BilgisayarlarBilgisayar oyunları

The Sims 3: Her addon tüm eklemeler ve özelliklerinin listesi

"The Sims 4" bilgisayar oyunu altı ay önce serbest bırakıldı, ama çok futbolcu henüz önceki bölümü terk etmeye hazır değildir edildi - "Sims 3". diğeri addon kiti ile sınırlıdır dördüncü sürümü için geliştirilen tüm eklentiler, bir listesidir. Ama on bir eklemeler ve dokuz katalog "Sims 3" için üretildi. Yani, biz geliştiricilerin popüler oyunun üçüncü bölümü sunuyorsunuz?

"Dünya Maceraları"

Bu eklenti imkanları yurtdışına seyahat etmek sağlar. Al Simara (Mısır), Sham-le-Sim (Fransa) ve Shang Simla (Çin) shem üç kasabalarda bir seçim var. Her ülkede, karakterler ilginç koleksiyon ve şaşırtıcı maceralar bekliyor: mezarların bir çalışma, mumyalar savaş, anlama dövüş sanatı sim-Fu ve Sfenks de dualar.

"Kariyer"

Ek yeni kariyer içerir ve gün boyunca eylem listesinin mevcut Sim genişletir. Bazı meslekler (itfaiyeci, stilist, doktor, hayalet avcı, dedektif) oyuncu tam da vesayetine istihdam yönetmek ve bizzat sim, sadece görevlerin yetersiz listeden öğeleri seçmek değil nasıl gözlemlemek için izin verir.

"Alacakaranlıkta"

Sadece bir ek Eğer özel evler, apartmanlar ve yüksek yükselir yaşamayan olanak Sims 3,"«. Bir apartman ikamet hepsi "takılar" şaşırtıcı gerçekçilik ile transfer. komşuları, sıkışmış asansörler, sıkışık ve yeniden planlama üzerinde yasaklama Gürültü - sert bir gerçeklik değil mi?

Sakıncaya gece kulüpleri ve barlar çeşitli dengelenmektedir. çalışma günü, bu arada, akşam yemeği ile başlar. Ve şehir vampirler ve ünlüler iç içedir!

"Tüm Yaşlar"

İnsan yaşamının her yaş aşamasının özelliklerini eklendi. Çocuklar artık bozgunculuk düzenlemek ve iletişim kurabilir hayali arkadaşı. Gençler yetişkinler evde değilken, partileri ve okul bitiminde kendi balo bekliyor. Gençlik partileri erkeklere ve tavuk başlar ve yaşlı insanlar muzdarip orta yaş krizinin.

"Evcil Hayvanlar"

Ek "Evcil Sims 3" kaynamaya arasında favori biridir. Karakterler nihayet bir kedi, bir köpek ve hatta bir at alabilirsiniz. Bir barınaktan hayvan alabilir veya evsiz almaya. Ancak, vahşi bir atı ilk evcilleştirmek gerekir, ancak o zaman en iyi arkadaşınız olacak.

Sims evde hayvanları tutmak istemiyorum bile, dondurma love eminiz. Bu nedenle, "The Sims 3 hayvan" eklenmesi lezzetli bir soğuk tedavi ile harika van uğruna en azından koymalıdır.

"Showbiz"

gösteri dünyasını fethetmek için Sim gönder! parklar, kulüp ve barlarda sahneye gerçekleştirir. arkadaşlarıyla karaoke söyle. Temel meslek büyücü öğrenin. Cinnah bulun ve en sevilen arzularını yerine getirmek olun.

"Supernatural"

"The Sims 3: Supernatural" - Mümkün mistik ve gizemli atmosferi sokmak için yapar eklenmesi. Karakteriniz bir cadı, peri, ya da kurt adam haline gelebilir. , Bir süpürge, demlemek iksirleri üzerinde Fly Aynanın içindeki yolculuğunu gerçekleştirmek ve sihirli değneklerini kullanmak - ilginç özellikleri bir çok genişletmek için.

