ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Dairesel testere: seçim özellikleri

Disk veya Dairesel Testere ahşap ve diğer malzemeler ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. konut Disk kesiciler üzerinde monte ile yüksek hızlarda testereyle üretirler. farklı türleri vardır testere, ayrıca uglorezy sayılabilir.

Dairesel testere bir ağaç Döşeme ve hatta kontrplak büyük yaprak kesmek için izin verir. Eğer raspilochnye özel tablolar kullanamazsınız Bu özellikle yararlıdır.

sol elini ve sağ elini, ana elektrik devresine bağlı veya pil gücüyle çalışabilir edilebilir: Portatif daire testerelerin iki tipi vardır. seçim konveyörler egzersiz, aşağıdaki noktalara dikkat edilmelidir.

Önemli bir faktör bir sahiptir ağırlığı olan el testere. Kütle farklı model üç ila altı kilogram arasında değişebilir. Kablosuz cihazlar ekstra ağırlık pili ekler. Bu nedenle, zincir düzenlemeliyiz bir enstrüman satın alırken ağırlığını hissetmek ellerinde biraz zaman gördük. 15 amper kablolu modeli olacak kadar basit ev işleri için, hangi maliyet daha düşük 100 $ olabilir.

Bir araç seçerken ağaca daldırma derinliğini belirleyen bıçak, boyutunu dikkate almak gerekir. Daha büyük bıçak boyutu dairesel testere, o kadar çok kesim gerçekleştirebilir. Küçük bir bıçak olan cihazlar manevra daha kolaydır, ancak her halükarda kesim materyalinin boyutunu dikkate alınması gerekmektedir.

Birçok model çeşitli açılarla kesim gerçekleştirmek için bıçağın açısını değiştirmek için izin veren bir özelliği vardır. Daha kesin performans için her derece işaretlenir iletki sahip olan daire testere gereklidir.

aracı seçiminde Değil az rol motorlu pozisyonunu oynar. Biz motor bıçak ile aynı seviyede yer alıyor ve motor bıçağın tarafında bant bulunur, zincir tahrikli gördü. Bir zincir tahrikli bir cihaz daha güçlüdür ve biçilmiş toplu kereste, taş ve hatta beton olabilir. Bu tür dezavantajı, yüksek maliyetli ve ağır ağırlığıdır. Eğer metal ve diğer benzer malzemeler ile çalışmak için herhangi bir planı varsa, her zamanki daire testere tamamen uygundur.

Satın alma yürütülmesi, ek fonksiyonların varlığı için bakmalıyız. Bunlar toz torbası, lazer işaretçisi, acil kilit içerir. Sen, birkaç modellerini karşılaştırmak ellerinizle onları tutun anahtarını kontrol enstrüman manevra bakmak, bıçak ayarlamak denemek istiyorum.

Dahası kafur kolayca çalışma yüzeyi üzerinde kaymasına ve büyük bir önem taşımadığını, sağ elini testere düşündü.

Bir daire testere, sabit kullanımlar bir testere bıçağı. tsirkulyarok için, bu bileşenlerin, yapıldıkları malzemesi ve çapı farklıdır. Farklı bıçak seti kullanmak en iyisidir.

dairesel testere ile çalışma tehlikelidir. Nedenle güvenlik kurallarına uymak ve gözleri korumak için tedbirler almak gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.