OtomobilArabalar

Toyota Highlander: yorumlar

Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde otomobil müşterilerinin Lezzetleri birbirinden çok farklı değildir. Üreticiler uzun bu trendi kavradı ve aktif kullanmayı denediği var. İki kıtayı tat geldi sonraki araba, Toyota Highlander olduğunu. Rus sürücüler ve ABD'de hafif araçların sahipleri hem incelemeleri bu çok başarılı bir model olduğunu söylüyorlar.

geçiti ilk nesil iki yıl önce ortaya çıktı. Rusya'da, başka gençleşme sonra, 2010 yılında Moskova Motor Show'da sunuldu. Ülkemizde Debut - bir hareket çok düşünceli, bu hesaba Rusların farklı tatlar alır çünkü.

Harici olarak, araç daha agresif hale geldi. Üreticiler bir eski üzgün bir yüz değişti balık gözlü daha ilginç spora. olağandışı şeklin "üç boyutlu" ışıkların özel efekt. Bütün bunlar sadece yeni müşteriler çekmek için. resme orijinal tamamlamaktadır ızgara bazı vücut parçaları Toyota Highlander ve krom elemanları. yorumlar   Aynı hevesli yanı sıra araba ve onun ekipmanlar hakkında parlak bir görünüm. tasarımcılar atletik bir görüntü oluşturmak başardık ve aynı zamanda hafif bir geçit. Araç çok değiştirilir. Neden 19 inç jantlar standart olarak ulaşan vardır!

ABD pazarındaki tüketiciler için 17 inç jantlar, hem de beş koltuklu salon var önden çekişli 2.7 litrelik ve hem motor hacmi. Amerikalıların emrinde ayrıca bir melez sürümü var. Ülkemiz için standart versiyon ABD ekipmanının maksimum eşdeğerdir. Rus yollar için bir sürümde motorun hacmi 273 beygir 3.5 litre kapasiteli olup olmadığını Tabii, demek. Artı, otomatik şanzıman ve sürekli dört çeker. Aracın üç bölgeli klima kontrol, ahşap kaplama, deri iç, 7 inci yerlerde 7 hava yastıkları ile donatılmıştır gerçeğini tadını çıkaramaz.   Böyle Tüketiciler   Toyota Highlander. yorumlar   basında ve internet forumlarında Tam bunu doğrulamaktadır.

Çok yararlı bir araç Rusya pazarına adapte için karakteristiklerini sürüş değişim oldu. nedeniyle süspansiyon kapakları hafif önceden yüklenmiş. Bu belki de, ve her şey değişir.

Sürücü serbest orta diferansiyel ile, doludur. Diğer verilen ancak üzgün değil. Arabanın parke çıkıyor. Hatta Çekiş Kontrolü olmayan şiddetli zastraivaniyah ile çalışmaz.

Aracın iç dikkat çekicidir. Dışarıda, daha küçük iç mekan gerçekte olduğundan daha görünüyor. Amerikan geleneğinde Ergonomi. koltuk Sürüş Sürücü çok emin değildir tutar. koltuk kenarları düşük ve çok kaygan döşeme - deri. Highlander bile cebinden anahtarı almadan arabayı açabilirsiniz akıllı anahtar ile donatılmış. Motor ayrıca düğmesini kullanarak başlatmak.

Bir araç hız göstergesi 220 km / s üzerinde, ama aslında 180 km / saat maksimum hız. Hatta olmasa da en yüksek, çok hızlı bir şekilde hızlandırır üst hız. Bir düzeyde, Murano ve Honda Pilot koymak mümkündür, ancak aynı hoş anları olarak vermez   Toyota Highlander. Araç hız veya sollama alır zaman sahiplerinin Yorumlar duygusunu tarif. "Ses" da değil çocuk vardı. Bir üst düzey SUV lider insanları hissetmek gerektiği gibi direksiyonuna hissediyorum.

için kötü yollar   Toyota Highlander. yorumlar   Bu gayet açık verir. Oysa Aracın kontrolü iyi asfalt yol için tren. Ama kötü yollar onun için bir sorun olduğu anlamına gelmez. Teşekkür büyük tekerleklere o, ancak ve bizim engin ülkenin sakinleri olmalıdır küçük delikler ve kırık yollar, üstesinden gelmek mümkündür.

Genelde, bu arabanın içinde - tam da ihtiyacımız ve Amerikalılar neyi. Dış ve iç iktidar gücü. yükseklikte ergonomi ve aynı zamanda aracın diğer bileşenler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.