Üstelik senin koğuşlarda hayatı artık ay döngüsü etkilenecektir. Bir karakteri, bir erkek oynuyorsanız, daha iyi gece dolunayın dönemlerinde yürür üzerine gitmesine izin vermeyin. Şu anda, şehir korkunç zombi dolaşıp.

"Dört Mevsim"

Hayat simülatörü gerçekçi olmalı ve biz "The Sims 3" ne gibi. Bütün oyunlar eklemeler listesi etkileyici, ama Vadisi veya Sanset Bridgeport evlerin pencereleri her zaman aynı hava vardı eğer o sıkıcı olurdu. yağmur, kar ve sis - Neyse, geliştiriciler dört mevsim, ama hava olayları sadece ekledik.

Buna ek olarak, Sims güneşlenmek ve kardan adam yapabilir. Onları sıcak ya da soğuk. Ve her mevsim kendine has bir tatil getiriyor. Örneğin, Geçen sonbaharda Cadılar Bayramı için şüpheli benzer bir gün.

"Öğrenci Yaşamı"

lise diploması varlığında herhangi bir meslek master Sims önceki yeteneği şimdi bu yanlış anlamayı düzeltilmiş kafaları karıştırabilir edin. Sims, notlar okuyan laboratuvar yapım ve alarak, ter zorunda kalacaktır.

öğretimde zorluk için ödül sevinçle öğrencilere sağlayacaktır. , Suyu bir varil ile bir parti Fırlatma yatakhanede da komşularını ödevlerini kayması ve şehrin içinden çıplak koştu için! Öğrencilerin hayatının en iyi dönemi olacağını olsun!

"Paradise Island"

"The Sims 3: Island Paradise" - toplama, Sims tamamen tesisi hayattan zevk fırsatı sunuldu. Ayrıca, karakterler, sualtı mağaraları keşfetmek deniz kabukları toplamak, nadir balık yakalamak ve denizkızları ile etkileşim, dalış gidebilirsiniz. Sadece köpekbalıkları ve Kraken'a uzak dur!

"Geleceğe ilet"

"Sims 3" serisine son olarak onların yavruları ile görüşmek ve daha önce sadece bilim kurgu romanlarında okuduğum teknolojik gelişmeler, şahit olabilirsiniz geleceği, kentinde karakterleri taşır. Burada her yerde tekerlekler olmadan robotlar, kendilerini yemek hazırlamak ve bulaşıkları yıkamak akıllı makinesi ve kara taşımacılığı hamle gidin. Ve sadece şu an senin Sims davranışına bağlıdır, ileride ne tür düşecek. Her dakika meteorlar düştükleri, parlak renkler ve temiz cadde veya kasvetli distopya ile güzel Ütopya - ne seçeceksiniz?

Bir dizin nedir?

Biz konuşursak bütün eklentilerin "Sims 3" listesinde bir dizin olmadan tam olmaz. Bu tema karakterler için giysi, saç ve mobilya ayarlar. Bütün bunlar bağımsız yapılabilir, ancak hazır ve oyun ile uyumlu olacak şekilde geliştiriciler tarafından test satın almak daha kolaydır.

ücretsiz "The Sims 3" için eklentiler nelerdir?

Bu ücretli bir oyun, bu nedenle tüm serbest eklenti "Sims 3" için internette bulacaksınız korsan kopyalar bulunmaktadır. Kendine saldırıya uğramış versiyonu bol "glitches", asılı, çöker ve böcek şeklinde gereksiz sorunlar yaratmak için herhangi bir şey için.

saç, mobilya, ev, giysi - Ama web'de ücretsiz ek oyun için içeriğin büyük bir dizi vardır. Bunlar bir hobi olarak bu işi yapan normal bir oyuncular da yer alıyor.

Bu özellikler "Sims 3"-ons ekleyin. yazıya tüm eklemeler listesi serbest bırakılmaları sırasına göre yapılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.