Ev ve AileAksesuarlar

Adidas spor çanta - rahatlık ve konfor

Uzun yıllar boyunca spor markası "Adidas" çeşitli spor müsabakaları sponsorudur. Sıklıkla Dünya Kupası'nda tarafından finanse ediliyor. Bu popüler sporun sayesinde artık tüm dünyada bilinen bir şirket "Adidas", yaratıcısı, Adolf Dassler, rahat ve şık üretimine başlayan spor ve ayakkabı.

Bavyera'da bulunan Herzogenaurach, Kasım bin dokuz yüz yaşında bir üçüncü gününde şehrinde doğdu Adolf Dassler. Annem bir çamaşırcı oldu, babası bir fırıncı olarak çalıştı. Adi (o zamanki adıyla) o müzik ve edebiyatı seven, mütevazı ve sakin bir çocuk büyüdü. Ve o futbol için bir alıcı tutkusu vardı. oğlan umutsuz Fan ve oyunun bir hayranıydım.

1915 sonrasında Dassler ailesinin içinde bulunduğu zor durum daha da kötüleşti. Başlangıçta, ara sıra, görece az sayıda işler kesintiye edildi. 1920 yılında Dassler ailesi kendi işlerini başlama kararı - Dikiş ayakkabılar için bir atölye açmak. Bunun Yer annemin çamaşır oldu. doğrudan ağzına - Anne ve kız kardeşi Adi bir desen ve Adolf, kardeşi Rudolf ve babası yapan. aile şirketinin ilk ürünleri terlik uyku başladı.

Ürünler aile Dassler popüler oldu ve bu satış ile ilgili ve bu alanda doğal bir hediye vardı hatırı sayılır liyakat Rudolph vardır. Dört yıl sonra, kardeşler bir ayakkabı fabrikası oluşturun. aile üyeleri ile birlikte, zaten 20 maaşlı çalışanı bulunmaktadır. 1925 yılında tutkulu futbol fanı - çivilerle futbol ayakkabıları - Adi olağanüstü ürünü -sozdaot. 1928 yılında sporcular "Dassler" Şirketin ayakkabı Olimpiyatları'nda Amsterdam'da gerçekleştirin. Şirketin popülaritesi arttı.

Savaştan (1945) sonra, iki kardeş arasındaki bir tartışmadan dolayı, şirket altüst olur. her şeyde acı rakipleri haline gelmiştir, - ve "Puma" (Rudy kafa) - Onun yerine "Adidas" (Adi sahibi) firması vardır.

Bugün, şirket "Adidas" - spor malların marka lider. Çanta "Adidas", birçok sporcu olarak, bu yarışmada başarının anahtarıdır. Bu ürünler, yüksek ergonomi ve dayanıklılık ile karakterize edilir. Çanta "Adidas" spor büyük bir aralıkta şirketi temsil etti. Onlar eğitime sadece giyilebilir. Eğer giyim sportif tarzı tercih ederlerse, resmin bir parçası haline gelebilir. Çanta "Adidas" - bir aksesuar bir stil ve konfor.

Her spor giyim ve öğelerin bir yeri vardır. Üniformalar, ayakkabı, ek donanım bir yolu taşıması gereklidir. Bunu yapmak için, ve torba "Adidas" tarafından yaratıldı.

ürünleri popülaritesinin zirvesinde hep bu yüzden şirket sürekli yakından, moda trendlerini takip ediyor. Son zamanlarda, şirketin mal fanlar spor çantaları "Adidas" vb baskılar, sıradışı tasarımları, ironik uygulamalar, çeşitli dekore edilebilir fark Bunun gibi birçok kişi.

Tekstil veya deri çanta gündemde olmak isteyenler için oluşturulmuş "Adidas", kendisine yüksek hedefler belirlemek ve istenilen sonucu elde.

Buna ek olarak, şirket "Adidas" kadın çanta, erkek, bayan cüzdan yapar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.