SağlıkTıp

Sintomitsinovaja merhem akne: yorumlar, kullanım endikasyonları. benzer bir eylemin Diğer tesisler

Sintomitsinovaja merhem akne, etkinliğini teyit değerlendireceği konusunda, cilt kusurları çeşitli için mükemmel bir ilaçtır. Bu ilaç herhangi eczanede bulunabilir. Ayrıca, düşük fiyatı bu merhem sayıda reklamı kaynaklarını ayırt eder.

ilaç

terapötik bir etkiye sahip olduğu ana bileşeni chloramphenicol'dur. Bu patojenlerin yok eder. aracı prokain parçası bir analjezik etki sağlamaktadır. sorbik asit, hintyağı, etil selüloz, bir emülsiyon yapıcı ve arıtılmış su - yardımcı maddeler arasında.

Çalışma prensibi

Sintomitsinovaja merhem akne (birçok tüketici yorumları onun iyilik onaylayın) bir olan geniş spektrumlu antibiyotik. Kloramfenikol kolayca patojenik bakterilerin hücre zarını nüfuz eder ve üremelerini engeller. İlaç stafilokok, streptokok, Meningokoklan, gonokok öldürür. pratik olmayan bağımlılık Sintomitsinovaja merhem akne (yorumlar onaylamak), bir avantajdır. Bu sayede döküntü meydana gibi uzun süre ilaç kullanmak kolaylaştırır. etkin bir şekilde yaraları, lezyonlar, ülserler, kaynar, karbonkül, yanıklar ve mukoza hastalıkları iltihaplanmış karşı kullanılan akne merhem tedavi ek olarak.

kullanıldığı şekliyle sintomitsinovaja merhem akne

Yorumlar başarıyla hastalığın şiddetini değişen farklı yaşlarda insanlar tarafından kullanıldığını söylüyor. Akne tedavisinde bu merhem% 10 kullanılır. Onun etkilenen bölgelere iki ya da üç kez bir gün ince bir tabaka empoze. sivilce biraz, sonra merhem noktalı edilebilir geçerlidir. cilt lezyonları yeterince şiddetli ise, merhem gazlı bez parçası uygulanır ve sıva macun üstüne, ona başvurmuştur. Tedavi süresi yaklaşık bir-iki haftadır.

Salisilik merhem sivilce

cilt hastalıkları muzdarip olanlar iletilen görüşler belirtmek salisilik merhem birçok rahatsızlıklara karşı yeterince etkilidir. Bu durumda, aktif madde olan salisilik asit. Sen akne ve sivilce kurtulmak için kısa bir süre için kullanabilirsiniz. Bu yüzün tüm yüzeye ve etkilenen alanlar için her ikisi de uygulanabilir. Sabah ve akşam bunu yapmak için yeterli, ve bir hafta sonra sonuç fark olacaktır. Merhem reçetesiz birçok eczanelerde satılmaktadır. Buna ek olarak, salisilik merhem genellikle yüz için kremler eklenir.

Eritromisin merhem sivilce için

Yorumlar bu ilaç çok hızlı hareket ettiğini göstermektedir. Bu uzun süreli kullanımda bağımlılık olabilir, bir antibiyotik içerir. Bu nedenle, en fazla iki hafta boyunca kullanmamalısınız. Merhem günde iki kez cilde uygulanır. Mevcut iltihap belirgin ilk uygulamadan sonra azalacaktır. Merhem, cilt kuruluğuna neden olabilir unutulmamalıdır. Normal ve kuru ciltler olan kişiler dikkatli bu ilacı kullanmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.