ÇirkinlikEv güvenlik

Sistem Akıllı Ev ile Konfor ve tasarruf

Yeni ve gelişmiş teknolojiler daireler ve evler bugün dünyada çok alakalı donatmak için. Bu yenilik iletişimin yönetimi ve evdeki tüm ekipman size yardımcı olacak Akıllı Ev sistemidir. Akıllı ev, eğer ısıtma ve elektrik faturalarında zaman ve para tasarrufu sağlayacaktır. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde, tüm ev işleri sizin için yapılacaktır. Sen konfor, sıcak bir atmosfer ve güvenliği hissedeceksiniz. Daha önce ise bu size bir peri masalı gibiydi, ama bugün bir gerçeklik haline gelmiştir. Şimdi, Akıllı Ev herkesin erişimine açıktır!

fiyatlara gelince, onlar fahiş olmayacak. Düşük bir fiyat ile Akıllı ev - zaten yaygın tüketiciler arasında kullanılır çünkü oldukça gerçek.
Akıllı ev kontrolleri kesinlikle evdeki herşeyi: klima, ısıtma, aydınlatma odaları, video izleme, Internet TV, ve diğerleri. bu harika sistem ile, otomatik olarak kararmasıyla beraber dönecek sokakta ışıklar, programlayabilir.

Evde aydınlatma gelince de çok basittir: aydınlatma ruh halinize bağlıdır - parlak böyle resimler veya aynalar gibi belirli iç öğeler üzerinde genel vurgu. Kontrol sistemi, bir evrensel uzaktan kumanda olabilir. İşlevi, iPad veya iPhone olarak yapmaktır.

Eve değilken Akıllı evin bile çalışır. O evde ve yakın çevresinde meydana kamera her şeyi yazar. Hatta evde varlığınızı simüle edebilirsiniz. Buna ek olarak, Akıllı Ev aşağıdaki kullanışlı özellikler gerçekleştirir:

  1. Tespit ve gaz sızıntısı sığırdan ortadan kaldırılması;
  2. Evin saldırı ya da yangın teşebbüs alarmı;
  3. Güç tasarrufu modunda cihazları geçiş yaparak güç tasarrufu;
  4. evine ya da arkadaşlarınızla, çocuk ve personelin bireysel fonksiyonlara erişim kontrolü;
  5. Otomatik olarak tespit ve odada optimum sıcaklığı korumak için;
  6. garaja giriş Otomatik defrost;
  7. saunalar Torna;
  8. akşam Isınıyor.

Eğer evde zaman, akıllı ev sana bakmak için daha fazla olacak. Banyoda havalandırma içerecektir, havuz yağmurdan işlenecektir, bu kapıda konuğu, hakkında bilgilendirecektir. Sabah mucize ev sizin iyi bir ruh hali ilgilenir. O en sevdiğiniz müzik veya TV favori kanalı içerecektir, optimum sıcaklığa göreceksiniz ve kendisi otomatik ile manuel kontrol geçmek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.