Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Tatlı tatlılar Aşıklar: nasıl bir Jöle yapma

Bugüne kadar, jöle, jelatin kullanarak hazırlanmış en popüler tatlılar biridir. Bu, ayrı bir tabak olarak temin edilebilir, kekler ve hamur işleri bir dekorasyon olarak hizmet, hem de bu tür bitkiler ve hayvanlar gibi şekiller, çeşitli oluşturmak için kullanılabilir. Her aşçı, jöle yapmak bilir ve ilk kez onunla karşı karşıya olanlar, onun üretiminin sanatı bazı ipuçlarını takip etmelidir.

Bu tatlı jelatin, agar-agar ilavesi ile taze ve dondurulmuş hem meyveler, meyve suları ve şuruplar, reçel veya süt hazırlanabilir. Bunlar yapıştırıcı benzeri bir madde jöle yapmadan önce, suya yarım saat önce emmek ve sonra bir tatlı oluşturmak için başlamak gerekir. jöle kendi soğutma sonrasında, sıcak suya indirdi ve jöle sarsılmış, çeşitli formlarda hazırlanabilir Bu durumda deforme olmadığı ve pişmiş yemekler yayılır.

Bazı kurallar tatlı kaynağını bilmek gerekir. meyve şurubu ile - Yani, meyve jöle krem ve jöle süt ile görev yaptı. jelatin meyve eklenmesi durumunda, bunlar ince kesilmiş olmalıdır. Tatlı bir gün için 14 dereceye kadar sıcaklıklarda depolanan.

Eğer jelatin dan jöle yapmadan önce, Eğer kendisi ne olduğunu ve özünü değiştirmeden, diğer olup olmadığını anlamak gerekir.

Jelatin kurutuldu ve ezilmiş hayvan kemik ve tendon oluşan bir üründür. Bu katılaştırıcılı kullanırken açıkça jöle hazırlama talimatlarına sadık gereklidir.

Başka bir yapışkan benzeri bir madde tatlı hızlı bir şekilde yüksek bir sıcaklıkta daha da kuvvetlendirmek için bu nedenle, bir sebze ürünü olan pektin vardır. Son olarak, agar-agar, yosunlardan oluşan bir ürün olup, bir polisakkarittir. Bu jöle yapmadan önce önerilir kalite farklı olabilir çünkü agar kullanılarak, yapışkan benzeri özellik açısından test edin.

Bu nedenle, jöle değil sadece lezzetli bir tatlı, aynı zamanda yararlı özellikleri, bir dizi bulunmaktadır. Kullanımı kişinin kemik ve kıkırdak sistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Onun kurucu pektin, kurşun ve diğer vücut görüntüler ağır metaller, ve agaragar prostatı uyarır, toksinlerin vücut temizlemek yardımcı olur.

örneğini ele alalım bir jöle nasıl kek.

Bu amaçla, yarım toz şeker ve bir bardak su, jelatin, yarım çay kaşığı limon suyu birkaç damla şarap bir çay kaşığı gerekir.

Her şeyden önce, birkaç saat suda jelatin bekletin ve sonra köpük kaldırmak için ortaya çıkan ihtiyacı ile, kaynama noktasına pudra şekeri, limon suyu ekleyin ve getirmek için gereklidir. Kaynar et suyu birkaç dakika sonra oda sıcaklığına kadar soğuması ve şarap ve yemek boyama eklemek için. Soğutulan jöle kalıplara dökülür ve tam katılaşma gerçekleşene dek serin bir yere konur. Bitmiş ürün kekler için bir dekorasyon olarak kullanılabilir ve ondan kek kendisinin inşa edilebilir. Bu ise jöle kek ısıtılmamış çikolata döküldü ve tepesi çeşitli dekore.

Birçok jöle nasıl ilginç görünüyor çay. Bunu yapmak için, çay, favori meyve, şeker ve limon alın. Bu durumda, tüm malzemeyi tadı eklenir. Jelatin ambalaj talimatlara göre batırılmış. Güçlü çay limon suyu, şeker ve jelatin ekledi. Kesim meyve çayı soğuduktan ve katılaşmaya serin yerine koymak dökülür.

Yani, lezzetli jöle almak için, bu limon suyu veya şarap ilave edilir. alüminyum tatsız tadı jöle kazanılmasını kolaylaştırabilir olmamalıdır çünkü bu tatlı hazırlanması için yemekler seçin.

tatlılar hazırlamak için tüm kuralları ve ipuçları bağlılık, sen yemek pişirme, aynı zamanda tüm misafirler için sadece memnun edecek bir lezzetli ve güzel yemek alabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.