BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "teşvik" para birimini değiştirmek için: ayrıntıları ve temel bilgiler

"Buhar" - benzersiz bir platformdur nereye dünyadan tüm oyuncular. Onlar için, çeşitli başarıları, oyun satın alma bir profil bitirme ve elde arasında değişen fırsat çok sağladı. Ama nedeniyle programda son olaylara dikkat edilmesi gereken değişikliklerin çeşitli büyük miktarda idi. Ama en ilginç şey birçok kullanıcı sorunla karşılaşmış olmasıdır. Onlar sadece daha önce bir çift tıklama dönüştürülmüş olabilir "teşvik", para birimini değiştirmek anlamıyorum. Artık o kadar kolay değildir geliştiriciler bu özelliği sınırlı çünkü, bunu yapmak için ortaya çıktı. Ve bu makalede bu konuya ilişkin gerekli tüm bilgileri içerir.

"Teşvik" Döviz

Nasıl "teşvik" para birimini değiştirmek için? bunu yapmak için neden rahatsız bu soruya cevap vermeden önce, öncelikle anlamak gerekir. Böylece, para birimi dönüştürme önce olduğu sen (Yurt dışında) ikamet yeri değiştirdiğinizde, kolayca daha uygun fiyat etiketini değiştirmek mümkün olduğu için uygundur. Buna ek olarak, piyasada dikkatli bir çalışma daha düşük bir fiyata dağıtılan bazı oyun satın almak karlı olabilir. Bu kişisel tasarruf ve tüm oyun projeleri satın sağlar. Ama şimdi, bunun nedeni dünyada ekonomik durumun niteliğine çok daha zor hale olun.

bağlama ilkesi

Nasıl ruble "teşvik" para birimini değiştirmek için? Şu anda Rusya'da fiyatlarının düşük ve en çekici oynamaya çünkü yabancıların bu ilgi Özellikle akut. Ancak, satış açısından sahtekarlığı ve kaos önlemek için, geliştiriciler aslında, profili oluşturmuş kullanıcı, bölge, Fiyat bağladı. Ve bu gerçek varlığı tespit edilebilir hangi kullanıcıların sürekli izleme, orada olduğu gibi programı hile kolay olacak sanmıyorum. Yeni fiyatlandırma politikası geliştiricileri kendi konumu doğrulamak için ihtiyaç ve para birimi tavlamışsın edileceği bölgeyi gösterir. Bu nedenle, ruble dolar arasında "teşvik" para birimini değiştirmek için bir yol bulmak, bu kullanıcı sözleşmesinin yeni öğeler ile bağlantılı olarak dışarı çıkmadı. Ve tam da imkansız zaten onları kırmak.

Nasıl değiştirebilirim?

Böylece, para değişimi kendi olamaz, ancak genellikle değiştirilemez anlamına gelmez. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan ve "Buhar" değiştirebileceğiniz para desteğinde uygun tirajlı sonra, Rusya'ya taşındı eğer Geliştiriciler dikkate ikamet değişikliği olasılığını alır. Doğru, hesaba sen harekete onaylamak için belgeler gerekebilir gerçeğini almak gereklidir. Bu istemci fiyatları değiştirmek için gerekli hale nedenle, şimdi zaten "teşvik" para birimini değiştirmek tam olarak nasıl bilecek. Önemli olan bu platformda kullanımında haklarınızı ve fırsatları bilmektir. Ve sonra kesinlikle sorun olmayacaktır.

Hile için Ceza

Ama sözde sen idarenin bilgisi olmadan para değişikliğini uygulamak için izin birçok yol vardır. Buna ek olarak, aktif video ve bu oyun ağının sınırlamaları dolandırıcı izin talimatları terfi. Bunlar dikkate sorumluluk ve hizmet sınırlamaları alamaz izin. Ve baypas anlaşmalara "teşvik" para birimini nasıl değiştirileceği yollarını göstermektedir. Ama çekmek olabileceğinden imkansız her durumda benzer araçlar kullandığını ol. Ya Profiliniz için veri çalmak dolandırıcıların kurbanı haline veya servis yönetim ve yargı sürecinin hiçbir aşamasında ve barışçıl bir çözüm olmadan anlaşmanın hakları satın alınan tüm ürünlerin yanı sıra kalıcı yasaklı hesabı kaldırmak için hesaplayın. Bu nedenle, daha önce risk dikkate değer. Daha da iyisi kurallara uyun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.