Ev ve AileAksesuarlar

Özellikleri ve önerileri: kendi elleri ile Waybill rahip

Herkes görsel meme artırdığını özel efektlerle sütyen ile tanıdık. giyim gibi kalemler uzun alışık edilmişti. Buna ek olarak, kadınların sürekli bunları kullanın. Kısa bir süre önce, benzer bir etkiye sahip depolar şort ortaya çıktı.

Neden böyle bir şeye ihtiyacım?

bu yeterli değilse kız pozitif bırakın gözden İrsaliye rahip, adil seks istenen hacme ulaşmak için yardımcı olacaktır.

Kadının belirli durumlar için giymek istediğini olur sıkı elbise figürüne veya kot. özel külot vasıtasıyla hacminde bir kaç santimetre ekleyerek, o görsel olarak çok daha çekici hale geldi. onlar giyim altında görünmez şekilde yapılan fatura popoyla Şort.
giyeceğin Doğum Yeri Çin oldu.

Yeni müşterilere relished ve ilk kez çamaşır Bu tip satışlarda büyük hacimli gözlemledi. Özellikle popüler fatura eşek kız ve Asya ülkeleri kadın var. Adil seks veri yarışları büyük formlarını farklılık göstermemektedir. Bu nedenle onlardan çok bill butt.

alternatif yöntemler

eşek artırmak için çeşitli yolları vardır. Öncelikle, spor yapabilirsiniz. İkincisi, hastaneye gidip kendiniz operasyon yapmak. Plastik cerrahi, uygun paradır. Bu nedenle, her kadının bir silikon popo gelemez. külot tarafından İrsaliye uygun bir satın alma işlemidir.

kıyafetler kendiniz bu tür yapmak mümkün mü?

Her şeyden önce, fatura pop üretilen şeyin farkında. Aslında, her şey oldukça basit. İrsaliye popo köpük kauçuktan yapılmış. üretiminde kullanılan köpükleri, tamamen güvenli ve kolay bir yapıya sahiptir. O kumaşa takılır.

Kolayca elleriyle fatura eşek yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle bir kadın bu alandaki yetenekleri vardır. Ama giysi maliyeti düşük olduğunu bilmek gerekir. Bu nedenle, satın alınabilir. Satış birkaç boyut sahip olma eğilimi, bu yüzden bir kadın veya kız istenen iç çamaşırlarını alabilirsiniz.

üretmek

olağandışı durumlarda, kolayca kendi elleriyle rahibe bir fatura nasıl başa çıkabilirim. Her şey oldukça basit yapılır. Dokunmatik yumuşak ve elastik olmalıdır kaliteli ekler atın. Ayrıca pantolon kumaşı gerekir. Bunun temelini olun. Sonra çıkan külot insert yer alacaktır adet takmak kumaşın ters tarafına (eğer hazır kullanabilirsiniz). Sonra iplikle sabitleyin. Sonra dikmek. Bundan sonra içeride ceplerini dönecek. Size ve insert yastıkları satın aldı.

popoyla Diğer giyim konsinye

bir büyüteç etkisi ile pantolon yanı sıra, üreticilerin köpük benzer bir sekme ile kot pantolon ve tozluk sunuyoruz. bu giysi parçalarını elastik bir etkiye sahip malzemeden imal edilmiştir. Bu nedenle, pantolon gibi bir kadın çok doğal ve doğal olarak bakacağız.

Düzeltici iç çamaşırı kadınlar ve kızlar mükemmel rakam elde etmesine yardımcı olur. Ama hala spor yapan gerektiği konusunda tavsiye vermek istiyorum. Bir erkek ve bir kadın, sonra düzeltici iç çamaşırı arasındaki orada samimiyet tasarruf olmaz bir durum söz konusu olabilir gibi. Nedenle iyi bir fiziksel durumda vücudunuzun getirmek için önerilir.

çirkin pop olmaz diyor uzman görüşü yoktur. Onlar rakamın onurunu ve gerekirse kusurlarını gizlemek için en karlı şekilde vurgulamak mümkün olduğunu savunuyorlar. Ayrıca, erkek göğüsleri sonra eşek kadına dikkat başlıyor ve söylüyor bazı istatistik yoktur.

Bu bağlamda, pek çok kız erkek çocuklar için en cazip olmaya its vücudun bu kısmı vurgulamak istiyoruz.

Genellikle kadınlar kendisi yoksun karara varmak olur. Ya birinin yanlış açıklama kişilere bu konuda düşündürüyor. kız Öncelikle onların rahiplerin durumunu değerlendirmek için kendisini tavsiye etti. Sen yanlara aynanın önünde dururken görsel uyluk ortasında yatay bir çizgi çizin gerekir. Yani eşek, iki eşit parçaya. Üst ve alt kısımları aynı bakarsak ganimet tamam ile, merak etmeyin. sarkmaya alt yarısında ise, o zaman düzeltici tedbirlerin alınması tavsiye edilir.

