Ev ve AileÇocuklar

Çocuk için Laksatif "Duphalac". Kabızlık ile yardım

sadece yemek konusunda ama nasıl tuvalet favori çocuk gider - onlara bütün konuşma söyleyerek sanal alanlarında mumyalar de birçok kahkaha. Aslında, hayat iştah ve dışkılama ilk yıllarında - fiziksel hem de psikolojik çocuğun ana göstergelerin refahı,.

Neden kabızlık vardır

Dışkılama ile ilgili sorunlar hala en sık uygun çevrelerde tartışılmaktadır. Bu çocuk hala oluşturuluyor bilinen tüm kolik, ilk birkaç ay içinde genellikle başlar bağırsak mikroflorası, ve sinir sistemi vücut ve onun derin kaslarını kontrol öğrenir. Ne yazık ki, kabızlık genellikle yıllarca geciktirdi.

Kabızlık nadir ve ağrılı dışkılama, aynı zamanda bir çocukta çok sert dışkı sadece denir. Birinci nedeni - gıdadır. diyet (sebze, meyve) ve suda yeterli lif ve yutma net modu varsa, dışkılama ile zorluk kaçınılmazdır. İkincisi - bu kadar hareketli yaşam tarzı değil. Çocuklarda, kesinlikle nadirdir, ama yine de bazen o da olur. Üçüncü - bu psikolojidir. Çocuk stres altında olduğunda Kabızlık olur. Örneğin, vb bir bahçe, lazımlık eğitimi veya tuvalet ve adapte zaman.

Dördüncü neden - iç organların hastalıkları. Ancak, ne olursa olsun aslında ne, müshil "Duphalac" çocuk için - mükemmel tıp kabızlık üstesinden gelmeye yardımcı olur.

ilaç "Duphalac": aksiyon, fiyat

Sadece bu ilaç pratikte zararsız olduğunu söylüyorlar. onun kontrendikasyonlar sadece fruktoz intoleransı, galaktoz, laktoz ve bağırsak tıkanıklığı bulunmaktadır.

Doktorlar yaşamın ilk günlerinden, herhangi bir yaşta bir çocuk için "Duphalac" demektir öneriyoruz. Buna ek olarak, öyle bir cankurtaran halatı hamile ve emziren anneler için.

O ebeveynlerin görevi kolaylaştırır ve çocuk sorunsuz Bu ilacı içmeye izin veren bir tatlı şurup, olarak kullanılabilir.

laktuloz içeren şurup, kalın bağırsak geçer ve sadece hareket başlar olarak. Laktuloz böylece daha yumuşak dışkı yapma ve ek basınç yaratan ve peristalsis normalleştirir hacmini artırarak, bağırsakta su muhafaza eder.

İlaç tavsiye bebek için "Duphalac" da dysbacteriosis may doktor, enterit ve hepatik ensefalopati.

Bu ilacı kullanırken Böylece, kabızlık önemli değil neden olur. Bu ağrı ve rahatsızlığa neden olmayan bir çok hafif müshil etkisi vardır. Şair, doktorlar genellikle çocuklar için tam şurup "Duphalac" dışarı yazılı. Onun fiyat şişe hacmi 450 ruble beş yüz mililitre yüz mililitre başına 300 ruble arasında değişir.

dozaj

farketmez - Demek ki sıralanır, yani kabızlık "Duphalac" çocuk, 3 yıl ve ona 3 ay boyunca ilaç vermek kesinlikle tehlikeli değildir. Şurup a, laksatif, yetişkinlerde ve çocuklarda aynı doz tek fark her ikisi için de uygundur.

Bu günde bir kez alınır. Yetişkin - 45 mililitre kadar. Üç yıldan altı yıla 15 mililitre, - - 10 ml, üç yıla kadar - 5 ml yediden on dört yaş arasındaki çocuklar. Resepsiyon başladıktan sonra iki gün boyunca bekleyen etkisi. Bundan başka, Doz hastanın durumuna ve sağlık durumuna bağlı olarak, her iki yönde de ayarlanabilir.

çocuk için ilaç "Duphalac" bağırsak mikroflorası üzerine tamamen güvenli ve yararlı etki olduğundan, otuz gün içinde seyrini tayin. Gerekirse, bir ay aradan sonra, ilaç tekrarlanabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.