SağlıkMüstahzarlar

En etkili bulantı için hangi hap?

Tablet bulantı aniden kesinlikle kimse gerekebilir. Sonuçta, modern gıda genellikle bu nahoş belirtiyi neden olur. Ama, bir işaret ne tür öğrenmek emin olun ve bulantı için tablet içmek için ne soruyu yanıtlamadan önce o göründüğünde.

genel bakış

Adam, beynin belirli bir merkezi çevresinde uygun sinyalleri alır, yalnızca hasta hissetmeye başlar. örneğin "çan" oldukça güçlü ise, hasta istemsiz görünen öğürme refleksini mide içeriğinin serbest bırakılması ile takip etti. bu sinyaller çok zayıf ise, o zaman kişi sadece hoş olmayan bulantı hissedebilirsiniz.

Ne ilaçlar yardımcı olabilir?

Belirti bastırmaya yönelik ilaçlar her durumda değil alınması gerektiğini belirtmek gerekir. Nedenle her zaman doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

Yani bu özelliği özellikle yararlı aşağıdaki araçları ortadan kaldırmak için.

İlaç "Aeron"

Bu tablet kabul bulantı bazılarını etkileyen biyolojik olarak aktif maddeler nörotransmitterler, insan vücudunda,. Bu ilacın etkisi altında tükürük bezleri daha az salgılanmasını ve lakrimal haline daha az aktif ve üretmek ter bezleri. Diğer şeylerin yanı sıra, bu ilaç ezici ve pankreas üzerinde çalışır. İlaç "Aeron" çok sık kusmayı önlemek için şiddetli bulantı kullanılır. Glokom ve prostat tümörleri ile almak yasaktır.

"Validol" anlamına gelir

Bulantı hap "Validol" iyi semptomlardan kurtulmak için. Bu, bu maddenin ana aktif bileşen mentol olmasından kaynaklanmaktadır. Hatta ilaca talimatlarında, kusma ve mide bulantısı bahsediliyor. Ancak, herkes sadece kalp ilaçları düşünüyor, bunu biliyor. dilin altında yerleştirerek, yani dil altından olmalıdır bu hapı al.

Bulantı için hap "Reglan"

Dopamin ve asetilkolin reseptörleri ile etkileşim sırasında bu ilaç, ince bağırsak, mide ve özofagus sfinkter dahil sindirim yolu kasları, uyarıcı prokenetikam aittir. O bulantı son organ bozukluğu nedenleri olduğunu belirtmekte fayda vardır. Böylece, bu ilacı alarak önemli ölçüde mide asidi emisyonlarını azaltmak ve özofagus sfinkter kasları güçlendirebilir. Buna ek olarak, ilaç "Reglan" bu yüzden çok daha hızlı boşaltılan ve bağırsaklarda katı ve sıvı gıda görüntüler, midenin kas dokularını uyarır.

"Anestezin" tıp

Bulantı hap "Anestezin" sinir impulsları inhibe edebilir. Bu nedeniyle bir uyuşturucu aktif olarak bu nahoş belirtiyi mücadele için kullanılan bu tür bu özellik etmektir. Tipik olarak, temsil edilen madde, 0.3 mg üç kere (bir yetişkin için) günde bir miktarda tatbik edilmektedir. 5 yıllık bebekler günde 0.2 mg tabletler elde edilmek üzere izin verilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.