Egzersiz

Bu özel egzersiz üzerinden pompalar - en kolay ve en etkili yolu rahip daha çekici hale getirmek için. Bu spor salonunda ve evde yapılabilir.

Sıska kızlar rahip kas kütlesinin oluştuğunu bilmemiz gerekir. Bu nedenle, özel egzersizler uygulanması kendi hacmini artırmak için gerekli. Bu egzersizleri seçmek gereklidir, etkisi rahiplerin hacmini arttırmayı hedef alınacağı olacaktır. Fiziksel aktivitenin Bu kompleks yavaş tempoda yapılmalıdır. Bu durumda, kaslar maksimum gerilim olmalıdır. egzersizleri düzenli olarak yapılması halinde etkisi fark olacaktır. Daha iyi her gün bunu yapmak için. Haftada egzersiz minimum sayısı - Kısa bir süre sonra fiziksel egzersiz böyle bir periodicity ile 3. rahip daha sıkı, daha yoğun hale gelir ve hacim olarak artacaktır.

En iyi sonucu elde etmek için en iyi seçenek spor salonuna bir ziyaret olacak. Orada, bir eğitmen kadın veya kız gözetiminde istenen sonuçları bu elde edebilirsiniz. Ayrıca, koç beslenme konusunda tavsiyelerde verecektir.

ev egzersiz

spor salonuna gitmek için hiçbir fırsat var durumda, evde pratik yapabilirsiniz. Evde egzersiz belli tavsiyelere uymalısınız.
1. proteini içeren bir yemek yemelisiniz egzersiz ve egzersizden hemen sonra gerçekleştirmeden önce. Gıda alımı fraksiyonel olacaksa büyük porsiyon yemek olmamalı, daha iyi olurdu.
2. Ayrıca en az bir saat geçirmelidir yiyecek aldıktan sonra, bu tür kurallara uyması gerekir ve ardından fiziksel stres geçebiliriz.
3. kalça için en etkili egzersiz ağız kavgası olarak kabul edilir. Onlar derin olmalıdır. yük hücresi tarafından gerçekleştirilen yavaş olmalıdır. En düşük noktada tutma yapmak gereklidir.
4. Bir başka etkili egzersiz lunges olduğunu. Yükün Bu tür de yavaş yavaş yapılır. Eğer fiziksel forma koymazsanız, o ağırlıkları kullanmak mümkündür. Bakım bükülebilir bacak açısı doksan dereceye eşit olduğu alınmalıdır.
5. ağırlıkları çeşitli şekillerde kullanılabilir. Örneğin, serbest ağırlıklar ya da bir su şişesi. Ayrıca bacak üzerine özel ağırlık giyebilir.
Geri gecikmeli 6. Kurşun ayaklar. Gecikme dördüncü dakikada yapılmalıdır. Gayretli olmak gerekli değildir. Bu gibi vücudu zarar verebilir. egzersiz yavaş ve düzgün yapılacaktır eğer daha iyi olurdu. Böylece, en iyi sonuçlar elde edilecektir.
7. kalçalar ayaklarını tekme olduğu için de etkilidir. Eğer dört ayak üzerinde kalkmak gerek bu egzersizleri yapmak. Sonra dönüşümlü mahi gerçekleştirin. İlk başta, böylece daha sonra, düz bir bacak ile gerçekleştirilen yukarı doğru bükülmüş ve. Bir dönme hareketi ve ardından diğer bacak yapabilirsiniz.
8. Her fiziksel egzersiz 15 kez tekrarlanması gerekir. Bu nedenle, maksimum etki elde edilir.

giysi seçimi öneriler

Bir kadın çekici şekillerle iyi bir rakam var, ama yanlış izlenim elbise ganimeti elime aldığımda durumlar vardır. Aynı zamanda başka bir yol olabilir. kız ya da kadın Şekilde eksiklikleri vardır, ama sadece onun onuru görünür olacaktır bir şekilde kendinizi sunmak bilir.

Düzgün seçilmiş giysi vasıtasıyla bunu başarabilirsiniz. Örneğin, adil seks düz popo, o zaman cepleri olan pantolon giymek tavsiye edilir. Ayrıca, uygun geniş askıları ve alevlendi kot olacaktır. Başka bir seçenekte oklarla düz rahipler klasik kesim pantolonlar için olurdu. Ayrıca lale etek uygun. O yuvarlak şekil şekil verecektir. Eğer kendi giysilerini seçemezsiniz, bir uzman görebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.