BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Counter Strike: Global Offensive - sistem gereksinimleri ve çıkış tarihi

anlaman gereken ilk şey - bu önemli sürümler olarak doğaüstü bilgisayarınıza herhangi bir hak iddiasında olmaz bu yüzden bu oyun, nispeten uzun zaman oldu aslında. o da fizik veya grafik açısından size bir olağanüstü yenilikleri sunuyor böylece İkincisi, bu oyun, başarılı motor Kaynak oluşturulur. öğe kırmızı yerleştirmek için olamaz, böylece, onun temel amacı değildir. Aksine, hatta profesyoneller içinde - CS için: GO yöneten çok etkileyici bakmak için bile bilgisayara çok yüksek değil gereksinimleri. Ve daha oyuncular zaten yoğun oyun topluluğuna katılmak için izin verecektir. - Ve yine ne Global Offensive Sistem Gereksinimleri: Counter Strike? Bu, bu makalede ele alınacak.

işletim sistemi

Küresel Saldırı Sistem Gereksinimleri uyumlu işletim sistemleri listesinde bu içerir: Counter Strike durumunda çünkü XP kullanıcıları sevinebilir. Doğal olarak, "yedi" konulu oyun çalıştırmak için tavsiye edilir, ancak oyuncular büyük bir sayı, "teşekkür ederim" çağdaş tasarımlar oldukça XP desteğini terk etmek, çünkü geliştiriciler söyleyebilir. Bu nedenle, desteği ile bu kadar büyük bir oyun işletim sistemi ancak sevinmek olamaz. Ancak bu modern oyun bunu desteklemez çoğunlukla hala olduğu için, eski bir işletim sistemine uzun süre kalmak gerektiği anlamına ve gelmez, bu sistem ile uyumlu olması muhtemel aynı Counter Strike yeni parçasıdır ne zaman. Buna göre, bu oyun için en iyi seçim - "Yedi" Windows Ancak, Counter Strike: Global Offensive Sistem Gereksinimleri işletim sisteminin seçimi sınırlı değildir, ama çok ciddi değil, çünkü merak etmeyin. İmkân talep olmaz itibaren, bu nedenle herhangi bir sorun olmadan bilgisayarınızda projeyi çalıştırmak yüksek bir olasılık vardır.

işlemci

içeri, önce belirttiğimiz gibi Counter Strike: Global Offensive kullanıcıya Sistem Gereksinimleri çok hoşgörülü. Artık her yerde karşımıza çift çekirdekli ve daha yakın zamanda chetryrehyadernye çünkü bu yapılandırma her bilgisayarda bulunabilir - örneğin bile işlemciyi al - Minimum ayarlarına oyunu çalıştırmak için, değil az GHz'lik 3'ten kapasiteli tek bir çekirdeğe sahip olmak gerekir işlemciler. Doğal olarak, maksimum yapılandırma, en az iki çekirdek gerekir - tercihen aynı kapasiteye sahip. Ve sonra CPU yükü bakamaz, bu nedenle maksimum ayarlarında CS oyununda duracak. Sistem Gereksinimleri Counter Strike: Global Offensive son derece nazik ve çok sayıda oyuncular oyuna katılmak mümkün olabilir sağlamayı da amaçlamaktadır.

rasgele erişim belleği

hafızadır - bütün oyuncular bir bilgisayarın en önemli unsur olduğunun farkındadırlar. o oyunlara gelince Doğal olarak, burada size dikkat etmelisiniz hangi RAM, ilk göstergesidir. Ve bu açıdan sistem gereksinimleri Counter Strike: Global Offensive - birini maksimum ayarlar için, iyi, RAM sadece 0,5 GB gereklidir asgari ayarlarda çalıştırmak için çünkü hatta yükseltmek için zaman var ve yapılandırma olmayanlar, nispeten düşük memnun edecektir. CS gereksinimleri daha kabul edilebilir gibi görünen bir sonucu olarak, modern oyunları, RAM 8 GB'a kadar gerektirmektedir. herhangi bir sorun olmadan bugünün bilgisayarlarının yapılandırma oyunda maksimum ayarları koymak için olanak sağlayacağından, Global Offensive Sistem Gereksinimleri maksimum: Yani güvenle Counter Strike içinde düşünebiliriz.

ekran kartı

Doğal olarak, her şey değil taslak Counter Strike en yüksek göstergelerin şunlardır: Ekran kartı için de Global Offensive Sistem Gereksinimleri. Ve video belleği sadece 256 MB oluşturuyor. Hatta eski dizüstü bilgisayarlar bu erişebilir , video belleği olmayan az ya da çok, modern bilgisayar söz. Yani en azından 512 video belleği olması gerekir kesin Video kartınız elimizde ne var - 3-4 GB Modern talepleri karşılaştırın. GO - Bilgisayarınızda daha çok küçük gerektirdiği şekilde kitlelere ulaşılabilir bir oyun - ama sunar: sonuç CS olmasıdır.

Çıkış

Daha önce bu oyun oldukça zaman çıktı bahsedildi. Yaz 2012 - Ancak, birçok CS bu sürümü için çıkış tarihine beri, garip bir açıklamada gibi görünebilir. daha az üç yıl sürdü bu durum, ifade eder. olasılıklar geniş hale gelmektedir, geliştiriciler zaten yapmanız verilir gerçeğiyle olarak gerçekçilik yakın, hem de etkileyici daha talepkar oyunlar, oluşturmak için kullanabilirsiniz - Ama oyun endüstrisini geliştirmeye edildiği hızı hakkında unutma. Bu nedenle, biz güvenle 2012 yılında serbest bırakıldı oyun, modern projeler CS olarak En son olmadığını söyleyebiliriz: GO - en Küresel Taarruz'un CS 1.6 aynıdır. Hatta açısal piksel CS 1.6 ve şimdi birçok oyunculara hitap - yakında kullanıcıların yorgun alacak GO: Ancak, bu CS olası değildir. Böyle oyunlar ölümsüz ve her zaman daha bir on yıl önce serbest bırakıldı süren projenin, bir akşam veya iki geçirmek için mutluyuz fanlar olacaktır. Hiç şüphesiz o zamana kadar, büyük olasılıkla, yeni zirvelere bilgisayar oyunu yükselterek grafik, mükemmel fizik ve diğer birçok çan ve ıslık, sverhsovremnnaya rağmen oyunun son sürümü, en az bir beş yıl boyunca üstünde tutacaktır iddia edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.