BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Clans çatışma: Yerleştirme TH5

Ve sonra belediye binasının yeni bir düzeye taşındı. Yine baş ağrısı - yerleştirme TH5. Yeni çit, dört bomba, top, tek kule okçular ve büyücüler kulenin 25 hücrelerini: Aslında, zorluklar sadece birkaç yeni binalar eklemek aynı "Town Hall" 4 düzeydir, olmamalıdır ortaya çıkar. bir kerede tüm birimlere muazzam zararlara sebep Kule sihirbazlar. Yani Çitin üzerinden koymayın ve binaların diğer türleri kapsamalıdır. Hizalama TH-5 taban yapısındadır aşağıdaki savunma içerir:

  1. Cannon - 3 adettir.
  2. Kule archers - 3 adettir.
  3. Çit - 100 adet.
  4. Harç - 1 adet.
  5. Hava Savunma (PVO) - 1 adet.
  6. Kule büyücü - 1 adet.
  7. Çeşitli trans - 8 adet.

hizalama TH5 bardak kümesi için

bardak altında hizalama seviye 5 belediye binası hiçbir mantıklı. Hala çok zayıf savunma yoludur. senin belediye binasının üstünde en az bir seviye olan herhangi bir oyuncu herhangi bir sorun olmadan kazanmak için. Eğer zayıf oyuncular saldırıyor, bu düzenleme tabanına mantıklı. Sadece TH5 taşındı varsa, Clans Clash of hizalama, yukarıda verilen Eğer deneyimsiz oyunculara karşı savunmak yardımcı olacaktır. Merkezde, TX ve havan yerleştirin. Ayrıca yerinde harçları Fortress Clan (QC) koyabilirsiniz. korunması için yaptığı "takım arkadaşları" asker talep edin. CC düşman saldıran askerlerin zaman tepki gösterecek ve koruyucu yapının yardımına çalışacaktır.

kaynakları korumak için TH5 baz

kaynakların korunması için hizalama TH5 bir bütün olarak tüm veritabanının atış aralığını kapsayan amacıyla, merkezde harcın tesislerinde dayanmaktadır. Kule okçu, tazyikli ve Kule büyücü: Kaynaklar diğer savunma yapılarla kaplı olmalıdır. Belediye çitin üzerinden veya kartın diğer ucunda yerleştirilmelidir. Kabinin kenarları boyunca kurucu düzenlenebilir. Oyuncunun nedeniyle inşaatçılar kartın kenarlarında kulübe vardı aslında üç yıldızlı bir üs kırmak için yeterli zaman yoktu zamanlar oldu. Düşman üssü düzenlenen saldırıda konum, aynı hatayı önlemek için, kartın tüm açıları kontrol etmeyi unutmayın.

klan Battles TH5

klan savaşları esas merkeze yerleştirilir Teksas. savaş için hizalama TH5 istisna değildir. Haritanın kenarları üzerine koyun, böylece Kaynakları sen, kaybedemem. Kitle imha (harç kule büyücü) temel silahlar sonraki belediye binasının yerleştirilir, ya da onlar onun ateşle ona kaplıdır TX korumak için. Klan kale de tabanın çevresi içinde yerleştirilmelidir. önce asker Baz korumak için sormak unutmayın savaş başladı. Bu birliklerin savunma olarak iyi kullanılmaktadır: okçular, sihirbazlar cadılar, kölelerinin.

klan savaşları saldırıda gibi?

klan arasındaki savaşta, her oyuncu iki saldırıları verilir. altı - bir oyuncu "yıkmak" olabilir yıldızlı sayısı. rakip klanlar arama yaptıktan sonra hazırlamak için bir gün tam olarak vermek. Bu süre boyunca, oyuncular veritabanını değiştirmek ve rakibin tabanını görebilirsiniz. Hizalama TH-5 baz fincanın kümesi için aynı olabilir.

Eğer 3 yıldız kazanabilirsiniz rakipleri, sadece o seçin. Savaştan önce, kartları açıları kontrol dikkatle tabanını inceleyin. Kartın köşeleri bir yer inşa etti, bunlar bu binaları imha ettiğini, dört okçuları alın. Savaşta, bir yıldız zafer eşdeğerdir. Her kazanan oyuncusu için bir bonus alır. O klanınıza kazanırsa tüm onu alırsınız. Bir klan beraberlik oynadığı veya kaybederseniz, oyuncular bonus sadece bir kısmını olsun. daha güçlü bir rakip saldırarak bonus puan koşmayın böylece klan kaybedebilir. Bir klan savaşı kazanmak için, tüm oyuncuların çabaları gerekli.

Biz TH5 ulaştı kez tüm binaların yükseltme gerçekleştirene kadar, Clans Clash of hizalama, saldırılara karşı sizi kurtarmayacak. Geliştirilmesi ve tüm binalar pompalama, kendi köy daha yapmak ve belediye binası sonraki seviyeye gitmek mümkün. Önemli olan - acele etmeyin ve dikkatli olun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.