OtomobilArabalar

Toyota Prius. yorumlar

yolu Ülkemizde Toyota Prius çok karmaşıktı. Bize Adım o sadece üçüncü zaman var. arabaya giderken biz onların ilk yıldönümü dolgun kutlamak zorunda kaldı. en azından güçlü bir pil türünün güçlü bir motor ile donatılmış ve beslenen, o bize lazım.

Pil Toyota Prius, yorum o kadar dayanıklı değil olmak için yeterli bulmak zor. o% 10 yakıt tüketimi ve zararlı maddelerin emisyonunu azaltmak mümkün olmakla beraber% 14'tür. Ana motor ve elektrik motoru ve ayrı ayrı ve birlikte, diğer bir deyişle çalıştırılabilir Bir seri-paralel devrede. Ana motor, extra tamamen aynı, gerçekten güçlü hale gelmiştir tek şey. Belki toplam gücünde geleneksel motorlara göre daha kötü, fakat onlar daha düşük bir sıcaklık aralığına sahip olması nedeniyle, üs verimliliğini kazanırlar. Sonuç olarak, araba oldu daha düşük maliyetli - ve bu tür melez modelleri oluşturmaya mühendislerin temel hedefidir.

Bu ikiliye içinde canlılık tutmaz. Mükemmel taşıma Toyota Prius, yorumlar mükemmel olduğunu onaylıyorum. Tabii ki, bu mümkün değildir araba Hybrid Synergy Drive Lexus RX 450h ile karşılaştırmak, ama objektif nedenler vardır için - motorun son hacmi 3.5 litredir! Nominal motor hacmi Prius sürekli değişken şanzıman için herhangi akla gol ama hala sayesinde sığmayan ve 60 kilovat kapasiteli bir elektrik motoru fena değil 136 hp, büyür.

Mühendisler Toyota Prius oluşturulması gurur olabilir. Yorumlar bu model bile 150 kişilik bir versiyonuyla, mücadele gücü olduğunu söylüyorlar. Tabii ki, başarılı olmayacaktır bu arabada 100 km'ye kadar 10 saniye bırakın, ancak mümkün olduğunca gösterge daha yakın. Öncelikle, düşüncelerimi toplamak gerekiyor ve ikinci olarak, sadece maksimum dışarı motoru artacak güç modunu etkinleştirmek gerekiyor. Bu modda Göstergeler, atlama 4 kez!

Ama arabada otururken, bunu tamamen yararsız olduğunu biliyoruz. Süspansiyon tür insanlık dışı olarak, gerekli değildir eser yürütmek için do araba yapar, rahat ve yumuşak, yeterince iyi davranır. Buna ek olarak, aktif bir sürüş dinamiği özellikle teklifler değildir. araba slayt ve derin virajlı kaymaya başlar. Ama çok düzgün bir sürüş kendisine vardır. Bu Toyota Prius özelliğidir. sadece bir ses Yorumlar araba çok iyi olduğunu söylüyorlar.

Eğer bir üretici sunulan diğer rejimlerde şımartmak karar verirseniz, o zaman hemen araba hala ayakta olduğunu duygu olacak. Gelen tasarrufu sağlayan bir mod ana tahrik kuvveti taşıtın bir elektrik motoru. Bu yoğun ivme içten yanmalı motora bağlı olan tek altındaydı. 70 km / saat kadar - Böyle bir şema düşük hızlarda hareket kullanabilirsiniz. Araç bu modda geçebilir mesafe b2 km'den azdır. Bundan sonra, akü çalışmayı durdurur. Bu özüdür hibrit otomobil Toyota Prius.

Yorumlar sürücüleri bu arabanın üzerinde hareket için en iyi mod Eko ne olduğu konusunda ikna edici konuşur. Sadece iki güç ünitelerinin Toyota Prius birleşik çalışmasını ifade eder. Her iki birim özellikleri bu modunda çalışmak üzere konfigüre edilmiştir. Hareket bu aracın iyi bir ivme geliştirmek ve aynı zamanda ürettikleri enerjinin minimum bir harcama yapmayı sağlar.

Etkileyici araba seyahat arz 1000 km olduğu bir gerçektir. Bu selefinden daha neredeyse bir yüz elli kilometre fazla. Özellikle şaşırtıcı bu rakamlar yakıt tankı kapasitesi 45 litre olduğunu anladıkları zaman.

Bu makinelerin alaka her geçen gün daha da belirgin hale gelmektedir. Aracın sürüş gücünün hibrit tipi ana olacaktır güne kadar çok az vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.