OtomobilArabalar

Belarus Gümrük açıklık arabalar

Bugün çıkıyor, Belarus takımına mesafeli araba Rus topraklarında size diğer Avrupa ülkelerinde daha ucuz mal olacak. Tabii ki, Belarus feribot yolcu kamyonlar Beyaz Rusya ve Rusya gibi içerir Gümrük Birliği'nin kurulmasından sonra çok daha kolay hale gelmiştir. Bu nedenle, arabaların gümrükleme Belarus'tan basitleştirilmiş sistem altında gelir. Ve Belarus sınırı geçerken ödenmelidir vergiler miktarı diğer ülkelerin hepsinden daha küçüktür.

Gümrük Birliği'nin malların durumu ile Araba

Üstelik, şu anda Belarus gümrük organları ve Rusya Federasyonu Belarus Cumhuriyetinden araçların alım gümrüksüz ihracat izni yoktur. Belarus Gümrük Komitesi Beyaz Rusya in Gümrük altında Rus Gümrük Servisi Temsilcisi'nden 30 mektup sayısı 03-02 / 1384 Ağustos 2010 göre, araçların durumu Rusya Belarus vatandaşlarının topraklarına ithal edilen tanımlanmıştır.

Örneğin, diğer ülkelerden Ocak 2010'da başlangıcından önce kişisel kullanım için Belarus bireyler tarafından tahrik ve alınan arabalar kayıt numarasını, Gümrük Birliği'nin mal olarak tanımladı. Bu nedenle, bu binek otomobilleri Birliği topraklarının tamamı üzerinde beyan edilmez. Yani, serbest ve gümrüksüz Rus ve Belarus devlet arasındaki sınırı geçmeye vardır. Gördüğünüz gibi 2010 yılı başında, çok faydalıdır kadar Belarus'tan otomobillerin gümrükleme yasal ülkede yakalandı.

Belarus sınırında kesişimi

Eğer sorunumuz yok sınırı geçerken için, önceden gümrük birliği olarak aracın durumunu belgeleyen tüm belgeleri hazırlamak gerekir. To gümrükleme arabalar Belarus'tan hızlıydı, sürücü makinesini çalışır, gümrük şartına sunmalıdır

  1. oradaki Beyaz Rusya'da otomobil kayıt belirtilen 2010 yılı başında verilir araç tescil belgesi;
  2. Kayıt Aynı sertifikası dahilinde işareti Belarus Devlet kasadan Makineyi kaldırmak için;
  3. önce 2010 yılı başında verilen ithal mallar için gümrük beyannamesi, gümrüklerde otomobillerin tescil belgesi kişisel kullanım (- 25a kimliği TA) için bir metadır.

Beyaz Rusya'da otomobil gümrükleme tüm destekleyici belgelerin varlığında uzun sürmez.

Rusya ile sınır

Eh, şimdi Rus sınırına kadar götürmek. Orada karşılamak gibi? Nasıl Rusya'da gümrükleme geçmek? Araç İçişleri Bakanlığı ve Sanayi Rus Bakanlığı ortak bir düzenin temelinde, Rusya yollarda hareket etmesine izin verilmiş olan emin olmak için, diğer yolcu yapmak için gerekli olan araç pasaportu. TCP eşleştirme ileri veren için bir ön koşul araç sınıfı ekoloji "Euro-4".

Uygun ya da değil araç federal sitesi www.gost.ru ve www.customs.ru yerleştirilir yolcu arabası verilen sertifikaların yanı sıra veri bulunabilir dördüncü Avrupa standardı altında. nedeniyle sertifikasyon eksikliği veya resmi web sitelerinde yer alan bilgilere dayanılarak araba ekoloji sınıfını tespit edemiyorsanız, karayolu taşıtları pasaport tanzim olunamaz.

Ayrıca özgürce Rusya'da bir araba kaçırmaya yardımcı olmaz Belarus'tan kolayca geçilen gümrükleme arabaları meydana gelebilir. standartlara uyumunu belirlemek için bir araba satın alırken nedenle, "Euro-4" ilk etapta sizi durmalıdır.

Başka bir yasal incelik vardır. Sen onun sahibinin daimi ikamet için Rusya'ya kendi gönüllü yerleştirme olmak üzere yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız için yardım Devlet programına üye olması durumunda, çevre standartlarını belirtilen karşılamak olmasa bile, araba TSSB alabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.