Ev ve AileAksesuarlar

Favori perde kurtarmak için nasıl

Bir erkek evde ise, ofisinde veya yatak odasında televizyon izlerken koltukta oturma odasında bulunabilir. dışı saatlerde bir kadın, orada zamanının çoğunu mutfakta "ocak ve ev faaliyet" ve.

mutfak iç Perdeler

Ve biz de bu yüzden etrafta, temiz, güzel ve şenlikli oldu, rahatlatmak istiyorum. En kolay yolu değiştirip zanavesochek ve uzay genişletmek ve huzur bakabilirim perdeler kullanarak ana "ev ofis" içini süslemek için. Bazen biz on sekiz vardı ya da belki biraz daha zaman bizim mutfak tasarımının en güzel unsurlar olduğunu görünüyor. Ve homurdanma yok, o zaman ne iyi bizim yıllardır.

Olumsuz etkileyen faktörler

Nasıl bizim favori perdeleri kaydedebilirim? Biz ilk kendilerini olumsuz etkileyen faktörleri belirlemek. Her şeyden önce - öyle:

  • toz ve yanma ürünleri çökeltilmesi;

  • Parlak güneş ışığına girilmesi;

  • çamaşırhane;

  • mekanik hasar.

Her şey temiz olmalı

Sık sık onları temizlemek zorunda Mutfak perdeleri hızla dokunmadan, sprey ve duman kirli pişirme kokuları, emerler. Bu çok karmaşık bir tasarım olmasa da, henüz mutfak için perde yıkama önce talimatları okumak gerekir. Pamuk ve keten güvenle arabada prostirnut ve ipek ürünü elle yıkamak için daha iyidir olabilir.

güneş ışığının etkisi

Bizim pencerelerde ışık parlak güneş, bu bizi mutlu ediyor ve memnun edecekse çiçekler camekanlar büyüyor. Ancak olumsuz etkilenen dokuların ürünleri için - boya solmaya ve kumaşın kendisi de yok edilir. Daha az rengini kaybetmiş ve doku doğal elyaftan, açık renkli model olarak imha edilir. ormanda ya gölde hissetmek için izin perdeler Güzel orijinal çizim, doğal iç yüzünü korumak mümkün olacaktır.

Dikkatli yıkama - uzun ömürlü bir ürün söz

mutfaklarda kullanılmak üzere tasarlanmış özel kumaş, yıkama olmadan uzun bir süre olabilir. İlk yıkamadan önce, sizin deterjan kumaş nasıl tepki vereceğini görmek için küçük bir alan üzerinde biraz deneme arzu edilir. Ve el ve makinede yıkama, bir deterjan ve ılık su kullanılması arzu edilir, daha sonra ürün, büyük bir büzülme vermez ve su geçirmez emin olacaktır.

Bazen sevdiğiniz şeyleri geri yüklemek zorunda

Perdeler kendileri yapmak sevdiklerinize Mekanik hasar, neredeyse can, ama bizim genç kardeşlerimiz (kediler, papağan) bu "tüm olası yardım" bir rol oynayabileceği belirtilmektedir. Ve burada zaten biz sadece tamir değil konuşmak ve edebilirsiniz sanatsal nakış veya karmaşık restorasyon. Ama yapmayacağım yani favori perde "die izin vermemeye"!

yepyeni

Yıkama veya tamirden sonra demir perde sadece yanlış taraftan arzu edilir. Bazı malzemeler yolu tutumlu hatta pat yoktur. nişasta karışımı, iyi çalkalayınız durulama ve genleşmiş halde takılmak ya da belirlenen noktaya asın Onların kadar. Kuruduktan sonra, onlar eskisi kadar iyi bakmak ve herhangi bir özel bakım gerektirmez.

Gördüğünüz gibi, favori perdelerin ömrü zor değil uzanır. Önemli olan - başlangıçta sevdim ve göze hoş, onlar güçlü olduğunu onlara böyle seçin.

Yazar: Internt dükkan panjur ve Gardin Izabella.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.