Ev ve AileAksesuarlar

Bu hassas krep şifon

Bu bayanlar genellikle dokular daha seamstresses habersizdir. gerçekten seçkin ve şık şeyler için malzeme seçimi iyice gitmek gerekir, çünkü bu, şaşırtıcı değildir. Yani, örneğin, ister oxford gömlek almak ... Ama şey uzun bir süre sürmesi durumunda, etkisi olacaktır dikiş ipek etek takım elbise, belirli bir dokudan dikilir olup bittiğini bilmek gerekir, ayrıca düzgün ona bakmak gerekir. Buna ek olarak, malzeme seçimi, hesaba kendi bileşimini almak için gerekli olan: ve böylece orada yün veya ipek yabancı maddeler ve eğer. Ama kaç orada dokuma çeşitleri - sayılmaz! dokuma özel bir yöntemi takılır. Bir krep-şifon oldukça popüler. Yani, doku özelliklerini sıralamak edelim.

Neden "krep"?

Bu önek özel bir yol örgü yapılan tüm kumaşları belirtir. Krep nispeten yakın zamanda ortaya çıktı - Dünya on dokuzuncu yüzyılda onlar hakkında öğrendim. Tüm krep de chine duymuş - tüm Sovyet modacıların gözdesi kumaşı. Yani, Çin Fransız krep sözde. Ülkede dokumacılar özgün bir yöntem icat olduğu açıktır. Krep de belkemiği biri aile sınırlı değildir: burada ve krep saten ve krep-şifon ve krep Georgette. Hepsi aynı isimle yüzey sertliği, tane büyüklüğü etkisini united (bu arada, ve doku ailenin ortak adını çevirir) vardır. Bunu nasıl başardık? (- büküm sol ve tersi doğru büküm) yönünde alternatif bir derece bükülmüş iplikler, tüm madde. tuvali buğulama zaman ipler ancak münasebet, sıyrılmak çalışıyoruz. Bu nedenle, kumaş çok engebeli olur. Ancak, bu hafifliğini etkilemez. Krep çoğunlukla tek renkli renkli olan desenini vurgulamak. Bütün ailenin doku avantajları kolay ve kırışıklık direnci vardır. o bakmak için çok zor değil Yani kumaş, vücut üzerinde güzel düşecek. moda olan ve ondan kayboldu Grup krep. Bu malzemeler genellikle elbise üretti ve bunları bitirmek edilir; siyah matem bandı dikilir her zaman ve şallar her türlü de. Şimdi esas bluz ve takım elbise olduğunu. Ailenin en popüler üyelerinden biri bir krep-şifon malzemedir. avantaj ve dezavantajları nelerdir, nasıl icabına ve onu yapmak için?

Kumaşın ne tür - krep-şifon?

Şifo kendisi hassasiyet, kolaylıkla, yerçekimi ile ilişkilidir. Şifon elbiseler her zaman bizi anlamsız ve romantik temsil edilir. Ancak bu malzeme dışarı ve harika etek veya bluzlar. Önemli olan - Eğer şifon takmalarına izin, kadınlık ve şekil vurgulayacak şeylerin şeffaflık aşırıya kaçmayın. Krep-şifon (makalede sunulan fotoğraf) olağan şifon biraz daha yoğundur. Bu crêpe yolu, dolayısıyla adını dokunmuştur. metrekare ipek kumaş , sadece otuz beş gram ağırlığındadır. Bu, örneğin, sayaç krep saten daha kolay on kata kadar. Krep-şifon nadiren ağartılmış satan - genellikle üniform bir desenle, örneğin, renkli veya basılı. genellikle sıkıcı bu doku yüzeyi, ancak parlak püskürtme ile krep şifon. O herhangi bir ön ya da arka tarafında bir parçası değildir. O dokunmaya çok keyifli: ince, hafif, parmaklarının arasından kayıp. Ancak, bir krep-şifon dezavantajları da vardır: dışarı ve dikiş keserken çok itaatkar değil gibi, tedavi etmek çok zordur. Çok ince iplik ve iğneler kullanılarak dikin, küçük dikiş hatlarında bir sürü yapmak.

Bu krep-şifon yapılır?

Yalnızca kızı süslemek, hangi şeffaf elbise duramazlar. Böyle şeyler olmadan Yaz basitçe yapamaz. Ama krep-şifon şeyler yapabilir ve yılın herhangi bir zamanda ve hemen her zaman için bunları giymek. , Örme kalın dokulu veya pürüzsüz taytlar ya çorap ve hacimli kazak tamamlanmaktadır aynı elbise, geç sonbaharda oldukça iyi bakacağız. Aynı için de geçerlidir şifon etek. yayın için Krep-şifon elbise, etkileyici nazik ve zarif görünüyor. şallar, eşarplar ve saç bantları her türlü - Ayrıca krep-şifon "el işi" dir. İyi aksesuarlar şeffaf ışık şerit malzeme ile elde edilir: bu onun masif üzerindeki dize boncuk mümkündür - ve hazır kolye veya bilezik! Krep-şifon örtme mükemmel kendisi verir. Öyleyse neden yatak için bir gölgelik yapmak değil? Ya da sadece perde olarak kumaş kullanmıyorsun? Bu odanıza bir tazelik ve stil verecektir. Krep şifon yanında solmaya karşı çok dayanıklıdır.

Nasıl ürünlere bakımı için?

Ben gerektiği çok dikkatli dokuyu tedavi etmek olduğunu söylemek gerekir. Yani, kendiniz yıkamak önerilmemektedir. Kuru temizleme bakın ya da eller çok nazik ürünü yıkamak için daha iyidir. Krep-şifon kötü ezilmiş, ama bunu pat gerekiyorsa, o zaman "İpek" modunda, iyi de ütülenmiş - tülbentten geçirilerek, kuru demir. Tüm eşyalarını kurallara tabi önümüzdeki yıllarda size hizmet verecektir.

Nerede kumaş satın alınır?

Kaliteli kumaş hala mümkün olduğunu bulmak için. Eğer bir ağartılmış krep-şifon gerekiyorsa, biraz daha uzun bunun için bakmak gerekir. Eğer metrekare başına altı yüz ruble fiyatı için kumaş satın alabileceğiniz online alışveriş geniş bir seçki sunuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.