hekimine birkaç ziyaretler için. kaplamalar gibi Luminar, ancak, beyaz, güçlü, güvenilir ve daha ince. özel bir yapıştırıcı ile dişin ön yüzeyinde yapıştırılmış bu cihazlar tüm görünür kusurları ortadan kaldırmak ve müşteriye göz kamaştırıcı Hollywood'un gülücük ver. Onların maliyeti küçük ve çarpıcı bir estetik etkidir.

Çocuklarda dişsiz Hizalama parantez germe ve dudak tamponlar levhaları boyunca meydana gelir.

İnsan ısırığı erken çocuklukta oluşur. Onun orada düzgün nefes alıyor, parmak emmek değildir, ister çocuk ne yiyor bağlı olabilir. kötü alışkanlıkları çocukları ortadan kaldırmak için çeşitli cihazlar vardır. Nasıl dişleri hizalamak , istemi profesyonelleri ortodontik aletler. Örneğin, dudak tamponlar, solunum ve yutma normalize etmek için diş arkın uzaması için çalışma çene kas aktivitesini azaltmak için, yanaklar ve dudak aşırı kas basıncından dişlerin korunması için tasarlanmıştır. Dudak tamponlar dişler için bir açıklık oluşturmak üzere, bir metal yay şeklinde diş sıraları boyunca yerleştirilmiş. 5 yaşından bunları uygulayın.

Eşit etkili gerilme plakası - yapı lokma çocuğu ayarlamak için erken aşamada yardımcı olur. Onları doğru pozisyon almak neden dişleri etkiler. Çekme plaka genişleterek veya daraltarak için kullanılan üst çenenin kavisli dişlerin bazı düzeltmek için, deforme olmasını önlemek.

hastada mevcut sorunlara bağlı olarak, diş hekimi çeşitli cihazlar kullanılarak, bunları çözmek için başka yollar sunacak. Eğer ısırık düzeltme herhangi bir yöntem seçerseniz Her durumda, yetkin bir ortodontist görüşüne dinlemek emin olun. Sadece profesyonel iyi tedavi seçeneği edebiliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.