Gıda ve içecekYemek tarifleri

Tavuk Tabaka - en popüler yemekler biri

Belki "Tavuk tütün" olarak adlandırılan bir tabak sevmiyorum demek az insan vardır. Çok iştah açıcı ve lezzetli yiyecek. Tarif bu yemeğin basit ve malzemelerle çok sayıda gerektirmez. bunun hazırlanması en önemli özelliği baskının ile özel bir tavada bulunmasıdır. Ama bu mucize tava sahibi olmasalar bile, kolayca intihar araçlarını kullanarak, bir çıkış yolu bulabilirsiniz.

Yemeği hazırlamak için "Tavuk tütün", yaklaşık bir kilogramlık ağırlığa bir karkası gerekir. daha sonraki işlemler için tavuk pişirme. Bu yıkanmış ve bir kağıt havlu kullanılarak kurutulur edilmesi gerekmektedir. Sonra yavaşça karkası kapalı yenebilir. ihale et zarar vermemek için dikkatli bir şekilde bunu. selofan tavuk sarın ve dişleri yok yan çekiç ile püskürtmek. Genç bir kuş, basitçe elle yoğurun. Sonra iyi bir şoven olmalıdır.

Şimdi sıra tuz ve karabiber herhangi biriyle tavuk mümkün karalama olduğunu. Daha iyi bir kokulu kara biber almak. Ayrıca sarımsak alıp özel basın aracılığıyla iletir. Bu sarımsak ezilir ve tavuk karkası ovalayın. Bundan sonra ısıl işlem için hazırdır. Genç tavuk öncesi dekapaj gerektirmez. Sarımsak ve pişirme sürecinde baharat et lezzetleri verecektir. Eğer zamanınız varsa Ama, birkaç saat buzdolabında kapalı bir kapta karkası koydu.

Zaman bitkisel yağ ve set basınçla özel bir tavada tavuk yaymak için gelmiştir. 20-25 dakika sonra, gerçekleşecek, kapağı açın ve karkas açmanız gerekmektedir. Aynı zamanda diğer tarafta Fry. Özel bir kızartma tavası olduğu durumda, ters kapağın arka tarafında yüklü herhangi bir mal kullanabilirsiniz.

Tavuk tütün Pişirme farklı tarifler baharatlar ve marine bileşimin mevcudiyeti ile farklı olabilir. İşte tavuk hazırlık tarifi orijinal soslu. Öncelikle marine hazırlamak gerekir. Bir kapta basın yoluyla sıkma, sarımsak ve öncesi temiz götürün. Ayrıca iki çorba kaşığı her salça hakkında da ekleyerek. Şimdi istenirse baharat dökün ve limon suyu eklemek zorunda. Tüm malzemeyi size iyice karıştırın gerekir. Biz kenara sos kenara ve tavuk hazırlanması geçin.

Karkas iyi yıkanmış ve daha sonra bir kağıt havlu ile kurutulmalıdır. Dahası, bu meme boyunca kesilmiş ve dümdüz olmalıdır. Bir çekiçle tavuk defetmek, ancak et zarar vermeyecek şekilde bu dikkatle yapılmalıdır. Ya da sadece bütün eklemler yumuşak böylece, elleriyle yoğurun. Sonra tavuk pişmiş marine yağlamak gerekir. Birkaç saat serin bir yere koyun.

Tavuk marinate sonra, bitkisel yağ ile iyi ısıtılmış tavada üzerine koydu. ağırlığıdır hangi kapak üstüne koyun. 20 dakika her iki tarafında Fry. Tütün tavuk yükün etkisi altında boşuna, kuru olduğu gerçeği ile ilgili endişeler. Tam tersine, bu yemeğin lezzetli kızarmış kabuk ile suludur. Ancak, tavuk yanmış olmadığından emin olun.

Bir tavada pişirildikten sonra Olası bir süre pirinç odasında tavuk koymak ve hatta "ızgara" açın. Bu yemeğin için mükemmel taze sebze ve otlar vardır.

folyo tavuk da tavuk tütün pişirme seçeneklerden bir tanesidir. Ancak bu durumda biz çok net bir değil olsun. Marinat herhangi alır. Onlara Hazırlanan karkası yağlar ve tat herhangi baharatları ekleyin. Biz folyo üzerine kuş koydular ve dikkatlice kapatın. Biz fırında tava gönderin. Pişirme sonunda önce, kızaran tütün tavuk folyo açabiliriz. bir işlev "Izgara" varsa, o zaman güzel bir kabuk zolostistuyu almak için kullanabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.